0 oy
426 göst.
Diğer kategorisinde (249 puan) tarafından
Koltukta tutarken elinden düştü çocuk televizyona dalmış beyefendi oğlumda durmuyordu sizin eşler de öyle sorumsuz mu elinde tiktok TV yemek yerken tuvalete giderken tiktok açar eve çalışıp gelmeyi görev olarak görür bu eşe ne yapmalı sonra da benden soğudun sen diyor sorumsuz bir adamdan sogumamak elde mi çocukla bile ilgilenmez 

6 Cevaplar

+1 oy
(7,447 puan) tarafından
Bebek iyi mi ? Bi doktora götürin bari ya bu kadar da sorumsuz değildir herhalde ?

Yok valla bebişler kucağındayken dünyayı gözü görmez sorumluluk sahibidir çok şükür bebekler gibi bakar beni aratmaz ❤️
(249 puan) tarafından
İyi sakinleştirdim sorumsuzluğu yetti artık çocuk bile durmuyor onda
(7,447 puan) tarafından
Takip et uyutma ve iki saatte bir mutlaka uyandır bu gece fışkırır tarzda kusma gözlerde kayma olursa bekleme
(249 puan) tarafından
Birde ben yeni anneyim 2 aylık bebek emerken hzuursuz olması normal mi kaç saate meme vermeliyim
(7,447 puan) tarafından
Normal canım en azından üç saatte bir beslenen lazım bir ay sonra tamamen kendi uyanır artık iki aylıkken başlamıştı benim oğullarım ama bebekten bebeğe değişir kendi uyanıyorsa uyandırma doktoruma sormuştum ben ona göre hareket etmiştim
-Reklam-
0 oy
tarafından
İlk 2 saat uyutma kusma, göz kayması olursa hemen götür. Bu kocalar niye böyle yaaa
0 oy
(435 puan) tarafından
Ya bu tiktok ne illet bişi ya çok geçmiş olsun kotu bişi varmı bebişinde
(249 puan) tarafından
Yok canım sağol yuvamı yıkacak o tiktok çocuğuma üzüldüm öyle bir ağladı ki
(435 puan) tarafından
Ay yavrum yaa canı yanmıştır allah akıl fikir versin şu tiktoku kullananlara
0 oy
(13 puan) tarafından
Canım Instagram varsa prema sundari ve hastalanmayan cocuk sayfasını takip et. Yeni annesin işine yarar. Emzirirken saat koyma ilk 3 ay çok meme de oluyor cocuk bu normal ilk üç ay kendini hala karında sanıyor 
(249 puan) tarafından
Bu aralar redediyor ağlıyor memeyi strss ooldum normal mi
(13 puan) tarafından
Gazdan ememiyor olabilir bir danış istersen gaz damlası verirler ben iki tüp kullanmisdm gaz masasi yap edince sırtını pit pitla gazını çıkar
(13 puan) tarafından
Süt ne kadar emerse o kadar artar arz talep ile üretiliyor çünkü saat koyarsan azalır bebekler ilk üç ay annenin yaka iğnesi denir iş güç bir kaç ay olabildik ce az yap dinlen ve bebeğine bak
0 oy
tarafından
Eşinizi başka eslerle kiyaslamyi geçtik çocuğu doktora goturdunuxmu
0 oy
tarafından
Canım cocuk nasıl kafası yere gelmedı degıl mı bu gece takıp et muhakkak
(249 puan) tarafından
Yok gelmedi şu an emiyor büyük kavga ettim eşimle sorumsuzlugu yetti artık
tarafından
Yani işte ne dıyım ben olsam bende kavga ederım haklısın

İlgili sorular

0 oy