0 oy
415 göst.
Aile kategorisinde tarafından
İyi geceler hanımlar yan komşumu çağırdım kahve icelim çocuklar da oynasın hava sıcak dışarı çıkamıyoruz diye öğlen de eşim gelecek 2 saatlik boslugum var dedim neyse çocuğu da oğlumdan 25 gün büyük (22 aylık) çocuk şiddete çok meyilli sürekli oyuncakları fırlattı sağa sola koltuk kanepe tepesinde gezdi hep oğlum eline ne alsa zorla aldı elinden neyse dedim çocuktur oturdum ikisiyle de oynuyorum çocuk oğluma vurmaya çalıştı yapma teyzem acır dedim anası çocuk canım anlamaz diyo la havle dedim oğlum ata bindi bu çocuk gitti bı an oğlumu bi ittirdi tutamadım düştü oğlum dizi yere değdi baya soyuldu ağladı oğlum kadın daha çocuktur olur diyo eşim gelecek oldu gitmiyo gelsin gelsin ben rahatsız olmam diyo en son oğlu çiş yapmış bez ver de degiseyim dedi evinde değiştir istersen dedim öyle gitti 

İnsanlar neden bu kadar vurdumduymaz ya ben bi yere gidince oğlumun peşinde koşmaktan oturamam bile 

11 Cevaplar

+1 oy
(9,571 puan) tarafından
Canım çocuğunun şiddete meyilli olduğunu biliyorsan uzak dursaydın ya
tarafından
Bilmiyordum ki kuzum bilsem çağırır miyim
-Reklam-
+1 oy
(1,995 puan) tarafından
kız biraz daha yatıya da kalcakmış ajshja

belki akşam yemeğini bekledi hjaja
tarafından
Aynen canım ya
(1,995 puan) tarafından
geçmiş olsun bu arada
görüşme bence. bida
eşin gelicek karının umrunda değil
tarafından
Teşekkürler canım bi daha konuşmam bile uğraşamam ben böyle insanlarla
+1 oy
(1,862 puan) tarafından
Manyak karı ya
tarafından
Sorma canım ya
0 oy
(116 puan) tarafından
Canım bizim komşunun cocugı da öyle. Pandemi dönemi kimsesi yoktu oğlumun yaşların yakın diye ikisini bir araya getiriyorduk hep ama çocuk çok vahşi.. Ya i silahlar vurmalar kırmalar bağırmalar.. Hiç oyuncak paylaşmıyor bizimkileri de benimkine vermiyor. Başka çocuk yok diye onunla oynatıyprdum ama yok. Artık hiç gitmiyorum. Bazı çocuklar böyle ve bu birazda aileden gelen bir şey.. Seninki gibi bir şey ben de yaşadım aslında. Bence sen de uzak dur çünkü senin cocugun da olumsuz etkiliyor.. Parklarda da var böyle çocuklar ya gecen birisi geldi durup dururken çocugumun ayağına vurdu.. BİR de başka çocuga gelmiş diyor ki çekil çekil babam gelirse buraya gebertir seni. Dedesi de gülüyordu hatta bak bak hele neler diyor diye.. 
tarafından
Ayyy ne kadar kötü yetiştirme tarzı canım ya Rabbim evlatlarımızı korusun inşallah
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Kiz ben burda ne komsuluklar okudum ta tovbe tovbe bu son kahven olsun bencw 
tarafından
Aynen öyle oldu canım
0 oy
(17,720 puan) tarafından
:D öylede demesen gitmezmiş varya 
tarafından
Yatacakti herhalde
0 oy
tarafından
Aynı şey benim başıma gelse tamam hadi siz evinize artık derim açık açık bu konularda hiç cekinmem yoktur .d
tarafından
Ben de cekinmem de canım ne bileyim ya düşünür sandım
0 oy
(888 puan) tarafından
Ay ilk defa mı çağırdın bi daha çağırma bence
tarafından
Baya bi önce gelmişti de böyle değildi canım
0 oy
tarafından
Sinir oluyorum öyle tiplere ya en iyisi mesafe koymak araya iyi sabretmişsin
tarafından
Öyle yaptım canım
0 oy
tarafından
Ayıp etmişsin kadına yemek de vereydin resmen onu beklemiş senden ne biçim insanalr vae yaa 
tarafından
Haklısın valla bı o kaldı zaten
0 oy
(230 puan) tarafından
Kendin cagirmissin canım pişman etmiş  cagirdigina uzak dur bence .fazla samimiyet iyi değil belliki .
tarafından
Kesinlikle canım

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 530 göst.
11 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 415 göst.
13 Ekim 2023 Diğer kategorisinde gozdekaracaa (249 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 437 göst.
19 Mayıs 2020 Diğer kategorisinde Sabah Güneşim (360 puan) tarafından soruldu