0 oy
709 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Memlekete gittiğimde sabah kahvaltı yapıyoruz 3yas kızım mutfağa geldi yeğenim hala Asmin büyümüş güzelleşmiş bı kaç seneye alırım onu dedi hadi ordan dedim ne aliyon o seni istermi büyüyünce mecbur istiyicek erkek istedimi kadın sesini çıkaramaz sen kimden ogreniyosun bunları dedim babaannem babama diyor kadın milletinin lafına uymicaksin diye bana karşı çıkarsa kızın iki tane vururum susar dedi sinirlerim öyle bı zipladiki öyle babanın ninenin elinden ne bekliceksinki anneside dedi bak hep annenin laflari bunlar gelini sürekli oğluna sen erkek adamsın kadın dedigin sdce itaat edicek arsizlik yaparsa vur otursun ogullarimda babalarını örnek alıyor dedi yeğenime dedim böyle büyürsen 10yil sonra yüzüne bakan bı halan olmicak haberin olsun essek sıpası ya abim tam bi kalas odunudur önündeki suyu bile alıp doldurmaz sürekli eşini çağırır çay getir su getr kahve getir elbisemi getir yatalak gibi evde kafasını kaldırmaz telefondan karı kıza bakar akşama kdr iğreniyorum ya bı hafta zor dayandim

19 Cevaplar

+4 oy
tarafından

image

Okudukca su sevıyeye geldım, 3 yas bebege guzellesmıs demesı mı, onu kendıme alırım demesı mı, olmazsa doverım demesı mı hangısıne kusucam bılemedım, sıddet yanlısı degılım ama ne guzel dovulur cocık ya, boyle kafasına kafasına vurucaksın, alırım kendıme dıcek bıtane daha, kadın laf edemez dıcrk bıtane daha, boyle kıpkırmızı davar gıbı kalıcak ortada 
tarafından
Kız zaten babaları sinir hastasina dönmüş baba evdeyken sesleri çıkmıyor kimsenin evden çıktımı ortalık mahşer alanına dönüyor annesi akşama kdr dövüyor sövüyor banamisin demiyor hal hareketleri çok cirkinlesmis ilk yeğenim çok severdim ama o sözlerinden sonra oyle sogudumki
tarafından
Cocuga dıkkat et cocuga
tarafından
Böyle giderse 4oglan çocukta kadına saygı duymayan kadını hizmetçisi gibi gören saygısız kişiler olarak büyümeye devam edicek baba babaanne sürekli bunu asiliyorlar çocuğa oğlan biriyle kavga etse annem torununa diyo biri sana bişi dedimi kafa vur burnuna kolundan çevir yere yatır küfür et anasına bacisina igrencsiniz dedim yeter bu cahilliğin yeeter
(48,680 puan) tarafından
erkek çocuğun dahil kendi çocuklarına dikkat10 yas tam cinsellik dürtülerinin şaha kalktigi zaman kiyida kosede taciz eder cocuklarda seviyor abimiz der anlamazlar sakin yalniz birakma
-Reklam-
+2 oy
(2,319 puan) tarafından
Hosgelmıs asmın gelmiş 
(2,319 puan) tarafından
Bugün mutluyumm yapmıcem dndnndnd
tarafından
Allah daim etsin
tarafından
Ay yalan mı bu ben ınandım ve cok gerıldım
tarafından
Malesef cnm eğitim görmemiş cahillikten ders alan bir ailenin elinde yetişen çocuk böyle olur babası annesini sürekli aldatır zerre değer vermez oglanda kendine bunu ders edinmis
(2,319 puan) tarafından
Gözde gözde bır yıldız kadar temız parlak tatlı safsın :)
+1 oy
(11,074 puan) tarafından
Yazık kafalarına. Yazık o çocuğa.. Yazık.. 
tarafından
Benim hayatımı kararttı annem olucak kadin zararı hepimizi mahvetti abimi sırf tek çocuktu diye 15yasinda 26yasinda kızla evlendirdi kız çocuğunu hiç bir zmn sevmedi beni 17yasinda 36yasinda bagimli adama verdi hayatımızı karartti şimdi hala torunlarinida kendisi gibi yetiştirmeye devam ediyor yengem kız dogurmasin diye adak adamıştı en son torununda oğlan olunca iki kurban kesti oğlu gibi rezil birini daha yetiştirmek icin
(11,074 puan) tarafından
İsterse dünyaları kurban etsin var mı ona faydası acaba...
Yengen nasıl evlendi ÇOCUKLA resmen.. Seni de çocuk yaşta vermişler. Allah ıslah etsin ne diyim çok kötü yaa
tarafından
Yengem annemin teyzeoglunun kiziydi durumları çok kotuydu annemlerin durumu iyi kız kabul etti abimde yaşına göre boyluydu 22filan gözüküyor du başlık parasını verince verdi geldi evlilik yılları ilerledikçe abim askerden gelince kızlarla konuşmaya başka yollara saptı evlilikleri artk 5cocuk için zorla ittiriyorlar
(11,074 puan) tarafından
Çocuğu evlendirirsen büyüyünce aklı başkasına kayar tabi. Hoş o büyük de evlense aldatırmış belli ki... Bi de 5 çocuk vah vahh.. Çok üzüldüm şimdi o çocuklara inan ki. Rabbim onların bahtını güzel etsin inşallah doğru yolu göstersin, öyle kötü ruhlu olmasınlar....
tarafından
Amin herşey ailede bitiyor hangi oğlan kadını değersiz gösteren bir anne elinde büyürse aldatır
0 oy
(1,219 puan) tarafından
Birtane ağzına vuraydin susaydi ne biçim konuşmalar ya
tarafından
Annesi vuruyor valla banamisin demiyorlar dayak yiye yiye öyle bı arsizlasmiski
0 oy
(778 puan) tarafından
İğrenç ya..10 yaşında diye düşünmem kızıma yaklastirmam valla yeğen meğen dinlemem..her türlü şeyi öğreniyorlar o yaşlarda.. aile eğitimsiz kör cahil belliki çocuktan da bisey beklenemez..
tarafından
Babaannesi babası ne diyorsa almış kopyalamis kendine kızım tuvalete gidiyo arkasindan kapıda bekliyor o kdr gözüme battiki bu sfer
(778 puan) tarafından
Valla dikkat et bence..Allah korusun neler duyuyoruz
tarafından
Bı hafta zor dayandim hemen döndüm sözde 1ay kalcm diyodum eşime baktım kimsenin kimseye saygısı kalmams küçük büyüğe büyükler birbirine bağırıp duruyor çocuklarım da bozulmadan evime doniyim dedim
0 oy
(13,014 puan) tarafından
Yeğenimin düzelmese inşaallah ileride evlenmezde gül gibi anne evlatlarını yakmaz 
tarafından
İnşallah ileride babasini rol almayı bırakır yoksa evlenecegi kızın vay haline
0 oy
tarafından
Dayakla terbiye edilen çocuk pardon terbiye edilemez çocuk çığrından çıkıyor 
tarafından
Bu yüzden şiddete çok karşıyım yola getirdim zannedenler daha beter yoldan çıkarıyor çünkü çocuğun zihniyeti en fazla dyak yerim oluyor
tarafından
Aynn en fazla akşam babam gelir iki tokat atar affeder mantığıyla gidiyor çocuk bu yaşta kadınları elinin kiri gibi görmeye başlamış anneside çaresiz kimse evde sözünü dinlemiyor
tarafından
Oğlunu torununu böyle yetistiren anneler kendi kızları zulüm gorunce kıyamet kopariyro nedense
tarafından
Benimki öyle değil malesef eski esimden boşandım diye demedini koymadı şimdi ikinci eşimle evlendim diye de her fırsatta imalar laf sokmalar yeminle bazen eşimle cocuklarim arasındaki sevgiyi bağımlılığı gördükçe içimden acaba ben üvey olabilirmiyim niye hayatm boyunca annem veya babam tarafından kucağa alınıp sevilmedim ağlayınca teselli edilmedm naz yapamadım annem bana diyo şimdi sen iki defa evlendinya erkekler hepsi aynimidir sana soriyim dedim nede olsa iki kez gördün cinsel organı kastediyor hangisi daha iyiydi diyo tukurecem annemsin dedim sapittin iyice ve insanda psikoloji diye bişi kalmaz yanında çok merak ediyorsan bulalım sana birini merakın gitsin çıldırdım ya
tarafından
Ayyy ne seviyesiz ve iğrenç biR soru ya . Ben annemle hala gidince kucak kucağa uyurm şimdi bir de kızım var üçümüz yattık nasıl güzel bişey anne kokusuyka uyumak tek dileğim annem gibi anne olabilmek böyle duyunca o kadar üzülüyorum ki anneden babadan sevgi görmemis kişilere sevmeyecekaeniz neden yapıyorsunuz ? Biz çocuklarımıza sevgi göstermekten yeni nesil olarak hiç cekinmiyoruz neyseki
0 oy
(818 puan) tarafından
Annenle konuş uyar, gerekirse kavga et. Kusura bakma da annen çok terbiyesiz. Kendi oğlunu kadın düşmanı yetiştirdiği yetmez gibi torunlarına  da aynısını yapıyor. 
tarafından
Aynn ben çok denedim konuşmayı hiç fayda etmiyor kadın milleti arsız size herşey haktır mustehaktir diyo çocuklar biriyle kavga etsin alıyor önüne önce burnuna kafa atican oğlum sonra göğsüne vurucaksin bilmm napican senin yüzünden dedim birinin evladına birşey gelse hangi vicdanla yasiyicaksin ya bu yaşta çocuğa nasıl şiddet gosterilicegi ogretilirmi yazık size dedim
(818 puan) tarafından
Ay tövbe bismillah o nasıl laf ya. Kızını bence götürme oraya. Yeğeninin ergenlik cağı taciz olayı filan olur Allah korusun. 3 yaşında ki bebeğe dediği lafa bak.
tarafından
Farklı sehirlerdeyiz ztn bidaha götürmem misafirliğe filan
0 oy
(2,704 puan) tarafından
O çocuk ergenlige girince kizini uzak tut tek diyeceğim bu
tarafından
Farklı sehirlerdeyiz bidaha asla muhatap ettirmem
0 oy
(1,659 puan) tarafından
Ya bu nasıl 10 yaşında çocuk tövbe tövbe ya kuzenine mi göz dikmiş böyle büyütülen çocukların sonu hayırlı olmuyor inşallah büyüyünce düzelir 
tarafından
Aynn umarım düzelir böyle yetiştirildiği sürece cok zor
0 oy
(3,451 puan) tarafından
Ben burda hiç cocukta suç göremedim. Bütün suç annende, abinde, yengende. Doğduğundan beri bu söylemlerle büyüyen bir çocuktan doğruyu yanlışı ayırt etmesini bekleyemezsin maalesef. Ona kizmana gerek yok. Kendi annene abine ve yengene kız bence.
tarafından
Ben ztn cocuga bişi diyemedm hep annemin babasının kabahati
0 oy
(8,922 puan) tarafından
Başlığı okuyunca on yaşındaki çocuk ne odunluk yapmış olabilir ki diye girdim ama. Neyse yorum yapmıyorum 
0 oy
(1,088 puan) tarafından
Baban nasıl bir insandı annen bu hale geldi yada babanın ailesi 
tarafından
Babam melek gibi bı insan ztn annemle evlendiginde annesi babası yokmuş annem kendi ailesinden böyle görmüş böyle büyümüş
(1,088 puan) tarafından
Annen düzelmez Allah yardımcıniz olsun
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Sakın kızına yaklaştırma. Erkek istediği herşeyi yapar zihniyetinde bir çocuk olmuş belli. Çok tehlikeli. Kızına göz koyduğu da ortada maalesef bu yaşta 
0 oy
(1,563 puan) tarafından
Onu ben bir evire çevire döverim görür güzelmiş iki tane vururum susari ayağını denk alsın ailesi cahil belliki ben olsam yaoistirmistim iki tane sen ne diyorsun diye 
0 oy
(734 puan) tarafından
Pis terbiyesiz böyle böyle cocukları yapıp ortalık sapık ***** seviyesiz şiddete meğlli hale getiriyor getiren de baba annne dedeler yaşlılar daha çok yanlış anlama sakın nefret ediyorum çünkü 
0 oy
(610 puan) tarafından
Anası babası ne olsun ki çocuk ne olsun 
0 oy
(6,344 puan) tarafından
O senin kardeşin diyerek büyütmek lazım çok yanlış bir cümle. Akraba ilişkisine karşıyım 
tarafından
Bende dedim oğlum akraba evliliğine karşıyım annesi kızım bebekken benden habersiz süt vermiş ona sonra kızı demişti annem asmine süt verdi diye o zmn annem kızmıştı ona ne hakla sütünü verirsin diye dedim süt kardessiniz siz aklından bile gecirme
0 oy
(625 puan) tarafından
Kızını aman bunla yalnız bırakma. Potansiyel sapık bu çocuk.
tarafından
Farklı sehirlerdeyiz tatile diye gittik gözü sürekli kızımın üstünde
(625 puan) tarafından
İğrenç yaaa . Bu başka bebeklere çocuklara da zarar verir aman keşke herkes korusa çocuğunu bundan
tarafından
Bu kafayla yetistirilirse daha çok şey yaparlar çocukta suc yok babaanne baba kadınları sürekli kotuluyor kadın elinin kiri diye diye oğlan bütün kadınların erkeklere hizmetçi olsun diye var olduğunu kavramis

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 536 göst.
18 Şubat 2021 Aile kategorisinde Kirsehirli (597 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,800 göst.
1 Mart 2020 Aile kategorisinde nihanimmm (7,411 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 210 göst.
15 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Bastet (829 puan) tarafından soruldu
+1 oy
14 cevap 710 göst.