+2 oy
203 göst.
Diğer kategorisinde (444 puan) tarafından
Mazlumların dünyasında kıyamet koparken zalimlerin yastığına rahatlık verme yarabbim 

O kadar üzülüyorum ki gazeli kardeşlerimizin haline  artık televizyon acasim yok telefon elime almak istemiyorum   haberlerde hep onlar vatsap durumları biliyorum ki bu orada yaşananalarin bir kısmı kim bilir orada ne hayatlar karardi ne analar yavrularını yavrular analarini ayllerini kaybeti hepimiz dua edelim inşallah son.bulur bu durum daha fazla ana kuzulari analar babalar kardeşler ölmeden 

3 Cevaplar

+1 oy
(5,207 puan) tarafından
Sorma içim kanıyor.  Bu zulüme dur diyemiyoruz bir sey yapamiyoruz dua etmekten baska elden bsey gelmiyor o küçük yavruların cansiz bedenlerini gördükçe yıkıldım. 

Resmen katliam yapılıyor
(444 puan) tarafından
Ve bu bizim.girduklerimiz basina yansıyanlar orada görülmeyen göremediğimiz kim bilir neler var ben düşündükçe içim yanıyor hele bir anne çırpınıyor du çocuklarım aç öldü diye
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Okadar üzgünüm ki o kadar. Şu katliamda şu zulümde başını yastığa rahat koyup normal yaşayan insanların insan olduklarından şüpheliyim. Elimizden bir şey gelmiyor duadan başka üzülmekten başka. Bol bol tesbih namazı kılalım nolır. Bol bol fetih suresi, kıyamet suresi,mülk suresi okuyalım nolur ey Müslümanlar.La Galiba İllallah. 
(444 puan) tarafından
Öyle Rabb'im yardımcıları olsun inşallah
0 oy
(16,275 puan) tarafından
Haberlere bakamıyorum bende Allah'a havale ediyorum elden dua dan başka bisy gelmiyor:(
(444 puan) tarafından
Öyle kızım hergun soruyor anne savaş bitmişmi bir kez gördü o bile etkilendi Rabb'im yardımcıları olsun inşallah

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 332 göst.
+4 oy
24 cevap 1,319 göst.
10 Mayıs 2024 Aile kategorisinde hayrullahkubra (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 885 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Posedion (2,405 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 121 göst.
20 Nisan 2024 Diğer kategorisinde .mmmm. (280 puan) tarafından soruldu