0 oy
516 göst.
Diğer kategorisinde (1,105 puan) tarafından
Yaptıgı baskılardan giyim olsun bakımim olsun beni bi hicmisim gibi hissettirmesinden bıktım .Ve beni boyle baskılarken kendinin cevredeki acık insanlara bakmasi vs bir sürü yeni yeni gördügüm huyları cıktı .Bunca yıl hep çocuklar icin dedim veya arkada ailem destek vs olmadigi icin hicbir seye cesaret edemedim.Bir de kalkıp baska memlekete zorlukların icine geldim pesinden cok pisman oldum böylede olacgini biliyrdm ama caresizdim.Bana git deyip duruyor kendimi kötü hissesiyrm ya nereden baslasm burada mi kalaym geri mi döneyim ki istemiyrm ailemin yüzünden cocuklarımı alıp defolup gitmek istiyorum nasıl  cesaret edecgm bana bi akıl verin lütfen oyle pislik ki ciksam gitsem ifira bile atar 

10 Cevaplar

+1 oy
(1,498 puan) tarafından
O kadar üzüldüm ki canım sanki bensin ve sana sımsıkı sarılmak istedim kardeşim:( Allah yardımcın olsun inan aynı senin gibiyim yıllarca kendim için katlandim duymazdan geldim ama oğlumun bu huzursuz ortamda büyümesine dayanamıyorum onun hatirina bile biraz dikkat etmiyor söylediklerine hareketlerine yani hiç kaybetme korkusu yok ve aynı senin eşin gibi git artık bıktım senden kurtulmak istiyorum gibi bir sürü şey daha önce çalışma hayatın var mı bilmiyorum ama ailenin yanına gitsen anlıyorum seni onların da yanında olmak istemiyorsin neler söyleyecekler az çok tahmin edebiliyorum ama eşim diye katlandığımız adamın nelerini duymazdan görmezden geldik biraz da anne babani idare et eminim çok güzel olacak senin için herşey Allah yardımcın olsun canım yolunu şansını bahtını açık etsin canim kadın hayat sana hep mutlu güzel günler getirsin evlatlarınla beraber hep güçlü mutlu ve dimdik ol hayata kötü insanlara karşı ❤️
(1,105 puan) tarafından
Çok teşekkur ederim güzel dileklerin icin canım Allah razı olsun babam.yok maalesef annemde abimlerle yasiyor ki cogu sebep annemden ötürü oldu yani aile yok yanına gidecgim tek basımayim her zaman ben...Allah hepimizin yardımcısı olsun insallah
(1,498 puan) tarafından
:((( kıyamam sana kardeşim babamız hayatta olsa belki biraz daha cesaretimiz olurdu Allah mekanlarını cennet etsin seninde yardımcın olsun hepimizin yardımcısı olsun güç versin dilerim
(493 puan) tarafından
Rabbim yar ve yardımcınız olsun.. Aile en zor zamanda insanın yanında olmalı.. hele ki anne. Anne nasıl sessiz kalır bu duruma? Burada bazen çok nadir kadınlar Ailem yanımda oldu diyor. Çok üzülüyorum ailem destek olmadı diyenlere.
-Reklam-
0 oy
(1,342 puan) tarafından
Anlaşmalı boşanmayı teklif et 
(1,105 puan) tarafından
Yok bu adam anlasmaya falan gelmez inatalsir
0 oy
(7,985 puan) tarafından
Kaç çocuk var
(1,105 puan) tarafından
Iki bu zaten beni zorluyor
(7,985 puan) tarafından
Yani hicmi olmuyo eşinle
(1,105 puan) tarafından
Yani asıl sorunlar cözülmüyor seneler gecti aynı daha da baska seyler cıkiyor
(7,985 puan) tarafından
Anladım canım. Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Omce kendi ayaklarının üstünde dur hayat alanini kur 
(1,105 puan) tarafından
Burada mi kalaym gideyim mi bi ise girsem asgari ücret ne yapacgm bilemdmki
(1,043 puan) tarafından
Ufaktan gireceksin bir işe yer fark etmez önce birqz para biriktir
0 oy
(4,640 puan) tarafından
Canım sende kendine bak çeki düzen var güçlü biri ol çalış vur totosuna tepigi bakıp dursun karşıdan fazla değer vermicen bu gibi adamlara
(1,105 puan) tarafından
Bu sehirde mi kalacgm bilmiyrm ki kendi memleketime dönmek istemiyrm ailem yüzünden
(4,640 puan) tarafından
Hakkımızda hayırlısı olur inşallah kendini ezdirme sakın
0 oy
(71 puan) tarafından
Canım arkanda ailen elinde mesleğin yoksa öyle ha deyip çıkıp gidemezsin. Gitsende hemen hayat kıramazsın kendine o ancak filmlerde olur. Bende seninle aynı durumdauım bir bebem var 8 aylık baltım işe girsem çocuğum ortada kalacak kimse bakmaz bende toptan çanta cüzdan çorap aldım satış yapıyorum çevreme. Ha çok kazanmıyorum ama şimdilik iki kuruş harçlık çıkıyor çok şükür.  Gitsen ananın laf sokması babanın surat asması bitmez emin ol. İki gün iyi davranırlar sonra başlarlar ev kiraları almış başını gidiyor zaten. Bu kadar zaman çekmişsin birikim yapana kadar biraz daha sabret sonra alır çıkarsın çocuklarını
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Ilk olarak orda kal bi işe gir. Biraz birikim yap bi 6 ay felan. Sonra memlekete dönüp düzenini kurarsın 
0 oy
tarafından
cocuklardan sonra cok zor ayrilmak.gecinmeye bakin mumkun mertebe daha da zorlastirmayin bence.
0 oy
(2,703 puan) tarafından
Anneni de yanina al o çocuklara bakar sen calisirsin. Bi de nafaka alirsin. Cocuklarin kaç yasinda bilmiyorum ama onlarin gozunde silik bi karakter olmak istemezdim ben sahsen. Allah sonucta kimseyi kimsenin hurmetine yaratmadi. Su anda zorlandigin ruhsal durumdan daha beter zorlanmazsin sanirim
(1,105 puan) tarafından
Anne mi ah canm.ne annesi öyle bi.destek yok ki zaten hayatimizin mahvolmasinin sebebi olmus bi insandan bahsediyrm yalnizim maalesef ki ne aile ne dost vs yok
0 oy
(6,721 puan) tarafından
Tek çocukla yeni bir hayat kurmak daha kolay ama iki çocukla çok zor canım ya sanırım çocuklardan sonra değişti kocan? Ben hep bu tip durumları düşünerek hareket ediyorum ve tek çocukla kalma taraftarıyım insanlara karşı güven problemim var çünkü. Her düşüncemde olursa ayrılırsam diyerek hareket ediyorum.

İlgili sorular

+1 oy
4 cevap 236 göst.
3 Ağustos 2023 Aile kategorisinde Gamzeli_1 (327 puan) tarafından soruldu
+1 oy
33 cevap 669 göst.
22 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,790 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 376 göst.
30 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 230 göst.
14 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Busra34 (131 puan) tarafından soruldu

385,725 soru

11,532,930 cevap

35,206 kullanıcı

...