0 oy
246 göst.
Aile kategorisinde (1,629 puan) tarafından
Walla bıktım ya tuhaf bir kocam var abim bizde kaynakçı işleri wardi geldi neyse. Dun ewi çektirmedim gırgır yaptım mutfağa doğal olarak yine battı 2 bebem war emek vb şeyler dökülüyor esimde 7 gibi geldiler yemek yediler çay içtik saat 23.30 olmuş gelmiş bana o mutfak ne ekmek olmuş bilemem ne war falan diyor bende baktım yüzüne birsey demedim abim icerde ayıptır diye baktım yine konuşuyor sen ewe bakmıyorsun batmayacak vb şeyler dedim gel sen yap yapmıyorsan karşıma yapamadım ne war bunda neyin derdi bi dert mi bana vurmaya kalktı bende elimle ittim sonra abim geldi sen npionn ben burdayım abisi war yapacaksan sonra yapcan bağırdılar falan biz eşimle kavga yaptık oturduk aşağı abim aldı konuşuyor oğlum bak böyle ufak şeyler yıpratır o diyor yok anama gelmiyor gidiyoruz yarım saat oturup kalkıyor falan diyor aileyle de konuşuyorum o diyor böyle yapma yazık insan yaprtiyor eşim diyor anama gidiyor yemek yemiyor konuşuyor falan diyor. Bide eşim diyor ben çocuklara bakmıyorum pişik oluyor muş bi yerlerini çiziliyor muş fakan ben napiyi yıldım ya

7 Cevaplar

0 oy
(8,980 puan) tarafından
Böyle bişe için hem de abin varken el kaldırmak nedir Allah aşkına..bunlar nasıl insanlar. 
(1,629 puan) tarafından
İnsan degil walla ya okadar bunaldım
-Reklam-
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Esin bHne ariyor sanirim abinin yaninda da bilerek yapmis
(1,629 puan) tarafından
Galiba öyle oldu sus diyorum yok dur diyorum yok insanın huzurunu herseyin kaçıyor
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Eşin tam h*yvan
(1,629 puan) tarafından
Hayvanlara hakaret kuzum ya onalar bile eşlerine şewgi kıymet veriyor
(1,302 puan) tarafından
Abinin yaninda bilerek yapmış bence
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Böyle adamları hangi mağaradan buluyorsunuz Allah aşkına ya resmen abin varken şikayet etmek için bilerek yapmış abinin yerinde olsam o an çeker alırdım seni bak Bi daha yapar mıydı böyle şeyler 
0 oy
(537 puan) tarafından
Öyle bir sinirlendim ki şuan gurursuz herif
(1,629 puan) tarafından
Sen mi ben mi dun geceden beri
(537 puan) tarafından
Senin yerinde olsam yanına koymam senin bu eve ailen geldiginde aynı huzursuzluğu yapmazsam bana gel sor diye ona stresi veririm aileme karşı beni düşürmek neymiş göreceksin diye yapmasan bile gözünü korkut
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Abim alıp iki caksa suçlu olurdu bu gibi herifler yüzünden 
(1,629 puan) tarafından
Abimde deli doludur zor tutum yoksa gebertirdi celi çocuğu war
0 oy
(690 puan) tarafından
Böyle kocalar birazda ailelerden yüz buluyor bence. benim abim olacaktı bir güzel benzetir beni alır götürürdü. Senin ki yapacaksan sonra yap demiş 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 177 göst.
23 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sebebine (350 puan) tarafından soruldu
+2 oy
24 cevap 553 göst.
24 Mart 2024 Diğer kategorisinde Elif3405 (57 puan) tarafından soruldu
+3 oy
25 cevap 713 göst.
0 oy
4 cevap 279 göst.
25 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (261 puan) tarafından soruldu