0 oy
66 göst.
Aile kategorisinde (1,469 puan) tarafından
Bugün kızımın parmağı kapıya sıkıştı. Delirmiş gibi kendimi suçluyorum, anlık bir dalgınlıkla kapıyı kapatmak istedim ve parmağı arada kaldı. Kafam da devamlı daha kötüsü olabilirdi diye kuruyorum. Kızım en son kazasını 8 aylıkken yataktan düşünce yapmıştı. O günden beri aşırı dikkatliyimdir, ufak tefek düşer ama bu denli olmamıştı. Şuanda resmen vicdan azabı çekiyorum 

4 Cevaplar

0 oy
(4,216 puan) tarafından
Sen bir annesin isteyerek yapmadigina göre kaza bu herkesin başına gelebilir üzülme boşa
(1,469 puan) tarafından
Öyle tabiki kaza ama daha dikkatli olabilirdim diye kafamın içinde dönüyor cümleler
-Reklam-
0 oy
(2,463 puan) tarafından
Ben aslında hassasımdır ama oğlum çok hareketli hergün az çok mutlaka düşer bi yerini vurur. Hepsini taksam kafaya yaşayamam. Ha kötü bişey olunca tabiki üzülüyorum ama sürekli düşünüp sürekli üzülmüyorum, kendini yıpratırsın 
(1,469 puan) tarafından
Kızımda günlük muhakkak düşer, çekmece açarken eli sıkışır ama bu sefer kapıyı ben kapattığım için belkide çok kötü hissediyorum
(2,463 puan) tarafından
Çokmu acıdı geçmiş olsun. Allah beterinden korusun
(1,469 puan) tarafından
Parmağının ucu kapının arasında kaldı. Hemen krem, buz falan yaptık ama aşırı korktu. 2 saat falan kendine gelemedi, hep ağladı. O ağladıkça resmen ölmek istedim
(2,463 puan) tarafından
Kıyamam geçer inşallah canım. Benimkide geçen fırını yeni açmıştım dokunma dedim o arada dokunmuş eli yandı şişti su topladı falan. Çok üzülüyo insan. Ama kendini o kadar üzme, hep düşüyorlar birşey oluyor sonuçta
(1,469 puan) tarafından
Alışmam gerek biliyorum. Aslında çoğu konuda soğuk kanlıyımdır ama suçlu ben olunca bunu atamıyorum üstümde
0 oy
(1,496 puan) tarafından
Ay bahsetme benim iki kızım balkon ışıgı için kanepeye çıkmışlardı ozamn ufaklarddı hiç unutmam indirdim kaç defa uyardım bak düşüceksiniz diye dememe 5 dk olmadı ufak kızım yüz üstü kanepeden parkeye yapıştı ay caanım çıktı öldüm geri dirildim resmen nasıl korktum anlatamam yani ay vicdan azabı çok kötü biirşey ya ay annelik işte 
0 oy
(11,076 puan) tarafından
Benden kaynaklı olursa evet ben de yaşıyorum vicdan azabı. Ama çocuklar öyle ki sen ne kadar dikkat edersen et bi yerden sonra daha bağımsız olacak ve o zaman istemesen de kazalar olacak. O zaman azap falan çekmiyorum. Acısına üzülüyorum 
(1,469 puan) tarafından
Benden kaynaklı olduğu için sanırım kötü hissediyorum. Kontrol etmeden kapattım kapıyı, valla ömrümden 5 yıl falan gitti
(11,076 puan) tarafından
Yani defalarca geldi aynı olay başımıza oluyo işte...

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 268 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Baldananne (291 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 244 göst.
8 Şubat 2024 Aile kategorisinde Minimalist (269 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 241 göst.
0 oy
19 cevap 563 göst.

380,041 soru