0 oy
269 göst.
Diğer kategorisinde (291 puan) tarafından
İyi geceler herkese... herkesin çocuğu canı ciğeridir elbet benimkiler de öyle ama.bazen canıma tak ettigi anlar oluyor iki tane dünya güzeli çok şükür sağlıklı aklı basında evlâdım var Rabbim acısını göstermesin kimseye ama bazen o kadar yaramaz oluyorlar ki ister istemez kendimi tutamayip bağırıyorum bu gece yine o günlerden bi tanesi yaşandı büyüğe masal okurken küçüğü de sallamaya çalışıyordum durmuyor ağlıyor kendini atıyor yerden yere tamam uyuma hadi babana git ben abiyi uyutayim diyorum onu da kabul etmiyor zaten ikisi de asla esimle uyumak istemiyor gercekten iyi de ilgilenir babalari ama istemiyorlar. Bende ikisine de bağırdım yordunuz beni artık yeter diye küçük biraz daha yaramaz sinir anında sen bana imtihan mısın Allah n cezası dedim icim parcalaniyor insan evladına ceza diyebilir mi. Allah in verdiği en güzel lütufken:(( simdi uyudular ama ben üzüntüden uyuyamadim bile.ilerde benden nefret etmezler umarım ya da Allah bu söylediklerim icin beni cezalandirmaz inşallah uzun oldu kusura bakmayın

8 Cevaplar

0 oy
(331 puan) tarafından
Benim kızım 20aylik kızıma kızıyorum aglayarak geliyo saniyesinde bana sarılmaya calisuyo bende kiyamiyorm gel buraya sarıl anneye diyorum omzuma yatiyo bu müddet sonra yüzüne bakıyorum biraz tebessüm ediyorum hemen yüzüme guluyo kızdığım şeyi daha yapmıyor ama anne yüreği dayanamiyo aslında çok yanlış yapıyoruz ya hiç kizmiycaz yada kesin tavrımız koyup şimartmiycaz ama annelik işte 
(291 puan) tarafından
Bende öyle hemen özür diliyorum sarılıp öpüyorum onlar da sarılıyor diyorum küçük unutur ama büyük de bunlar icin benden nefret etmez insallah çünkü normal zamanda böyle bi anne değilim canım ikisi de
(331 puan) tarafından
Evet biz sinirleniyoruz yada moralimiz bozuk oluyo kiziyoruz ama onlar bunu anlamazlar beyinlerine yer yapar annem sinirli bi insan diye düşünürler hep ama büyüyünce nefret etceklerini düşünmüyorum
(291 puan) tarafından
Umarım...
-Reklam-
0 oy
tarafından
Onlar dünyaya gelmeyi değil biz anne olmayı seçtik evet zaman zaman kızıyoruz bağırıyoruz ama bu yaptığımızın yanlış olduğunu biliyoruz böyle kızgın olduğumuz zaman sakinligimizi korumalıyız vicdan azabi çekme biraz daha dikkatli ol
(291 puan) tarafından
Bazen o kadar dayanıyor ki bıçak kemiğe koruyamiyorum sakinligimi maalesef. Çok yanlış farkındayım sonra da böyle yatakta için için ağlıyorum
tarafından
Canim bende anneyim bende bu vicdan azabi yaşadım kızdığım zaman hep kendimi suçladım ama dediğin gibi sakinligimizi koruyamiyoruz keşke korusak hiç kizmasak
(291 puan) tarafından
Keşke keşke.. benim büyüğe vurduğum zamanlar bile oldu lohusalik döneminde. İkinci bebegim plansız oldu erken doğdu yanimda hic kimse yoktu o dönem ikisiyle kafayı yiyecek gibi oluyordum büyük de daha küçüktü oysa ama ben ondan abilik bekledim hemen:( aklim başıma geldi tabi ama yaşandı o günler silemiyorum. Uzun süre destek aldım düzeldi şükür ama çocuğumun beyninde kalbinde düzeldi mi bilmiyorum
0 oy
(4,696 puan) tarafından
4gundur beni o kadar cok zorluyor ki masal gecen bende kizdim epilepsi ilaclari var yenisine başladık bide icirirken Allahim kendini atti bi kac kere hepsinde tuttum bi anda en sondakini tutamadim Cani acidi diye buna bi bagirdim aoylendim 6defa ilaci icirir icirmez parmagni sokup kusturuyor kendini o kadar kotu oldum ki sonrada beraber sarildik agladik
(291 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun Rabbim şifa versin yavruna inşallah
(4,696 puan) tarafından
amin cumlemizinkine
(48,713 puan) tarafından
geçmiş olsun Rabbim sifa versin
0 oy
(4,171 puan) tarafından
Canım merak etme dönem dönem hepimiz aynı şeyleri yasıyoruz benimki daha 10 aylık olmadı ama öyle yaramaz ki inan canımdan bezdiğim zamanlar oluyor geçen bende b.ok vardı doğurdum hayatım ne hale geldi dedim ay sonra oturdum bu cümleme ağladım Allahım ne olur affet beni cezalandırma diye sağlıklı eli ayağı yerinde evladım var ben şükür edeceğime ne diyorum insanlar evlat evlat diye ağlıyor benim neyime bu laflar dedim geçen de sabah altıda 3 saatlik uyku ile kalktım gece 2 de hala çocuk sallıyordum eşimi çağırdım gerçekten al yoksa uykusuzluk sinir çok fena hale geliyorum bak dedim hemen uzandım ama bildiğin sinirden kendimi sıka sıka ağlaya ağlaya uyudum çünkü vücudumda ağrımayan tek Bi noktam yoktu demem o ki yalnız değilsin hiç birimizde de peygamber sabrı yok elbette olmaması lazım onlar daha bebek çocuk anlamıyorlar ama bizim de hem çocuk hem eş hem ev işi derken artık yıpranıp bir noktada patlıyoruz insallah Rabbim hepimizin işini kolaylaştırsın evlatlarımızı sağlıkla sabırla büyütmeyi bizlere nasip etsin ❤️
(291 puan) tarafından
Amiiin inşallah hepimize bol dayanma gücü sabır versin Rabbim
0 oy
(48,713 puan) tarafından
en kotusu de kizinca uzatmayıp gelip sariliyorlar ya o zaman vicdandan daha çok ölüyorum özür dileyip duruyorum tamam anne affettim diyo☺️ diyorum baskasi olsa bagiramayiz onlar bize muhtaç hemen affediyorlar. ama bizde sabir tasi değiliz ki her is hersey bize bakliyo
0 oy
(915 puan) tarafından
Sorma aynısı bende de var bazen sabrım öle tükeniyor ki başkası olsa parçalarım ama ona bağırınca bile oturup ağlamaya başlıyorum vicdandan evlat ne garip bişi  öyle bir sevgisi var ki rabbim kimsenin evladının acısını göstermesin 
0 oy
(161 puan) tarafından
Valla ne yalan söyliyim önceden çok vicdan yapardım artık pek vicdanım sızlamıyor büyüdüğü için midir nedir bilmiyorum 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Evet çok üzülüyorum bagırınca ama yapacak bişey yok bizde insanız

İlgili sorular

+1 oy
26 cevap 704 göst.
0 oy
10 cevap 260 göst.
11 Şubat 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hanifemm (1,490 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 68 göst.
0 oy
6 cevap 207 göst.

380,876 soru

11,403,273 cevap

34,941 kullanıcı

...