0 oy
229 göst.
Aile kategorisinde (5,921 puan) tarafından
Bundan seneler önce 2010-2011 falan bir sebepten kuzenimle kavga ettik, ondan sonra da görüşmedik. Yüzde yüz annem haklı. Kuzenim çirkefin tekidir. Bütün aile çekinir ondan Çinli kavgacıdır. Anlatsam 3 sezon dizi olur, o yüzden gerek yok :) 

Neyse aradan gel zaman git zaman hiç görüşmedik. Halamla görüştüm ama, bayramda falan gittik. 

Ablamın düğününe gelmediler. Benim düğüne de sadece halamı çağıracaktım, geleceğini de düşünmüyordum. Davetiye vermeye gittiğimde kızı da evdeydi, biz davetiye vermeden ben de gelecem falan demeye durdu. Neyse geldi de düğüne, düğüne girişte hiç selam falan da vermemişler. Bu arada onla küsünce ablası da küstü. O da gelmişti. Hadi bizim aileyi geçtim, düğüne gelmişsin. Kaynanam selam veriyor, bari ona ver düğün sahibi diye. Düğünde de kalkıp oynadılar falan ama bana da gelip hayırlı olsun demediler. Demelerini de istemedim, gelmelerini bile istememiştim. 

Niye böyle dertlendim. Bugün de yine bir akrabamızın düğünü vardı. Oraya gittik. 3 ay önce doğum yaptım, bebeğim küvezde kaldı, benim doğum zor oldu, resmen ölümden döndüm. Böyle bir düğün iyi gelecekti akrabalar vs. Gittim herkese selam veriyorum falan, halam da geldi kalktım gittim elini öpücem, çocuğumu gösterecem. Sanki hiç tanımadığı gibi yaklaştı. Kafasını çevirdi. Üstelik benim düğünümde hiçbir sıkıntı yoktu halamla. Üstelik annemle de selamlaşmışlar. Gerçekten değişikler. Bütün enerjimi yedi bitirdi. 

Oldum olası akraba düşkünü değilimdir ama durduk yere böyle olması sinir bozucu. 

Uzun lafın kısası az insan çok huzur. Bundan sonra zerre umrumda olmaz. 

2 Cevaplar

+1 oy
(15,183 puan) tarafından
Dengesiz tipler belli. Tıpkı benim halalarim gibi. Bence halalarda daha doğrusu baba tarafında genelde bı sıkıntı oluyo. Degmezler 
(15,183 puan) tarafından
Bana mı soyluyosun . Tüm halalarima nokta koydum ben 4 adet agdhshshdhd
(5,921 puan) tarafından
En temizi valla darısı başıma 1 i gitti kaldı 3.
(15,183 puan) tarafından
Hadi bakalım hayırlısı
(3,535 puan) tarafından
Yoruma on bin 40 bin artı verecem kız öyle haklısın ki ...
(15,183 puan) tarafından
Teşekkürler ☺️
-Reklam-
0 oy
(483 puan) tarafından
Amann çokta tın. Böyle yüz verince bir yerleri kalkıyor. En iyisi soğuk davranmak böylelerine. Teyzem de sürekli bahaneler bulup benimle uğraştı mesafe koydum o kadar kafam rahatladı ki.. 
(5,921 puan) tarafından
Gerçekten keseceksin görüşmeyi. Babam çok sever, kopamaz, kopmadı da. Bize neler etti o kuzenim, siz benim karıma çocuğuma ne yapıyorsun demedi. Ondan böyle oldu. Bu konuda babama çok kızıyorum
(483 puan) tarafından
İşte canım sen de görünce tınlama hiç. Patlasınlar
(5,921 puan) tarafından
Bitti bundan sonra ya, büyüğümdür halamdır, babamın hatrı falan diyordum. Bitti artık. Çok şükür farklı şehirlerde yaşıyoruz da öyle zırt pırt karşılaşma derdimiz yok

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 459 göst.
4 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 302 göst.
6 Temmuz 2023 Aile kategorisinde 1istanbul__masali (4,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 248 göst.
30 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Buse19 (135 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 220 göst.
18 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bakiderya (1,199 puan) tarafından soruldu

379,458 soru

11,359,315 cevap

34,836 kullanıcı

...