0 oy
566 göst.
Aile kategorisinde (3,704 puan) tarafından
12 yıl oldu dile kolay. Taşa şekil verir gibi sabırla bekledim, denedim, sustum, yeri geldi yalnızca evdekileri değil herkesi herşeyi ters düz ettim kıyametler kopardım.  Krizler geçirdim kerelerce, onu da krizlere soktum. Evi terk ettim, hastane polis kalmadı, adam topladı beni aradı heryerde. Bulamadı, ben çıktım ortaya, ayaklarımı öptü her keresinde. Tam düzeldi diyorum,  öfke, sinir, hele o dil ile kırmak yok mu o bambaşka. 

Şuan boşansam gideceğim en son yer babamın evidir biliyor. Beni en son arayacağı yer orasıdır biliyor. Ailem varlıklı, fazlasıyla durumu iyi, annem hergün bir cafede gün yapar arkadaşlarıyla, babam deseniz akşama kadar yer içer gezer. Defalarca boşayacağım dedim annem duymadı bile. Babam gelinlikle çıktın kefenle gelirsin buraya dedi. Herneyse. 

Cuma akşamı sabaha kadar kıyametler koptu evde. Kayın babamı aradım geldi gece, oğluna kızdı. Olayı anlatmayacağım ama bardak taştı. Kovdum evden gitmedi. Boşamazsan beni yakarım bu evi dedim. Üstünü başını bahçeye fırlattım gece. Cinnet geçirdim. Ağladı, yarın notere gidelim evi arabaları herşeyi üzerine yapayım 4 çocuğa nasıl bakacaksın dedi, gene cinnet geçirdim, evine arabasına küfürler savurdum. Ağladı ağları ağladı...kuzenlerini aramış, döküldü geldiler. Yenge yapma, yenge etme. Bu sensiz yapamaz dediler.herkesi şahit tutup yemin ettirdim bir daha ağzından beni kıracak kelime çıkarsa boşarım dedim kabul ettim eve aldım. Aldatsa aldattı derim, para vermese ona da neyse. Sürekli diliyle kırıyor beni, bende altta kalmıyorum sonra kıyametler kopuyor, yoruldum artık, bıktım

9 Cevaplar

0 oy
(58 puan) tarafından
Canim anladigim kadari ile ikinizde zıtsınız yani sende alltta kalmiyorsun oda ikinizinde orta yolu bulmasi lazim sen sakin olmayi dene belki oda sakin olur zamanla
(3,704 puan) tarafından
Ben çok sakın bir insandım zaten. İşte bunu bildiği için sınırlarını zorlayıp hep üzerime geldi. Sustukça canıma okudu. Ama sabrın sonu cinnet, ben bunu bilir bunu söylerim.
-Reklam-
0 oy
(2,350 puan) tarafından
Çok zıt bir kişiliğe sahpsiniz sanki yani okudumgdan bunu anlıyorum. Birbirinizi çok yipratirsiniz ki öyle de olmuş artık tahammulun kalmamış. Sanki çocuk için bu zamana kadar yol almışsınız. En ufak tartışmada bu raddeye geliyorsa bence de senin kararın mantıklı yani
(3,704 puan) tarafından
Zıttız evet. Hemde çok zıttız. Alakamız yok birbirimizle, aslında tahammül sınırımız zorlandı evet ama açıkçası ben eşime ilk günkü gibi aşığım. Eşimden de o aşkı sevgiyi hissediyorum ama bir sabah kalkıyorum sanki o adam bu adam değil. Beni yoran da bu zaten.
(2,350 puan) tarafından
Gerçekten çok zor bir durum Rabbim yardımcınız olsun evinize evliliğinize huzur versin inşallah
(3,704 puan) tarafından
Amin, inşAllah. Çok zor yollardan geçtik. Birbirimize çok omuz verdik ama benim sinirlerim çok yıprandı.
0 oy
(272 puan) tarafından
Allahım üç yıllık evlıyım bende böyleyım ama benımkı yalvarmaz dıl kırmak hat safhada cımrılık para vermez zaten gezdımez yanına yakıştırmaz bı kere yüzümü güldürmez hiç bı yaptığımı beğenmez kadınlarla flört eder sankı ılerkı hayatımı gördüm sizde dün akşam bende sınır kırızı gecırdım kendımı yıprattıgımı kendime zarar verdıgımı anladım napcagımı şaşırdım 
(3,704 puan) tarafından
Benimki yalvarır, para konusu zaten konuşulmaz bile her zaman verir. Kimseyle flört falan denk gelmedim, karekod yükleyip tlfnunu 6 gün takip ettim hiçbir falso görmedim. Ama dili çok keskin. Ne olur yani biraz tatlı dilli olsa
(272 puan) tarafından
Karekod nasıl bısey
(3,704 puan) tarafından
Whatsapp takibi için bir uygulama yüklemiştim. Takip etmek istediğimiz numarayı giriyoruz, o numaranın whtsappına girip karekodu kendi tlfnumuza okutunca karşı telefonum tüm bildirimlerini yazışmalarını hatta sildiği yazışmaları bile okuyabiliyoruz.
(272 puan) tarafından
Uygulama ısmı nedir
(3,704 puan) tarafından
Ay unuttum inan. 5 yıl olmuştur. Whatsapp web di galiba. Annem ilk akıllı tlfn aldığı zaman whatsapptan sürekli yanlış yerlere yazıyordu, durum güncellemesini arkadaşı sanıp bize gel, nerdesin falan yazıyordu:) abim kendine yükleyip annemin whtsaapına müdahale ediyordu. Bende ondan görüp yüklemiştim. Evet ya whtsapp web di. Hatırladım.
0 oy
(5,240 puan) tarafından
En iyisi birlikte aile terapisti hele cocuk varsa çok kötü o cocuklqr için sizi oyle görmek 
(5,240 puan) tarafından
Ruh sağlığı cok bozuk biri ayrilsan bile birakmazki boylesi
(3,704 puan) tarafından
Onu diyorum ya işte. Vururum kendimi de seni de diyor. Yaparmı dersen ihtimal yüksek. Çocuk gibi zırıl zırıl ağlıyor. Kafasını duvarlara vuruyor ben hiç oralı olmuyorum. Ama sonuç aynı.
(5,240 puan) tarafından
Hastalıklı bir ilişki biseu deniliyordu unuttum şimdi Allah sabır versin sen daha çok yipranirsin
(3,704 puan) tarafından
Takıntı bu. Hastalık bu, kabul etmiyoe. Adı her ne cehennemse bana çok zarar veriyor
(5,240 puan) tarafından
Allah yardim etsin ne diyim
0 oy
(770 puan) tarafından
Okda da var yayda da var kusura bakma ama illaki biri alttan alacak susuacak sinirler yatıştıktan sonra konuşacak
(3,704 puan) tarafından
Sustuklarıma saysın. Ağzıma ediyordu sabahlara kadar, çıt çıkarmıyordum. Sustukça egoları büyüdü, ne çektim Allah bilir. Ailem bize ne kendin sevdin evlendin dediler. Umurlarında olmadı. Artık susacak raddede değilim. Bu arada iyi ki yazdın :) şifrem var istermisin
(770 puan) tarafından
Olur valla isterim;)
(770 puan) tarafından
Keske bu kadar ezdirmeseydin ilk başlarda inşallah sorunlarınız düzelir ben buraya yazdıgın şeye göre yorum yaptım
(3,704 puan) tarafından
Sustukça işte sa.laklık bende kabul ediyorum ama artık tahammülüm yok.
Eve geçeyim atarım şifreleri
(770 puan) tarafından
Özelden atarmısın rica etsem
0 oy
tarafından
Adam senden kurtulur boşa da bi şükür hayat varmış desin 
(3,704 puan) tarafından
Hayırdır sen mi alcan
tarafından
Boş boş konuşma mal
(3,704 puan) tarafından
Ahha :)
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Şuan o kadar çok beni anlamışsın ki.... Duygularıma tercuman oldun resmen ben de aynı noktadayim. Yarın ailesiyle konuşacağım bu işe çözüm bulun. Bulmazsaniz ben gidiyorum dicegim. Hiçbir sepep yokken insan karısına küfür eder mi? O kadar haklısın ki bişey diyemiyorum. Kaç kere bırakıp gitmeye kalktım yalvardı yakardı bidaha olmayacak dedi. Sonuç? Dün akşam gene aynı şeyler. Huylu huyundan vazgeçmiyor sanırım 
(3,704 puan) tarafından
Asla vazgeçmiyor. Bilmezmiyim. Saflık bizde, hep kanıyoruz
0 oy
(8,955 puan) tarafından
Allah hakkında hayırlısını versin. Yorum yapmıyorum.
(3,704 puan) tarafından
Amin canım inşAllah
0 oy
(1,501 puan) tarafından
Biz de de aynı eşim oglak ben akrep burcuyum bazen artık son noktaya geliyoruz ama o kızdığında ben susarım o sustugunda ben başlarım yani artık alıştım arada iç dökmek gerek sonra da ikimzde pişman oluyoruz geçiyor ama işte bazen kırgınlık geçmiyor ki bizde 11 yıllık evliyiz bu 11 yılın içinde hastalık çok yaşadım ve çok destekcimdi çok kötü zamnlarımız oldu hiç birbirimizden vazgeçmedik ama şimdi ise bu günleri göz önünde bulundurdugum da vaz geçmek çok zor en azından geçen zaman hattına 
(1,501 puan) tarafından
Offff o daha zor iki kıskanç ve inatçı çift ya sakin ol
(3,704 puan) tarafından
Büyük kızlarım da akrep. Evde 4 akrep birbirimizi yiyoruz.
Eşim ve benim kıskançlık ve inatçılığı boşver, ikimizde düşman askeri gibiyiz. Bomba bulsak birbirimize atacağız neredeyse.
(1,501 puan) tarafından
Akrep özelliği o hep açık aramaktır ama bence yapıcı ol takma boş ver sonuçta bizde kırıcı olabiliyoruz ki erkekler hep düz düşünür ve bazen kırdıklarının farkına varmazlar vardıklarında ise iş işten geçmiş oluyor sen boşş ver önemli olan karşı tarafın kendi hatasını anlaması
(3,704 puan) tarafından
Anlamıyor işte. Gözüne kulağına sokmadıkça anlamıyorlar. Ay ben çok yorgunum ya
(1,501 puan) tarafından
Anlıyorum seni boş ver kendini yıpratmaya değmez

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 111 göst.
0 oy
18 cevap 977 göst.
6 Aralık 2021 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
+2 oy
23 cevap 911 göst.