0 oy
112 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (361 puan) tarafından
Çocukları boğaz  enfeksiyonun dan nasıl korkuyorsunuz hatta sağlıklı olması için neler yapıyorsunuz bağışıklığı için neler yapiyorsunuz...   

4 Cevaplar

0 oy
(7,300 puan) tarafından

Neler neler yaptım nafile her ay hasta oluyorlardı bıraktım artık hasta olmuyorlar onlarda:D

(361 puan) tarafından
Ah bu çok iyi fikir ben de giydirdim usumesinler hasta olmasınlar diye su an ikisi de hasta atlet le geziyorlar ... ne yapsam tersi oluyor
(7,300 puan) tarafından
Evet ya nekadar sakınırsan okadar tersi oluyor
(71 puan) tarafından
Benim kizimda dogdugundan beridir her ay hasta oluyor (1yas)
-Reklam-
0 oy
(113 puan) tarafından
Hiçbirşey yapmıyorum emiyor zaten çok şükür hasta olmuyoruz tüm hastalıklardan koruyor pekmez içiriyorum hakiki birtek
0 oy
(1,363 puan) tarafından

Kac yasinda onu belirtseydin keşke. Ben bir yasindan beri eylül ayi girince reveratol icerikli bitkisel takviye aliyorum . Bu takviye hasta olsa bile rahat atlatmasini sagliyor. 

Bu sene enoantın aldım ama tadı cok buruk baska marka bakacagim. 
Birde takviyeleri surekli kullanmamak lazim. Bundan sonra ben bir ay ara verip imnuolun takviyesini alcam.
Kesinlikle eczaneden al bide. 
Cocugun bir yasindan buyukse sık bogaz enfeksiyonu geciriyosa propolis sprey al . Bogaz icini dezenfekte ediyor oradaki mikroplari kompe kiriyor. Ama düzenli kullanma bunu bogaz enfeksiyonu sinyali alinca başla bitince birak
(361 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim propolis günlük su ike vermeye çalışıyordum bundan sonra ağzına sıkacagim.. biri 3 yaşında biri 1 yaşında
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Düzenli sarımsak kürü veriyorum bide beslenmesine dikkat ediyorum protein sebze meyve ağırlıklı beslenip abur cubur dan basit karbonhidrattan uzak durunca inan hasta olması da zor oluyor oğlum doğduğu zaman gırtlağı gelişmemişti ve çok çabuk Hasta oluyordu inan bir yaşına gelmeden iki defa zatürre oldu 6 7 defa antibiyotik kullandı ta ki sarımsak Kürünü öğrenene kadar 7 aylikdi sarımsağı duyduğum zaman ek gıdaya geçmiştik ama. Bal kullanılmıyordu yoğurda karıştırıp haftada bir iki defa sarımsak veriyordum şükür öyle faydasını görmeye başladım bir yasindan sonra da bir diş sarımsağı ince ince doğrayılp bir tatlı kaşığı bal 7 8 damla da limon suyu karıştırıp verdim hasta olmadığı zamanlarda haftada bir defa hasta iken de iyileşene kadar her gün taze taze yapıp verdim maşallah çok faydasını gördüm önüme gelene de söylerim detaylı anlatırım Instagram kullanıyorsan hastalanmayan çocuklar sayfası var bakmanı tavsiye ederim çok faydasını göreceksin şifa olur inşallah ❤️
(1,499 puan) tarafından
Ayy kıyamam işte inşallah düzelir bir daha ilaca ihtiyacı kalmaz
(3,676 puan) tarafından
Amin inşallah canım ❤️
(1,499 puan) tarafından
☺️❤️❤️
(361 puan) tarafından
Çok teşekkür éderim yapacağım inşallah yer de daha rahatlar sütun de zararini biliyorum  instagramdan da bakacağım dediğiniz sayfaya
(1,499 puan) tarafından
Benim oğlum da yemiyor malesef yani kendi isteğiyle yemiyor ama bir şekilde zorla veriyorum zaten hepi topu iki çay kaşığı onun iyiliği için işte . Sayfada daha açıklamalı olarak göreceksiniz hatta soru sormak isterseniz de Melike hanım çok yardımcı oluyor

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 423 göst.
23 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 101 göst.
3 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 63 göst.
22 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu
+2 oy
5 cevap 260 göst.
31 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,888 soru

11,372,214 cevap

34,855 kullanıcı

...