0 oy
262 göst.
Aile kategorisinde (948 puan) tarafından
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Bir çocuğu olup sonradan eşi azosperm olan var mı. Ve neden oluyor kendimi çok çaresiz hissediyorum.

8 Cevaplar

0 oy
(7,948 puan) tarafından
İlk defa duydum 
(948 puan) tarafından
Maalesef bende şuan şoklar içindeyim Google bile doğru düzgün artık cevap vermiyor bana (⁠╯⁠︵⁠╰⁠,⁠)
(7,948 puan) tarafından
İnşallah bilen çıkar üzülme Allah yardımcınız olsun
(948 puan) tarafından
AMİN ECMAİN duaya çok ihtiyacım var
-Reklam-
0 oy
(4,977 puan) tarafından
Spermin olmaması mi bahsettgnz şey erkeğin kisirlasmasi mi yoksa cnm
(4,977 puan) tarafından
Dün bı yakınımla konuşuyordum onunda iki cocugu var çocuk sahibi olmak istiyor önce kadında sorun olabilir mi diye dış baskı oldu kadın herşeyi yaptı ve bişey çıkmadı kadın hep istemiyorum falan dyrdu aslında istiyordu.

Dün ilk defa 4 audr eşimle birlikte olamyrz dedi nasıl dedim yok olmuyor dedi herkes benden sorun sanıyor bana laf ediyor bn hiç ses etmiyorum dedi 7 yıldır üçüncü olmiyir eşine hani bı gidelim neden acaba doye eşi istemiyor gitmek .
Şimdi sen böyle deyince bnde merak ettim acaba diye .
O kişide hastanede  temizlik görevlisi  kovod aşısı mecbur dediler yaptılar birde
(4,977 puan) tarafından
Eşin sorun etmiyorsa şayet biraz daha üstünde dur bazı erkekler kabul etmiyor ya
(948 puan) tarafından
Çok şükür eşim sorun etmiyor üstünde duruyor aynı şekilde bana da baskı yapıldı sürekli sorun bende diye ama sorun bende çıkmadı kimse bunu kabullenmiyordu eşime dedim sen git bir bak ürolojiye ve bir baktı ki sorun eşimdeymiş 0 sperm sonuç şu an üstünde durmaya çalışıyoruz çarşamba günü eşimi ürolojiye tekrar götüreceğiz büyük ihtimalle 3 aylık tedavi başlayacak eğer gelişme almazsa mikro TS'ye yönlendireceğiz yani tüp bebek ama Rabb'im mecbur etmesin inşallah Kurban olduğum Allah normal yolla nasip etsin
(4,977 puan) tarafından
Amin cnm benm rabbimin izniyle inşallah olur
(948 puan) tarafından
AMİN ECMAİN canım
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Tedavi olur neden çaresiz olasinki 
(948 puan) tarafından
Maddiyat sıkıntımız var bunları dile bile getirmek istemiyorum. İnşallah teadivisini bulur
0 oy
(1,384 puan) tarafından
İnternetten baktım ilaçla düzeliyor ulu üzülme
(948 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah Allah'ın izniyle.
0 oy
(1,335 puan) tarafından
Çocuğunuz mu olmuyor kusura bakma sordum ama sanırım çocuğunuz var diğer postalara baktım da  sperm sayısı sıfırsa çocuk nasıl oldu diye düşünüyorum 
(948 puan) tarafından
Sonradan olan bişey bu eşim idrar yolu enfeksiyonu geçirdi testislerinden geçirmiş galiba ve bu ilet hastalık çıktı ortaya
tarafından
Benim eşime de azosperm dediler ama ben iki kere hamile kaldım ilki kalbi durdu şuan kızım dokuz buçuk aylık yani olabiliyor
0 oy
tarafından
Çocuk olsun istiyorsanız hap var devlet karşılamıyor ama eczanede satılıyor 3 ay düzenli kullanımda fayda görülüyor 
(948 puan) tarafından
Aynen doktorda öyle diyor ama bakicaz çarşamba günü gidip neden olduğunu öğreneceğiz
0 oy
(7,197 puan) tarafından
Eniştem de sorun vardı ama sadece değerleri düşüktü ameliyat oldu iyice düşmeye başlayınca tüp bebek ile çocuk sahibi oldular sonra tekrar denediler baktılar ki sıfırlanmış herkeste olan bir şey değil çok az kişide görülen bir durum sıfırlanmış olması . Maalesef mikro tese ile aldılar çok şükür ki çıktı canlı hücre . Şimdi ikinci kızları üç aylık 
(948 puan) tarafından
İşte inşallah doğal yola olur
0 oy
(1,191 puan) tarafından
Sorunu tam anlamadim acik yazıcam cinsellik istiyor ama kalkmıyormu eğer öyleyse kalp damar tıkaniklığından oluyor
(4,977 puan) tarafından
Bunu nerden anladin cnm çok afedersin post sahibi için sormym yanlış anlaşılma olmasın yani o şey olmyrsa onunla ne alaka misal bu illerde başka sorunlara neden olur mu yada başka hastalıklari tetiklermi
(948 puan) tarafından
Hayır cinsellik ile ilgisi yok kesinlikle herşey normal sadece sperm sıfır sadece yani çocuk olacak hücre yok menin içinde afedersiniz
(1,191 puan) tarafından
Ilk bebişim o zaman bilmiyorum kuzum geçmiş olsun

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 47 göst.
0 oy
5 cevap 245 göst.

380,195 soru

11,382,005 cevap

34,878 kullanıcı

...