0 oy
78 göst.
Diğer kategorisinde (98 puan) tarafından
Sorum yukarida kizlar

5 Cevaplar

+1 oy
(2,744 puan) tarafından
Yanına bir şey yersen kabak detoksu olmaz ki o
(4,184 puan) tarafından
:)) yemekten once mi sonra mi yiyoruz gibi olmus olur:))
(98 puan) tarafından
İşte bende bilgi almak için souyorum bilenler vardır diye  benim yaptığım kabağı rendeliyorum bir çay kaşığı yağla çok az kavurup üstüne 3 yemek kaşığı yoğurt döküyorum
(4,184 puan) tarafından
Aynn okadar. Yanina bise yersen zaten detox yapmis olmassin. Normal herzaman yedigin ögunun yanina ekstra kabak ekleyip yersen kilo akirsin zaten .vermek bi yana alirsin
-Reklam-
0 oy
(4,184 puan) tarafından

Neyin yanina:)) kabak zaten yemek onla doyup kalkilcak:)

(98 puan) tarafından
Canım detokstan bahsediyorum ben yemeğinden değil
(4,184 puan) tarafından
E tamam sabah yumurta yesillik mesillik oglen ve aksam kabagin herhangi bir sekilde yenecek olan uc gun olna kabak detoxu diyeti degilmi bahsettigin.
(4,184 puan) tarafından
Bakabagi rendele sotele yogurtla dereotu katip yicen o ogun bitti .:)) kabagi frinda baharatlayip kizarttin yagzis yogurtla ye o ogun bitti. Yanina baska bise yok tabi baska hise olsa detox olmaz zaten .
(98 puan) tarafından
Tamam işte :-) canım bende rendeliyorum tavada bı cay kaşığı kadar yağ koyup az kavurup üstüne yoğurt döküyorum fırında yapmıyorum valla
0 oy
tarafından
Yemek o iste öğün olarak yiyceksn 
tarafından
Kiz djfjd yemk iste bnde marul domates salata yaptım yedim sabh tek öğün bu sadexe guldurdun kiz bu kadar  işte
tarafından
Bnm hedefte 55 3 kaldı inşallah
(4,184 puan) tarafından
:)) ilk yorumuu ben yazdim kabak yemek iste onla doyup kalkcn diorum. Yok yemeginden degil detoxunu soruorum dion :))) farkettim bnde  yemekten saymdigini zate onda ole yazmistim:))
(10,046 puan) tarafından
Ay bende bi 55 olsam artik ya takildik kaldik :)
(4,184 puan) tarafından
Ay ben kolajen aldim odemmi yapti ne kalt etti ikinkili fazla cikiorum 57 58 arasi cikiorum simir oldum birkac gundur. Gerci regl de oldum da.. bikac gun daha bakalim atarim ins odemi kodemi
0 oy
(5,998 puan) tarafından
Eşim sabahları smootie yaptı yulafla, öğlen Türk kahvesi, 2 kuru kayısı ya da 10 çiğ badem akşam kabak çorbası. Kabak çorbasının içinde domates, maydanoz, kabak ve baharatlar. Çorbayı da iki kepçe içti. 1 hafta bunu yaptı direnç kilosu için. Yalnız diyetisyen tarifi bu. Her hafta farklı bir menü veriyor
(98 puan) tarafından
Ben diyetisyene falan gitmedim canım kendim yapmak istiyorum
(5,998 puan) tarafından
Gitmenizi tavsiye ederim çünkü herkeste farklı etki edebilir. Kilo verecem diye sağlığınızdan olmayın. Kilo vermek zor ve sabır isteyen bir iş. Hızlı değil yavaş yavaş vermek lazım
0 oy
(995 puan) tarafından
Ben kabagi baharatlayip firinliyorum. Uzerine yogurt dereotu iki uc tane ceviz katıp yiyorum. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 79 göst.
18 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tombul yanak (2,744 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 507 göst.
17 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Allizzwell11 (510 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 272 göst.
10 Kasım 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Rabia... (564 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 343 göst.
21 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,153 soru

11,380,480 cevap

34,871 kullanıcı

...