0 oy
1,002 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Durunun kumbarası var, suan onda 1.500 tl para var, bayram harclıkları vs, ustune bende koysam yeter ama buna bu para vermeye ıcım elvermedı, 3 gundur soyluyor dondurma arabası dıye, oyun grubuna gıttıgımız yerde gördu, bende 700-800dur sandım ama yok en ucuzu bu :( cok da istiyor napayım bılemedım

40 Cevaplar

0 oy
(36 puan) tarafından
Maddi durumum el veriyor ama alır mıyım? Her istediğini almam ama belli bir zaman sonra ödül olarak alabilirim
tarafından
İşte bende o noktadayım alabılırım ama ınsan bıranda hop dıye alamıyor
(36 puan) tarafından
Aynen aynen canım alma bir zaman sonra hediye olarak al hemde çocuğun istediği olmaz
-Reklam-
0 oy
(7,208 puan) tarafından
Canım her oyun alanında gördüğünün alınmasını isterse ve alındığını da görürse bu sefer her seferinde her yerde gördüğünü ister diye düşünüyorum çünkü bu ha deyince alınacak bir oyuncak değil şöyle diyebilirsin oynamak istediğinde tekrar oraya gidebiliriz böyle oyuncaklar sadece oyun alanlarında olur kimsenin evinde olmaz ki ben hiç kimsede görmedim böyle bir oyuncak onun yerine gönlünü yapabileceğin daha güzel bir hediye alıp mutlu edebilirsin diye düşünüyorum. 
tarafından
Kuzum bende gormedım nerden gıttıysek almıslar orda durdu durdu gıttı bu aletın yanına, onlarda farklı aktıvıt yaptılar aklı kaldı durunun, ınan gıdıcem onlara sorucam satar mısınız dıye kullanmıyolar cunku
0 oy
(2,409 puan) tarafından
Yazık Parana kuzum ya valla ben vermem bunu alacaksn ilk bir saat yüzüne bakacak başka oynamayack bile o yüzden bikez daha düşün 
tarafından
2.el bakıcam canım bende
0 oy
(7,984 puan) tarafından
İmkanın varsa al duru buyusede elbet bir çocuk daha yaparsın o zmn kardeşi oynar.benim oğlumda Galatasaray formasına takmış uykusunda bile anne bana Cimbom al diyo l.ve bugün doğum günü gidip alacam ogluma
tarafından
Ay kuzum benım bızde galatasaylıyız bende dılaptan aldım duruya alt ust takım forma :) sende bak ıstersen? Nıce guzel yasları olsun kuzunun
(7,984 puan) tarafından
Çok teşekkürler canım ♥️ bugün doğum günü diye bugün içinde almak istiyorum akşam kutladigimizda vereyim diye:)
0 oy
(2,985 puan) tarafından

Ben çoğu kişinin aksi fikirdeyim. Eğer yakın süreçlerde kızınıza pahalı bir hediye almadıysanız alın. Ben öyle yapıyorum henüz fiyat olayını algılayabilecek dönemde değil benimki ama 3 ayda ya da 4 ayda bir istediği büyük, kaliteli, oyalanıp mutlu olabileceği bir oyuncak alıyorum. Onun dışındaki zamanlarda açıkçası kırdığı döktüğü için uygun fiyatlı oyuncakçılara gidip istediğini seçmesine izin veriyorum. Durumunuz el veriyorsa madem, herşeye değmez etmez demeyi gereksiz görüyorum. Maddi açıdan beni zorlamıyorsa çocuğumun mutluluğuna değmeyecek de neye değecek? :) Sürekli olmamak şartıyla tabi

tarafından
Zorlamaz zaten kendı harclıgı da var ama hep acaba kıtap mı alsam yada bu paraya kıyafet mı alsam daha ıhtıyaca yonelık olur dıyorum, 2.el bılabılırsem alıcam
0 oy
(2,540 puan) tarafından
Iyi oyuncak 10 cocuk goturuyor. Bu bi gercek. Benim oglum var hotwheels set alirim harcliklariyla. Daha 2 yasinda aldiklarimiz sapasaglam suan 5,5 yasinda, kardesi dogdu muhtemelen o da oynayacak. Zamaninda herkes pahali diye kiziyodu bana ama hic dha dandik(ucuz) oyuncaklari haric oyuncak atmadik. Bebeklik oyuncaklarini da fisher price almistim sapasaglam ikinci cocugum oynuyo, o buyudukten sonra kiz kardesime vericem. Yani iyi oyuncagi ben zarar olarak gormuyorum. Eger ki cocugumun birikmisi varsa ve oynayacagina inaniyosam ben alirdim.
tarafından
Evet kalıtelı mal her zaman kullanılıyor bende 2.el bulabılırsem alıcam oynar cunku bılıyorum
0 oy
(3,772 puan) tarafından
Biz veririz valla eşim de ben de alırız. Belki değmez ama onun o sevincine hevesine mutluluğuna paha biçilmez. Herkes bize kızıyor ama biz böyleyiz :)
tarafından
Benım eşim vermez ıste :D bızde aılenın delısı benım
0 oy
(3,436 puan) tarafından

Mehlika bunu görmesin koyacak yerim yok evlerden ırak :D

Şaka maka istese ben alırdım aman kaç kere çocuk olarak ama bunların hamuru vıcık vıcık oluyor heryer hamur olacak onuda göze al 

tarafından
Koycak yer bende de yok salona koyucaz bunu da :D 2.el bakcam kuzum ben
0 oy
(2,013 puan) tarafından
ay asla değmez her istediğini almaya kalkisirsak oooo bi kac kere oynar sıkılır alma bence
0 oy
(7,183 puan) tarafından
Bacım elişi kağıdı al karton al kendin yap dondurma oyuncakari yok mu sade onlardan alırsın kaç gün oynayacak duru sıkılacak o kadar paraya yazık hem birlikte aktivite yapmış olursunuz 
0 oy
(1,347 puan) tarafından

Aşkom bende benim herifte alırdı adam çocuklarına harcıyor parayı :D bana al desem almaz 

0 oy
(7,690 puan) tarafından
Benim oğlum çamaşır makinesi seviyor mesela miele oyuncak aldım geçen sene daha geçen ay mesela 500 tl ye aldım toplasak 5 bin eder evdeki oyuncak çamaşır makineleri tek takıntılı olduğu şey o o yüzden alıyorum bunu da alırdım:D
0 oy
(1,118 puan) tarafından

image

image

Canım bak istersen

image

tarafından
Ay ben bulamamıstım bır goruseyım satıcıyla sagolasın
(1,118 puan) tarafından
Dolapta
0 oy
(3,134 puan) tarafından
Bence çocuğun her istediği alınmamalı yani oyun evinde oynasın kâfi 
0 oy
(659 puan) tarafından
Valla ben veririm oglumun cok sacma oyuncakları da var:D kimisi gereksiz bulur ama bence degıl ne var yani imkan varsa alalım zaten belirli yas sonrası istesek de alamıcaz
0 oy
tarafından
Gereksiz pahalı oyuncağa bu kadar para çok 
0 oy
(2,529 puan) tarafından
Çok gereksiz gelişimi için önemli bir oyuncakta değil her istediği alınmaz çocukların aşko zaten benzeri varmış ne gerek var ki
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Çok isterse bebeğim ben alırdım yani ama oyuncağın kalitesine bağlı birazda bilemedim biraz pahalı aslında ama size kalmış canım ,eşim benden fena o zaten nerde marka pahalı oyuncak var, onlara bakar adamda oyuncak da olsa iyisi olsun en iyisi olsun der ,ben biraz pahalı diye düşünürdüm evde biraz böyle şeyleri kısıtlayan kişi benim , ama dediğim gibi çok istediği birşey se alırdım 
0 oy
(1,010 puan) tarafından
Ikinci eli falan yok muymuş dolap uygulamasında falan Eğer Bulamazsanız çok fazla bence de buna vereceğiniz Parayla daha eğitici daha güzel oyuncakları alabilirsiniz geri kalan ile de ihtiyaçlarını tamamlarsınız
0 oy
tarafından
Ben almaz dim canım ya gereksiz israf gibi geldi bana hem masa tipi küçük olandan var demişsin çocuk bu yarın öbür gün hevesi geçer başka bir şeye heves eder yani yine de senin bileceğin iş tabii ki canım ☺️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 208 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ecemimmm (133 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 186 göst.
10 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Otobus carpti (2,354 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 638 göst.
15 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 35 göst.