0 oy
73 göst.
Diğer kategorisinde (87 puan) tarafından
Kızlar çok soru soruyorum gibi oluyor ama tecrübesizliğimden  Bugün 5 aylık olduk. Kızım normalde gündüzleri kısa kısa uyur gecede 10.30 11de uyur sabaha  kalkmıyordu 2 aydır falan 4.ay atağında bile bozulmadı sadece bir gün rahatsız oldu o da 4.ay aşısında Dün ve bugün gece aynı saatler de uyuttum ama anlamsız bir şekilde dün gece 5 de uyandı ve gülmeye konuşmaya başladı mam içti geri uyudu yarım saat bir saat sonra Bu gece ise 2.20 de uyandı 1 saat boyunca asla uyutamadım mama da içmek istemedi görünüşte bir sorunu da yok, en son artık yanına su sesi açtım sabaha kadar öyle uyudu  Acaba diyorum dün ve ondan önceki gece gündüzleri uyurken yanına ses açıyorum ve fazla uyuyor olması gerekenden misal yarım saatten fazla gündüz uykularını uzun tuttuğum için olabilir mi  Normalde kısa oluyordu su sesi açsam bile yarım saate uyanıyordu dün duş aldı neredeyse 3 saat uyudu birde sabaj uyudu 6 saat falan gündüz uyudu ama sadece iki uyku yaparak birde akşam üzeri uyudu yarım saat falan  Fikir almak istedim

1 cevap

0 oy
tarafından
Her ayın ayrı bir atağı var canım diş dönemi gelince daha çok değişecek bizde bu ayın sonunda 5 aylık olacağız gündüzleri 1 saate veya 1.5 saatte bir uyur kalkar akşam 9.30 gece uykusuna yatar 2 3 kere emmeye uyanır geri uyur sabah 06.30 ayaktayız sonra 1 buçik saat sonra uyur uyanır 
(87 puan) tarafından
Hımm anladım canım Allah yardımcımız olsun
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 353 göst.
3 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Bayanmerakli (912 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 104 göst.
13 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 15 göst.