0 oy
239 göst.
Diğer kategorisinde (1,367 puan) tarafından
Kızlar bebek görmeye arkadaşım gelmişti kızım dogdugunda çöpe attım yoksa resim koyardın görseniz kimse giydirmez çocuğuna böyle kalmış kumaştan dikilmiş bı elbise ama kumaş çok kötü yoksa marka vs bişey beklediğim değil diyorum boş gelseydi daha iydi ben alinmam böyle bişeye alındım ama şimdi de başka arkadaşa gittik ona DeFacto dan kıyafet almış siz olsaniz ne düşünürsünüz bu şimdi geldiğimiz arkadaş mesela boş gelmişti ama ben gönlümden geldi para getirdim karşılık beklemedim bilmiyorum ben mi yanlış düşünüyorum çocuğuma giydirmedigim şeyi kimseye layık gormem

6 Cevaplar

+2 oy
(119,505 puan) tarafından
o zamqn durumu ona el vermistir biri senin bebeginu dusunup kalkip evine kadar geliyo hediye getiriyo ne olursa olsun çöpe attim demen yanlis cope atman yanlis ha senin maddi durumun iyidir cocuguna layik gormemissindir tm ama karis tarafim durumu ona musaittir 1 zibin 100 tl gecmis hani nolursa olsun su zamanda herseyi degerlemdirmek lazim herkez 2.el giyim alim satim pesindeyken helede
(4,548 puan) tarafından
Bı daha yap hemen :))
(119,505 puan) tarafından
anam icerdeyken iyoydi bee ciktilarmi zor
(4,548 puan) tarafından
Kız bugün yine yolda göbeğimi sevdiler kızın biride annesine anne abla hamile sanırım diyo
(3,133 puan) tarafından
Ay yaparım on tane ama nasıl bakcaz be ablacım hepsine :D
(1,367 puan) tarafından
Durumu çok iyi benden bile iyi kızına Zara h&m den alıyor hep banada pazardan en azından alsaydı yada boş gelse bu kadar uzulmezdim resmen getirdiği çöp gibiydi
-Reklam-
+1 oy
(2,345 puan) tarafından
Demektir sana fazla değer vermiyor kara listeye al gitsin 
(1,367 puan) tarafından
Bide onunki pandemi zamanıydı kabul etmedi öyle gidemeyince bişey de alamadım ama oda bişey almasaydi kalmış şeyi getirmek yerine
(2,345 puan) tarafından
Benim arkadaş da oğluma kendi oğlunun küçülmüşlerini getirmişti hiç dert etmedim çünkü maddi durumu yoktu ama varken böyle yapılması ayıp yani
0 oy
tarafından
Üvey abimin eside kızımın doğumunda yıllar öncesinin modelinden kalma büyük kızına getirilenlerden getirmisti bayada zenginler yani sonra ikinci kızı olduğun da gittim lw wakiki den çok şık bir takım aldım evime döndükten sonra aradı elbiseni çok beğendim teşekkür ederim dedi bende rica ederim keşke zamanında sende aynı dusunceligi saglasaydin dedim haklısın fırsatım yoktu anı oldu bilmm ne dedi neyse önemli değil dedim güle güle giysin 
tarafından
En azından utanma duygusu varmış kız aramış teşekkğr etmiş sende iyi yapmışsın vallahi helal olsun
0 oy
(7,183 puan) tarafından
Valla ben de kimseden bişey beklemem ama kimden de ne goruyosam o kadar yaparim ayıp diye bişey var 
(1,367 puan) tarafından
Aynen öyle canım boş gelse bu kadar uzulmezdim
0 oy
(3,448 puan) tarafından
Arkadaşın  bebeğini görmeye  hediye getiriyor  sen de beğenmeyip  atıyorsun  ben bunu öğrensem  suratına  bakmazdım arkadaşlığımi  bitirirdim  hediyeni  güzeli çirkini olmaz getirmişse  giydirmezsin  ya da başka birine  verseydin  o giydirirdi  çocuğuna o beğenmediğin  elbiseyi
(1,367 puan) tarafından
Atmasaydim gosterseydim anlardin
0 oy
(637 puan) tarafından
Benim görümce de insafsız resmen yığıntı olur ya pazarda ordan almış güzel olsa sağlam olsa yine tamam dicem ama bı görsen toprak çamur lekeleri var defolu heryeri bide parası olan biri nasıl sinir oldum hepsini sobaya tiktim yaktım kendi kızına 10 yıl önce giydirdigi örgü kıyafetlerden getirmiş ama diğer kardeşlerine hep yeni aldı elinde de ördü yeni modellerden Bide demez mi sen benim çocuğuma hediye almadın diye oysa evli bile değildik niye alayım hâlbuki annem almıştı verdi de yani sjsjs bende lafını ettim tabii ki milattan kalma müzeye koyalım dite getireceğine hiç gwtirmeseydin dedim bence sende atmakta haklısın insan maddi durumu varsa adamakıllı getirmeli ne öyle hiç mi utanmadı hayret 
(1,367 puan) tarafından
Yok kız durumu çok iyi

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 655 göst.
29 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yasemincee (1,219 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 261 göst.
1 Ocak 2023 Aile kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 176 göst.
9 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Ahsenbennn (1,787 puan) tarafından soruldu