0 oy
392 göst.
Diğer kategorisinde (99 puan) tarafından

Kizlar yeni aldım pelüş battaniyesini lcw den yikasam ilk yumusakligi gidermi yaa...yumusatici koymam gerekiyo biliyorum ama ilk hali gibi olmayacak diye endiselendim...tabi bebegimin sagligi daha önemli pelus ki alerjik olabiliyor ne yapayim sizce :) sentetik programda yikasam olurmu

10 Cevaplar

0 oy
(119,490 puan) tarafından
Bebege alerji yapar ben daha almadim ama yikiycam alinca herseyi
(99 puan) tarafından
Onsuzda olmuyo ama mecbur aldim yikicam artik napim ...
kis bebegim olacak subatta geliyo :)
(119,490 puan) tarafından
Kiz benimkide 14 subatta inş
-Reklam-
0 oy
(6,725 puan) tarafından
Ben herşeyi ni yıkamıştım etiketine bak bi canım kaç derecede yıkanıyor muş? Temiz olsun bebislerin cildi hassas çünkü ☺
(6,725 puan) tarafından
Birde yumuşaticiya gerek yok deterjan aldıysan onunla yıka canım
(99 puan) tarafından
Almadim alicam iste o yuzden sordum nasil yikayayim diye bebek deterjanlarindan alicam sivi birde bebeklere özel yumusaticisini alicam
(6,725 puan) tarafından
Genelde yumuşatıcı kullanmayın diyorlar deterjanda roxy i öneriyorlar canım
(99 puan) tarafından
Ama yumusatici kullanmayinca peluslerin tügleri yapis yapis gibi oluyo malesef bebek icin olanlarindan kullanmak zorundayim
(6,725 puan) tarafından
Sen bilirsin canım:) kullan o zaman
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Yıkayın bence kaç kişi elledi onu mağazada. Düşük devirde sıktırın yıpranmasın
(99 puan) tarafından
Tamam canim yikayayim ben sentetik 30 da
0 oy
tarafından
Etiketinde yapar derecesi ona göre yıka 
(99 puan) tarafından
Tamam canim yikayayim ben sentetik 30 da
0 oy
tarafından

Elinde yıkayabilirsin ılık suyla. Çünkü ne de olsa üretimde ve sonrasında kaç insan değiyor yerlerde bile sürünüyor o peluşlar battaniyeler. En azından tozu gitsin steril olsun bas suya biraz da yumuşatıcılı suyla yıka durula sık kurut misss gibi olsun :) ya da sentetik 20-30 derecede falan yıka. Elde yıkama programı varsa makinanın ona at

(99 puan) tarafından
Sentetik programi var sadece
tarafından
Oda olur canım. Devri düşük olsun yeter
0 oy
tarafından
Yika tabi canim hep.yerlere dusuruyorlar ozellikle lcwaikikiden aldigim herseyi hemen yikarim 
(99 puan) tarafından
Kiyafetleri de ordan aldim yikicam onlari zaten de battaniye konusunda kararsiz kaldim ama yikayayim ben yaa :)
tarafından
Bende ordan baska bir yerden alisveris yapmiyorum ama dedigim gibi hic onemsemiyolar yere duseni filan basip basip geciyolar cok kez gördum
(99 puan) tarafından
Haklisin canim bende cok goruyorum yerdeki kiyafetleri magazalarinda
0 oy
(2,267 puan) tarafından
Bebeğe alınan herşey yikanmali ama yumuşatıcı kullanma canim .. kendi deterjaaniyla yıkıyorum hiçbir şey olmuyor
(99 puan) tarafından
Ama yumusatici kullanmayinca peluslerin tügleri yapis yapis gibi oluyo malesef bebek icin olanlarindan kullanmak zorundayim
(2,267 puan) tarafından
Sen bilirsin canim ben kimyasali çok diye kullanmak istemedim hiç
0 oy
(2,102 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam. Leğende elimde yıkarım sonra ya sıkar asarım yada makineye atar direk sıkma programını açar sıktırir asarım
(99 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canim hic elimde bisi yikamaya guvenemiyorum agirlastim egilemem ki :(
(2,102 puan) tarafından
O zaman at makineye. Hassas programa 30 da yika süresini kısa tut ama.
(99 puan) tarafından
Sentetik programi var onun suresi kisa zaten orda yikayayim ben :)
0 oy
(5,913 puan) tarafından
Hassas yikamada 30 derece sıkmayida azaltin birsey olmaz
(99 puan) tarafından
Öyle yapicam galiba artik :)
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Hassas ayarda yumusatici koymadan yika bn doğumdan once de yikadim hala surekli yikiyorum hic bisey olmaz

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 68 göst.
17 Ocak 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde ozlemyc (404 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 368 göst.
18 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Sevim günes (170 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 660 göst.
0 oy
1 cevap 150 göst.
29 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Humaninannesi (1,096 puan) tarafından soruldu

381,189 soru

11,411,506 cevap

34,953 kullanıcı

...