0 oy
504 göst.
Aile kategorisinde (181 puan) tarafından
Eşim dün akşam işten çıktı beni aradı dedi ki arkadaşla kahve içecem yarim saat bi saat falan tm dedim . Kahve içmesi 2 saat falan sürdü eve geldi konuştuk ne yaptın diye arkadaşının sevgilisi de gelmiş sohbet etmişler dün Trip attım .ona eskiden de demiştim sakin kızlarla aynı masada oturup çay kahve içme diye ona normal geliyormuş. Sizce kim haklı  ne yapmam gerek 

12 Cevaplar

+3 oy
tarafından
Arkadaş sevgilisini, erkek arkadaşının olduğu bir masada tek kadın olarak oturturken namusu şerefi hiç sızlamamış mı? Genişlik Harran ovasını geçmiş. 

Esin de büyük hatali....  madem olduğu masada başka bir hanım var dur eşimi de alayım ona da arkadaş olur değişiklik olur diye düşünmek istememiş sanırım. 

Adam bir de he he deyip problemi kale bile almamış. İyice surudundur. 

Empati yapmasını sagla. Bende kız arkadaşımla görüşüyorum diye çıkıp erkek arkadaşıyla çok normalmiş gibi sohbetler muhabbetler etmiş olsak ve sen sonradan ogrensen ne hissederdin. Seni de muhabbete dahil etmenin daha doğru olduğunu düşünmez mıydın. 
(181 puan) tarafından
Ben Avrupalı bi adamım diyo daha öncede söyledim erkek arkadaşımla konuşsam. Konuş diyo ne olcak
tarafından
Genişlik dizboyu..... hanzo erkek de pek sevilebilir değil ama az da olsa insanda namus örf adet edep düşkünlüğü olacak biraz.
Böyle özgür ruhlu adamlar da her haltı edip yo normal ses etmezdim karsiligiyla her türlü ahlaksızlığı normal görüp kendini suçlu da görmez. Ona göre bu çok normal çünkü. Sende yapabilirsin hatta.

Hanzo erkek ne kadar iticiyse yooo çok normal diyenler de çok itici bana göre. Herşey dozunda güzel
-Reklam-
0 oy
(1,118 puan) tarafından
Madem arkadaşının sevgilisi de gelmiş sen de gidebilirdi seni de alabilirdi
(181 puan) tarafından
Şimdilik kafam karışık ama yazacam.biseyler maksat eşim biraz daha dikkatli olsun artik
(1,118 puan) tarafından
Arkadaşına yazmamalisin canım kendin için
Senin sorunun eşinle 3. Kişiyi araya alma
Birkac gün zorla eşini
(10,384 puan) tarafından
Arkadaşa yazmak nasıl bir çocukluk. Eşinle evlisin sen aranızdaki kıskanma vs her ne ise bunu üçüncü kişiye bu şekilde lanse edince eşin ne kadar küçük düşecek? Sana öfkelenmeyecek mi? Kaldı ki adamın bilgisi dışında olmuş.
(181 puan) tarafından
Ama esim hatasını anlamıyor
(10,384 puan) tarafından
Bunu yapınca hatasını anlamak yerine sana öfkelenen bir profil ortaya çıkacak
0 oy
(11,077 puan) tarafından
Normalse arayıp seni de çağıraymış yanlarına. Sevmem ben öyle şeyler
(11,077 puan) tarafından
Sorun çıkardı bizde.
(181 puan) tarafından
Zati dün sofrada dedi ve anında misafir geldi konu kapandı gece tam yatacak hesap sordum baktım uzaklaştı dedikki He hee uyudu
(11,077 puan) tarafından
Hiç umursamamış
(181 puan) tarafından
Çünkü bana değiş diyo normaldir
(11,077 puan) tarafından
Normal değil ama neyse
0 oy
(4,548 puan) tarafından
Normal şartlarda sizide alması gerekiyor arkadaşının sevgilisi olacak o tek başına bilemiyorum eşim öyle birşey olduğunda arar benide alır erkek erkeğe takilacaklarsa bellidir zaten arkadasida demesi gerekiyordu sevgilimde olacak sende eşinile gel diye 
(181 puan) tarafından
Maalesef demedi çünkü böyle şeylere karşıyım ama ona normal geliyor
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Esin bilmiyormuş tamamda arkadaşına şaşırdım nasıl ya nasıl kabul eder ne bileyim deseydi kanka sende yengeyi getir beraber oturalim bilemiyorum eşinin haberi yoksa çok yüklenme istersen tepkini koymuşsun zaten de bilemiyorum canım inan 
(181 puan) tarafından
Ne yapacam bilmiyorum ya ona hep normal geliyor kızlarla konuşmak. Diyo gidip koynunda yatmıyorum ki normal konuşuyoruz. Çalıştığı yerde de çok kiz var
(1,499 puan) tarafından
Sen çok büyük tepki verdiğinde belki de inadına dikkat etmiyor ama ne olursa olsun kırılıp kızdığıni belli et gerekirse de kötü ol bir kadın durduk yere rahatsız olmaz bide arkadaşları da onun kafasında galiba baksana sevgilisini erkek arkadaşı ile aynı masaya getirmiş
(181 puan) tarafından
Odur eşime mesaj attım bana arkadaşını n numarasını at diye ama atmaz biliyorum olmasa akşam almaya çalışırım arkadaşına ben mesaj atarım
(1,499 puan) tarafından
Bence de mesaj at rahatsız olduğunu anlasın yada sosyal medyasini biliyosan ordan yaz çünkü herkesin hassas olduğu noktalar çok farklı ve insanlar birbirlerine saygı göstermek zorunda
0 oy
(1,673 puan) tarafından
Oturabilir ** iki saat değil çay mi kahvemi ne içiyorsa icecek en fazla yarım saat kalkıp gelecek yada benide arayacak bende gidicegim iki saat adam sevgilisiyle gelmiş ne işin var denir insana 
tarafından
Eşini sen daha iyi bilirsin diyebilirim o zaman. Uzulmussun anlıyorum haklısın da bence ama baksana adam umursamıyor bile takma diyecem ama istiyorsan biraz tepkini belli edebilirsin. Yanlış olduğunu anlar belki
(181 puan) tarafından
Nasıl tepki gösterecem o olunca sürekli konuşmak istiyorum sürekli yanasmak istiyorum çok zor oluyor bide bebeğimiz var ister istemez konusuluyorda
tarafından
Ne diym o zaman kırıldığını belli et "bir daha böyle bir durumda seni de çağırmasını söylersin kapat konuyu tekrarlarsa artık bildiğin yoldan gidersin. Kızamıyorsun çok seviyorsun belli ki. Yuva senin eş senin içinden geçtiği gibi davran
(1,673 puan) tarafından
Söyledin anlamasını aynı davranışı yapacaksın sana noluyo dediginde bu benim yapım bende böyleyim diyeceksin
(181 puan) tarafından
Halen yaptigini savunuyor bende artık yuz vermiyorum
0 oy
(2,701 puan) tarafından
Şuan kim olursa olsun gözünüzün işiğida olsa kimseye güven kalmamış, eşinin niyeti çok çok iyi de olsa insanın başına herşey geliyor çok ta üstüne gitmeden rica et yapmasın öyle şeyler 
(181 puan) tarafından
İnsanın başına bisey gelse bi kere gelir . Şimdi konuşmuyorum bana diyo sen hatalisin gel benden özür dile  hatasını kabul etmiyir
(2,701 puan) tarafından
Açmıyım diyom ağzımı kız senin kocan niye böyle
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Kocan suçlu kocanın arkadaşı daha suçlu çünkü insan karısını sevgilisini arkadaşımda olsa biraraya getirmez. Şahsen kendimden örnek verim eşimle arkadaşı başka ilçeye veya yakın Bi ile hastaneye gidiyolar diyorum ki bende gelim olmaz diyo yada dur ona diyim gelmesin diyo siz varken onun arabada ne işi var der. Bizim buralarda öyledir genelde
0 oy
(2,704 puan) tarafından
Yani anlattigin kadarıyla yorum yapacak olursam bence de normal. 
0 oy
(1,554 puan) tarafından
Onceden haberi varsa evet seni de almasi cift takilmaniz daha hoş olurdu.

Ama onceden haberi yoksa bulusma aninda adamin yaninda kiz arkadasini gorduyse napacak yani olan olmus kizin yaninda aa niye getirdin diyemez, e seni alabilecegi bir durumda da degilse usulen oturur cayini kahvesini icer kalkar.

Bu kadar sivri dusunmeye gerek yok, kimse fanus icinde yasamiyor sonucta tabiki karsi cinsle belli cizgiler icinde iletisimin olacak. 
0 oy
(6,011 puan) tarafından
Benim olmadığım yerde eşim arkadaşıyla görüşebilir, eşi ya da sevgilisi varsa. 

Eşlerden biri gelecekse diğerine de tabii haber verilmeli, sen de eşini al gel diye. Burda sevgilisiyle gelenin haber vermemesi sıkıntı. Eşim oraya kadar gitmisken kızı görünce ay pardon karım kızıyor diye kalkıp gidemez ki
0 oy
(1,571 puan) tarafından
Şimdi canım kızın gelecegini biliyorsa senide cagirabilirdi bilmiyorsa bile arayıp canım sende gel işte kız arkadaşı gelmiş falan anlatıp seni de davet edebilirdi yani bir erkekte sevgilisini erkek arkadaşının yanına getirir mi oda biraz değişik 
(181 puan) tarafından
He walla gittikleri yerde evimizin arkasında bi parkin çay bahçesi 2 dk yol şimdi konuşmuyorum çok yoruldum artik
(1,571 puan) tarafından
Yani yakinmista cagirsaydi bence de tavrını belli et  öyle ortamlar hiç hoş değil

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 754 göst.
9 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Zambak (1,975 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 573 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Anne1 (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 580 göst.
10 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
26 cevap 567 göst.