0 oy
253 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Bıktım bu kaynanamdan altlı üstlü oturuyoruz kapıda anahtar kafasına göre gırıyo çıkıyo kapıyı tıklatmadan . Bir de bizim evi market yerine koymuş yok turşu yapıcam şirkem yok sirke ver misafir gelicek kekim yok kek ver .evde de herşeyime karışır bu niye burda şu niye şurda kocam Allah'tan anneci değil yeri gelince lafını söyler benim yerime off bıktım valla altlı üstlü oturuyoruz diye kavga da etmek istemiyorum napıcam bilmem 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Eee niye kilidin kapıda duruyor bacım kilidini al içeri
(4,554 puan) tarafından
Aynısını ben soracaktım kaynana yerine hırsız gelse
(11 puan) tarafından
Sinirden onu yazmayı unutmuşum önceden durmuyordu çocuk olduktan sonra anlık girmeye başladı öyle öyle anahtar kapıya yerleşti şimdi de torunuma bakmaya geliyorum diye kaldı orda onlarında anahtarı kapıda samimiyettendir  diye bişey demedim ama ben bile kapıyı çalmadan girmiyorum kapıda anahtar varken bile
(4,554 puan) tarafından
Anahtarı al sen kapıdan hırsız varmış arkadaş vs dedi dersin
(307 puan) tarafından
Ya demesin kardeşim ne olacak söylesin anne ben evde rahat geziyorum ediyorum durmasını istemiyorum bitti bu tarz kaynanaları anlamak çok güç ya çat diye girilir mi belki banyoda özel alanı evi orada rahat edemeyecekse nerede edecek valla benim yakın arkadaşım aynı zamanda akrabam aynı senin yaşadıklarını yaşadı başka şehirdeydi geri geldi sonra şehir değiştirdi yani
-Reklam-
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Anahtari iceri al ne alaka kapida dursun ki?
(11 puan) tarafından
Sinirden onu yazmayı unutmuşum önceden durmuyordu çocuk olduktan sonra anlık girmeye başladı öyle öyle anahtar kapıya yerleşti şimdi de torunuma bakmaya geliyorum diye kaldı orda onlarında anahtarı kapıda samimiyettendir  diye bişey demedim ama ben bile kapıyı çalmadan girmiyorum kapıda anahtar varken bile
(1,559 puan) tarafından
Ne samimiyeti bacim sen mahremini acmissin ulu orta.
Al anahtarini iceri oyle sey mi olur her dakika destursuz baskasinin evine mi girilir.
0 oy
(4,431 puan) tarafından
Niye takiyosin ki kapıya anahtar bizim içerde bide üstüne kilitliyorum ben çocuk açıyor çünkü ama olsada pat diye girmez Allah için kaynanam 6 senedir evliyim onda da var anahtarimiz ama çok zorda kalırsa belki
(11 puan) tarafından
Ne güzel bizimki alınca niye aldınız diye soruyor bide
(4,431 puan) tarafından
Evinin anahtarını takmak zorunda değilsin sorsun dursun çocuğun varsa küçük bahane ediver kitle içerden de aciuor kapıyı
0 oy
(12,941 puan) tarafından
Eşin anneci değilse o anahtarı içeriye al öz annemde evime kapı çalmadan anahtar ile girsin istemem zaman olur ki bornozla dolaşıyorum zaman oluyor ki don atlet dolaşıyorum ne gerek var 
0 oy
tarafından
Ayy aynı annem ya abimin yatak odasına pat diye dalar bı kac kere yengem tartıştı sabah köründe gecenin bı vakti içeri daliyosun ayıp diye oğlumdanmi utanicam diyo çıplak bile görsem bana ayıp değil sende çok rahatsız oluyosan giyinik ol çıplak yatma diyo annem olmasa boğardim bende ilk evlendgm hafta yanıma geldi sabah kahvaltı da diyo gece geldim ikinizde üstü açık yatiyonuz hastalanicaksiniz dedi çıldırdım gece vakti odada ne işin var ya eski eşim güldü benim çok zoruma gitmişti 
(11 puan) tarafından
Böyle annelere laf da anlatamazsın ya kendileri düşünmeleri lazım
0 oy
(5,825 puan) tarafından
Anahtarı kapıdan al anne çalmadan girme müsait olmayabilirim hoşlanmıyorum bu durumdan de yani bacım ağzın mı yok anahtarı varsa kilidini değiştir kapının noldu derse dün biri kapıyı zorlamış kilit bozuldu değiştirdik de anahtar isterse 2 tane verdi biri benim biri eşimin gelirken kapıyı çal de bu yüzü verme
(11 puan) tarafından
Evet demem lazım hakkılısınz ilk başta çocuk yokken eşimle çok gezerdik o da eve bakmak için yedek anahtarı  vardı sonra çocuk oldu ameliyatlıyım diye eve çat kapı girmeye başladı öyle alıştı gitti şimdi de mesafe koymalıyım
(5,825 puan) tarafından
Kesinlikle mesafe koyman lazım
0 oy
(1,680 puan) tarafından
Ayyyy cnm hoşgeldin travma dünyasınaaaaa ben 5 yıldır delirdim kafayı yedim içlerinde aile apartmanı denen illete
(11 puan) tarafından
1,5 yılda bıktım tünelin sonu kötü görünüyor
(1,680 puan) tarafından
Kafayı yedim şuan hiç biriyle konuşmuyorum hepsinden nefret ediyorum
(11 puan) tarafından
Aynı apartmanda zor olmuyo mu konuşmamak
(1,680 puan) tarafından
Çok zor eski samimiyet kalmadı istemiyorum inmiyorum onlarda gelmiyor en son tartışma da bir sinirle evden kovmusum iyi etmişim 5 yıl kafayı Yedirdiler hep olsun deyip alttan aldım şimdi istemiyorum konuşmak falan eşimle çok sorun yaşadım hatta ayrılma noktasına kadar geldik sonra çok şükür tamam istediğin gibi olsun dedi yoksa bitecekti ama hala açıkçası bunlar yüzünden evde tartışma devam ediyor bir de tek kaynanam olsa iki elti iki evde kalmış görümcem var düşün iğrenç bir ortam ben Türk onlar Kürt inan kültür çatışması çok onlard kapıya vurma yok direk eve girerler ne bilim çaya çağır 7 24 hizmet et bunlar benlik değil çok sıkıntı yaşadım hala yaşıyorum en basitinden gır duvarıma eskiiiiiii açmış olduğum postlara bak anlasın
(11 puan) tarafından
Kültür farkı olunca sorunlar daha fazla çıkıyodur eminim bide başta alttan aldıkça tepemize çıkıyolar bu anahtar meselesinde de öyle yeni doğum yaptım kadın yardıma geliyo diye ses çıkarmadım ama şimdi sınırını bilmiyor. Senin durum daha sıkıntıymış benim bir eltim kaynanam var eltimle çok samimi olmadım en başından mesafemi koydum ama kaynanaya ne yaptıysam sınırını bilmedi. Doğu kültüründe kadın ve gelıni hizmetçi yerine koyuyolar zaten o yüzden konuşmamakla en iyisini yapıyosun .ev kimin peki

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 349 göst.
7 Ocak 2024 Aile kategorisinde Zuhalll (736 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 285 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Kaavi (2,034 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 346 göst.
4 Kasım 2023 Aile kategorisinde Minik eller (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 455 göst.
9 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde nilaryaa (232 puan) tarafından soruldu

379,165 soru

11,349,882 cevap

34,817 kullanıcı

...