0 oy
349 göst.
Aile kategorisinde (736 puan) tarafından
Kızlar daha önce demistim yüzügümu kizimin küpelerini görümcemin kızı caldi biliyorum ama diyemedim diye . Kaynanamin  görümcesi geldi yılbasinda .bende iki gun once davet ettim kaynanama gitti yani 7 gun kaldi 5 gunu beraberdik diyebilirim . Bize geldiklerinde ac ti konuyu yilbasinda benim oglana dedesi paravermisti eline digerlerinede vermisti ama benim oglanin elinden paralari almis gorumcemin kizi o kalabalikta ne bulsa almis.ben gordum kizdim agladi zirladi neyse kapattim konuyu .onu sordular bana kim caldi falan anlattim o iste benim üstüme atti kaynanan dedi görümcesi iste nelerimi calmis senin kaynanan bi gorsen ev tasidim yerlestirmeye geldi bana herseyimi calmis ceyizimi annemin yaptiklarini baddaniyelerim carsaflarim hic utanma yok ben calisiyodum guvendim evde biraktim oda herseyi tasimis arabaya dedi.sok oldum benim dedi yuzume bakamiyo dedi evine sokma o cocuklarida evine sokma bak benim yigenim gine bisey olsun istemem ama gene icine girme evine sokma kitle yeryeri  dedi. O gun kitledim onlar gelmeden heryeri ama kim bilir kimin evinden neler calmadi ay esime diyemiyorum bana bak bebeklerim vs birsuru seyim gitti dedi bak bi dedi ama kime neye bakiyim bilmiyorum ya valla öyle igrendim oyle zoruma gittiki anlatamam

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Yazıdan hiçbir şey anlamadım. Çok karışık yazmışsınız. Nokta yok virgül yok. Anlaşılmıyor 
(271 puan) tarafından
Aynen valla hiçbişi anlamadım
-Reklam-
0 oy
(2,672 puan) tarafından

*kilitlemek* 

Yapacağın tek şey mesafe olsun. 
(736 puan) tarafından
Kitlicem ama sorarsa nie kitliyosun diye hic bisey diyemesem catlicam soylesem ben kotu olcam
(2,672 puan) tarafından
Canım kitlemek diye bir şey yok kilitlemek o. Ha bence eşin ile aran bozulur öyle dersen daha farklı bir şey düşün
(736 puan) tarafından
Valla yuzune bakmak istemiyorum ya japimimdan gecsin bile istemiyorum ne yalanlar ne dolanlar cevirmisler ne laflar of ben gelemiyorum boyle seylere
0 oy
(3,281 puan) tarafından
Anlaşılmıyor karışık olmuşta kaynanandamı hırsızlık yapıyormuş e çocukta ondan görmüş belliki 
(943 puan) tarafından
Anladığım kadarıyla da görümcesinin kızı bunun altınları çalmış eşinin halasıda kaynanasınin da hırsız olduğunu onun da her şeyi çaldığını söylemiş

Sizin söylediğiniz gibi çocuklar da ona çekmiş pes diyorum
(736 puan) tarafından
Aynen oyle oldu ve napcammi bilmiyorum herzamanda evimdeler dak badi geliyolar sormadan esime anlatmak istiyorum ama halasi  anlatmazsa benim hakkim degil anlatmak bilmiyorum evime gelince napcam
(943 puan) tarafından
Canım Çok dikkatli ol benim babamın amcasının kızı da Malatya'da uzak bir yerde gelin oldu kaynanasına görümcesi kaç defa gelip altınları çalmıştı bu eşine söylediğinde kavga çıktı eşi asla kabul etmedi yani 7 yıllık evli falan hatta son 3 yıldır araları çok kötü adam bunu dövmüştü kızmıştı sen nasıl benim anneme kardeşime hırsız dersin diye üstüne üstlük kaynanası onlar gelmişti ona kızmıştı biz senin yanına geliyoruz sen böyle yapıyorsun diye hiç kadın suçlu olmuştu sonra biz bunu uyardık ilk evine geldiğinde çiğ köfte yapıyorlarmış yüzüğü çalınmış o da fark etmiş eşine söyleyince kıyamet kopmuştu ikinci defa yine geldiklerinde bir şeyler çalmıştı biz bir sefer ona kızdık sen biliyorsun kocan kabul etmiyor Ama sen eşyaları sakla dedik
0 oy
(94 puan) tarafından
Bende anlamadım hırsız kim kaynanan mı 
(943 puan) tarafından
Altınları görümcesinin kızı çalmış kaynanası da hırsızlik yapıyormuş  kaynanası kendi görümcesinin bir sürü eşyasını çalmış kadın da bunu uyarmış
(736 puan) tarafından
Aynen oyle
(94 puan) tarafından
Yok artık
0 oy
(242 puan) tarafından
Ben birşey anlamadım 
0 oy
(1,607 puan) tarafından
Pes artık kayinvalidende mi çalıyormuş yani hepsi bir eşine söylesen ne olacak ki biliyor zaten yoksa ilkinde terslerdi seni baya evine sokma yada kilitle neden dersede çocuklar dağıtmasın diye kitliyorum kullanilmqsi gerek olmayan odaları dersin tuvalet salon mutfak daha sokma çocuğun odasını bile kitle 
(736 puan) tarafından
Valla oyle diyince kitledim cocuklar karistirmis heryeride dedim yani cekinmem ama kendinden beklemiyodum
(1,607 puan) tarafından
Hastalık da olabilir ne yapsan ne desen kötü olursun  yapacak birşey yok evde hiç altın para bulundurmayı bankada kalsın hep eşinin annesi sonuçta illaki gelecek kitleyeceksin eşin biliyor daha deyip üstlersen rencide olur o ne yapsın ki oda üzülüyordur
0 oy
(1,564 puan) tarafından
Kaynananın görümcesi eşinin halası oluyo bence eşine o anlatsın beraber anlatın yada. Hastalık gibi bişeymi acaba alıyolar herşeyi ben olsam derdim eşime herşeyi sen bu insanlarla bir ömür geçireceksin nereye kadar gidecek 
(736 puan) tarafından
Bende oyle dusunuyorum ama halasi diyoki kendi biliyo  ayibini bidaha gelmez yada yapmaz simdi soylessem annelerini kotu bilmesinler diyo soylemiyo
(1,564 puan) tarafından
Ama bir ömür böylede gitmez alışkanlık olmuş bence diyin
0 oy
(8,900 puan) tarafından
O kadar karışık yazmışsın ki

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 1,006 göst.
0 oy
16 cevap 815 göst.
25 Mart 2021 Aile kategorisinde tugceoztekin91 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy