0 oy
71 göst.
Diğer kategorisinde (776 puan) tarafından
12 haftalık hamileyim idrar tahlilinde kan çıktı doktor randevum cumartesi.. o yüzden buraya da sormak istedim bu durumu yaşayan var mı tehlikeli mi ne yapmalıyım

.az su içiyorum ondan mı oldu acaba:((

4 Cevaplar

0 oy
(7,248 puan) tarafından
Suyu bol iç olabilir canım böbreklerin susuz kalmıştir
-Reklam-
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Aynısını ben yaşadım 3 hafta önce az su tukkettigim için enfeksiyon oluyormuş buda idrarde kan olarak yansiyormus bolbol su tuketmek gerekiyor ve tahlil verirken akıntı varsa iyice temizleyi biraz idrar boşa gittikten sonra tahlil vermen gerekiyo... Ama ağrın vs varsa kum vs de döküle biliyormuş bunu doktor söyleyecek canim 
(776 puan) tarafından
Akıntım ve kasikta batma var..cok az su içtim ya çok üzgünüm keske zorlasaydim kendimi ama modemi bulandiriyor su..şuandan itibaren çok icecem..sen kaç haftaliksin tekrar tahlil verdin mi geçti mi seninki
(4,547 puan) tarafından
Verdim canim tekrardan tahlil 4 gün sonra aksef antibiyotik kullandım temiz çıktı bugün yine verdim 27+4 haftaligim
(776 puan) tarafından
Geçmiş gitmiş olsun darısı başıma inşallah benim de temiz çıkar
(4,547 puan) tarafından
İnşallah canim bol bol su iç idrar tutma
(776 puan) tarafından
Evet öyle yapcam teşekkür ederimm
0 oy
(7,245 puan) tarafından
Az su içmekten oluyor bendede olmuştu
(776 puan) tarafından
Sıkıntı oldu mu..şu andan itibaren çok su içsem sıkıntı olmadan düzelir mi ya panik oldum :(
(7,245 puan) tarafından
Bı sıkıntı olmadı bı dahaki sefere düzelmişti çok su içince. Sen bol bol iç
(776 puan) tarafından
Evet öyle yapcam ben de bol bol su artık.. teşekkür ederim
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Enfeksiyon olabilir canım, az su içmek de enfeksiyonu çoğaltır. 2.5 litre su içmelisin hem kendin hem bebeğin için 
(776 puan) tarafından
Evet panik oldum kesinlikle suya başlıyorum çok çok icicem

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 134 göst.
2 Ocak 2022 Diğer kategorisinde tombikanne (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 113 göst.
28 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,360 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 93 göst.
15 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 89 göst.
8 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sunehriiii (1,766 puan) tarafından soruldu

379,546 soru

11,362,063 cevap

34,839 kullanıcı

...