0 oy
190 göst.
Aile kategorisinde (273 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar size içimi dökmek istedim ben 25 yaşındayım 3 yaşında kızım var ve 1 ay sonra doğumum olcak sürekli yeni bebek gelince kızım üzülür mü onu mu daha çok sevdiğimi düşünür diye çok korkuyorum ben kendim annemden hiç sevgi görmedim 10 yaşına kadar onunla birlikte idik babam Vedat etince amcam ve yengemle büyüdüm kayınvalidemle aynı binadayiz kızın bizle uyur sen sen bebekle uğraşırsın gece diyolar ama ben istemiyorum görümcem benle yatar diyo hayır diyorum sanki onlarla kalırsa beni sevmez diye düşünüyorum...

8 Cevaplar

+1 oy
(2,273 puan) tarafından
Kesinkle izin verme en başında bir iki izin verjdn mi artık devamı gelir kurtulamazsin  çocuğu onlara yollarsan  annem.bemi istemkyor düşüncesi oluşur 
-Reklam-
+1 oy
(150 puan) tarafından
Hic kimseye gerek yok bende 2 cocuk buyittum hemde eşim bile destek olmadi hastane işlerimde bile cocuklarla gidip geldim ve aralarinda sadece 2 yas vardi
0 oy
(625 puan) tarafından
Ne güzel yardım edeceklermiş. İyi niyetli insanlar olduklarını düşünüyosan gece uyuma dışında tüm yardımları kabul et. Gece kimsenin evine çocuk gönderilmez en yakının bile olsa.
0 oy
(163 puan) tarafından
Canım bence kimseye gönderme sen kendin üstesinden gelirsin illaki yeni doğan bebeğine daha çok ilgi göstermen lazım ama kızını hep öpüp koklar sarilirsan ne o böyle düşünür ve sende ondan güç alırsın ama başkalarına babanesi halasida olsa alıştırma bence
0 oy
(5,844 puan) tarafından
Kesinlikle oraya uyumaya gönderme dışlanmış hisseder bebeğin uyudukça kızınla ilgilen küçük olanla görümcen kaynanan ilgilensin ilk zamanlar alışana kadar kızın.. Birde hastaneden dönerken kızına bi hediye al bak kardeşin sana ne almış de ver aralarını yapmaya çalış sürekli bak kardeşin uyuyor büyüyünce birlikte uyuyacaksınız vs diye konuş 
0 oy
(71 puan) tarafından
Şuan sadece gözünde büyütüyorsunuz ama bebeginiz gelince hersey düzene girecektir oda belki kiskanacaktir ama alisacaktir birlikte oynayacaklar sonrasında siz sadece dikkatli davranmaya bakin. Kimseyede göndermeyin ozaman sizin onu sevmediginizi düşünür daha cok üzülür. 
0 oy
(13,077 puan) tarafından
Bende annem yeni bebek bulunca beni babaanneme gönderse sevmiyor başından atıyor derim ama on tane de çocuğum olsa tavuk gibi altıma doldurur yine de başkasına göndermem 
tarafından
Sende benim kafadansın, evim ufak 2 kızım büyük odaları var ama başka bir çocuk odam yol, geçen sene doğum yaptım plansız hamilelik oldu şimdi kızım 1 yaşında beşiği yatak odasında , 5 aylık hamileyim bebeğim doğunca öteki beşiği nereye koyarım bilmiyorum yatak odama sığmaz . Şimdi bana diyolar bebek doğunca kızı ablalarının yanına yatır sen bebekle ilgilen diyorlar ama ben kıyamıyorum çünkü kızında çok ufak onuda şuan yanımdan ayıramam . Bu zamana kadar yatak odasında beşiğinde yatırdım . Bebek olunca ayırsam ne kadar üzülür . Gerekirse yanımda yatırırım yinede ayıramam çünkü üzülür. Hiçbir çocugumu kimsenin evinde bırakmadım zorunlu haller dışında.

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 389 göst.
3 gün önce Diğer kategorisinde Fatma Nur (50 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 186 göst.
2 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Naz0000000000 (14 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 285 göst.
7 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gulgul5555 (54 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 71 göst.
5 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Rabia_ikra (5,361 puan) tarafından soruldu

379,930 soru

11,373,320 cevap

34,855 kullanıcı

...