0 oy
417 göst.
Diğer kategorisinde (16,217 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Yogurtsuz peynirsiz yumurtasız kahvaltı :ermm: umarım oğlumun alerjisi yoktur da bu durum uzun sürmez yoksa bu gidişle sütüm de azalacak. Onu yeme alerji yapar bunu yeme gaz yapar diye diye bende aç kalacam oğlum da. Neyse kimler uyandı da kahvaltı yapıyor. Çocuklar babalarıyla kahvaltı yaptı eşim ise gitti çocuklar kaynanama bende bebek ayağımda bir yandan sallıyorum bir yandan kahvaltımi yapıyorum 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Afiyet şifa olsun canım yeni uyandık bende şimdi hazırlıyacam inşallah 
(16,217 puan) tarafından
Bende gece 3 den beri ayaktayim malesef. Size de afiyet olsun simdiden
tarafından
Teşekkür ederim
Niye bebiş mi uyumadi
(16,217 puan) tarafından
Sağolsun uykumu kaçırdı kendi uyudu :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Afiyet olsunnnn bende o diyeti çok yaptım oğlumun alerjisi yüzünden ama geçti gitti 
(16,217 puan) tarafından
Bizim daha belli değil alerji olup olmadığı hastane randevum 1 hafta sonra aile hekimi olma ihtimaline karşı yeme dedi
tarafından
Evet yeme takip et
0 oy
(734 puan) tarafından
Canım aflyet olsun kim diyor onu bunu yeme diye doktor mu yoksa sağdan soldan teyzeler mi bana da çok dediler inadına yedim senin de süt yapman lazım sen doktoruna danış millete sorarsan millet herşey diyor 
(16,217 puan) tarafından
Alerji için aile hekimi öyle dedi tabi ben doktora gösterecem randevuyu bekliyorum. Ama gaz olayını herkes diyor da bende yiyorum az yiyorum yoksa gaz yapmayan yemek yoktur.
(734 puan) tarafından
Tabi cnm nohut kuru fasulye bulgur yapar gaz onun dışında ye tabl boşver benim çwvrde de ***** insanlar herşeye yeme dedi sinir oldum hep
0 oy
(1,338 puan) tarafından
Afiyet olsun canim yoktur inşallah bende yumurta koydum suya çay koydum bide yapacağım inşallah ☺️
(16,217 puan) tarafından
Afiyet olsun canım ben daha yiyorum TV işleyip yavaş yavaş kahvaltı yapmayı özledim :D
(1,338 puan) tarafından
Ah onu bende çok özledim patates kızartmasını biberi sigara böreğini melemene ekmek bana bana yemeyi ahhhh ☺️ şu aralar rejim modundayım mecburen ama ☺️
0 oy
(4,547 puan) tarafından
Afiyet olsun canim benim canım roka istedi ekmek arası roka yiyesim var hiç sevmezdim ama kokusu burnuma geldi aldım geldim daha yemedim :))
(16,217 puan) tarafından
Afiyet olsun. Bende roka hiç sevmezdim. Hatta bekarken patronumun ısrarı ile 1 yaprak yedim zor tuttum kendimi kusmamak için ama evlendikten sonra ne olduysa eşim sayesinde yemeye başladım ve hatta o kadar çok sevdim ki bahçeye bile ekmistim her gün taze taze koparır yerdim :D
(4,547 puan) tarafından
Bilmiyorum hergun yermiyim canim da hep bu hamilelikten ilkindede hiç yemedigim.birseyi yemeye başlamıştım
0 oy
(11,113 puan) tarafından
Korkma korkma bi süre süt ürünü yemesen senin sütün azalmaz. Kaç gündür yemiyorsun şimdi, bebekte bi değişiklik rahatlama var mı? 
(16,217 puan) tarafından
Bugunle beraber 10 gün oldu. Çok şükür sütte azalma yok ama diğer 2 çocuğumda sütüm olmadığı için bunda da evham yapıyorum azalır mı acaba diye. Çok şükür yüzü düzeldi canım. Zaten bebekte huzursuzluk yapmıyordu.
(11,113 puan) tarafından
Huzursuzluk olmaması çok iyi sizin için aslında. Tez zamanda şifa bulsun tamamen bebeğin.. Sen bol su ve dengeli beslenmeye devam et sadece yeter. Allah kerim, nasibi ne kadarsa o kadar olur sütün. Benim de hiç birinde ciddi ciddi sütüm var diyecek kadar olmadı hiç. Hamdolsun olan da yeter sıkma canını korkarsan stres yaparsan azalır asıl sen de biliyorsundur bak 3. Bebek bu sakin kal
0 oy
tarafından
Bi de benim bebis uyusa da bende yapsam kahvaltımı ne güzel olur
(16,217 puan) tarafından
Ben hem sallayıp hem yaptım kahvaltımı :)
0 oy
(2,739 puan) tarafından

Afiyet olsun canım bizde de boylen fakir 

imagekahvaltiso

(16,217 puan) tarafından
Afiyet olsun canım ne güzel az ve öz çok şükür karın doyuyor :)
(2,739 puan) tarafından
Çocuklarım böyle seviyor bide. Pisilerin içinde peynirde var
0 oy
(7,487 puan) tarafından
Afiyet olsun canım valla nolsun hiç kahvaltı alışkanlığım yok sevmiyorum yapamıyorum oğlana yedirdim bende kahvemi aldım içiyorum beyefendi çips kavanozun almış gelmiş onu yiyo allerji nerden çıktı canım 
(16,217 puan) tarafından
44 günlük bebeğim var canım yediğim yiyeceklerden bebeğe alerji oldu sanırım. Aile hekimi hayvansal gıdalar tüketme demişti
(7,487 puan) tarafından
Çocuk allerjiye gittin mi canım test falan yapıldı mı ya da kesin allerji mi acaba bende yaşadım çünkü 1 hafta diyet yaptım çok zorlandım anlıyorum seni o yüzden
(16,217 puan) tarafından
Yok canım bu cuma randevum vardı sözde onu da iptal ettiler yine randevu aldım onu da ayın 26 Sina verdiler
(7,487 puan) tarafından
Ayy kıyamam daha da var sen bol bol hoşaf falan iç bari o seni de dinç tutar şekerli ya sütüne dedestek olur
0 oy
tarafından
Afiyet olsun sabahın 6 sında kahvaltı geliyor o yüzden çoktan yedim ben
(16,217 puan) tarafından
Nerden geliyor kız kahvaltı. Afiyet olsun o zaman
0 oy
(1,212 puan) tarafından
Bnde kahvaltı yaptim kiz uyandi onu doyuruyorum
(16,217 puan) tarafından
Bende oğlanı sallıyorum şimdi uyusun da işimi yapim
(1,212 puan) tarafından
Kolay gelsin uyandj bnimkide bende onunla oynuyorum
0 oy
(3,609 puan) tarafından
Şikayetiniz neydi ki canim neyden suphelendiniz
(16,217 puan) tarafından
Yüzünde sivilceler çıkmıştı kızarmıştı yanakları falan geçmiyordu kızarıklık. Hastane randevumuza daha vardı diye aile hekimine gösterdim alerji olabilir hayvansal gıdalar tüketme süt ürünleri yumurta vs dedi. Bir merhem verdi. Merhemi kullandigimdan beri sivilceler kayboldu yüzü normalde döndü beyazladi falan. Tabi alerjinin kesinleşmesi için haftaya doktora da gidecez test yaptiracam testi yapana kadar süt ürünleri yumurta yemiyorum
(3,609 puan) tarafından
Egzama da olabilir canim benim bebiste de var iki bebegimde de yasadim sabun kullanmadan yikamayi dene bi de bol bol nemlendir yuzunu bepantol sensiderm beya bioderma atoderm iyi geliyor eger egzama ise

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 288 göst.
5 gün önce Diğer kategorisinde Zelihaanne (932 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 228 göst.
0 oy
9 cevap 233 göst.
18 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,759 puan) tarafından soruldu
+1 oy
7 cevap 306 göst.
23 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,055 soru

11,465,950 cevap

35,067 kullanıcı

...