0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde (3,230 puan) tarafından
Şu an haberlerde izledim gerçekten yani aklım almıyor 4 yaşındaki çocuk pencereden düşmüş. Kız çocuğu arabanın üzerine düşüyor oradan da kayıyor yere düşüyor. Allâh'a çok şükür ki hayati tehlikesi yokmuş. Tâbii olay olunca kapıyı çalıyorlar bir de bakıyorlar ki anne baba evde yok 4 yaşında ya 4 tek başına sokakta da bırakılmaz tek başına evde de bırakılmaz. 

6 Cevaplar

0 oy
(3,656 puan) tarafından
4 yaş mı Allah aşkına ya burada bir buçuk iki yaşındaki çocukları bile sokağa salıyorlar yemin ediyorum cinnet geçiriyorum kadınlar içeride rahat ediyor çocuklar Dışarıda ne halde oldukları belli değil daha az önce kızıma parka çıkarttım bir tanesine salıncak çarpıyordu biz tuttuk doğurduğuna bak diyincede suçlu oluyoruz güvenlik var diyip gönül avutuyolar birde 
-Reklam-
0 oy
(444 puan) tarafından
Ahaaa şimdi bunu okurken haber önüme çıktı 3 üncü kattan düşmüş bide Rabb'im korumuş.

Ben 11 yaşındaki kızımi evde bırakıp bir alt kata kardeşim oturuyor onlara inemiyom ya bişey olursa korkusuyla 
0 oy
(306 puan) tarafından
Ya İstanbul esenyurt ne demeli doğurmuş poşete koyup çöpe atmış Allahın belası pislikler böyle insanlar gebersin ya gebersin şu esenyurt yok olsun her dakika orada bir olaylar oluyor 
0 oy
(2,137 puan) tarafından
Benim komşum 1 yaşındaki çocuğunu bırakıp gidiyor markette kaç kere uyardık yok. Çocuğu uyutuyor gidiyor bir bakiyorum market poşetleri ile geliyor çocuk nerde uyuyor çok geniş böyle insanlar.
(9,739 puan) tarafından
Allah korusun bir deprem olsa çocuk evde o dılarda kafayı yer artık her ihtimal düşünülmeli ya
(2,137 puan) tarafından
Ya kesinlikle öyle büyük deprem örnegi var bir ara çok korktu yine aynı yapıyor Allah korusun çocuklarını
0 oy
tarafından
Keşkee öyle birsey olsa ne mutlu olurum önüne gelen doğurup atamazdi çocuğa bakacak durumu olanlar yapsaydı ne guxel olurdu 
0 oy
(6,918 puan) tarafından
Bende gördüm    nasıl bırakılır  Allâh korusun 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 163 göst.
0 oy
8 cevap 172 göst.
7 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Canveannesi (1,083 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 88 göst.
0 oy
13 cevap 244 göst.
19 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eliftanriverdi (0 puan) tarafından soruldu

382,851 soru

11,460,376 cevap

35,046 kullanıcı

...