0 oy
350 göst.
Diğer kategorisinde (1,383 puan) tarafından
Kızlar söyle bı algı varya özelde ki Doktorlar hemen sezeryan yapıyor insanı ona zorluyor geçen gün de yine devlette normal yapan bir arkadaş söyledi dedim sen bı kere bile gitmemissin resmen iftira ediyorsun ayı zanda bulunuyorsun haksız mıyım kizlar

27 Cevaplar

0 oy
(545 puan) tarafından
Ben katılmıyorum bende özelde doğum yaptım doktorum özellikle önceliğim normal doğum dedi son ana kadar normal bekledik acilmam olmayınca bebeğin kalp atışları yavaslayinca sezaryana aldı 
-Reklam-
0 oy
(549 puan) tarafından
Sana şöyle söyleyeyim özelde gittim normal doğum için uygun muyum diye bana dedi uygunsun hatta bu hafta doğum yaparsın gel dedi ilk bebek olmasina rağmen 37 haftada bayramdan önce doğum olur yakın senin bebek kanalda falan neyse ben devlete gittim sordum normal doğum olur mu diye bana dedi ki sen normal doğum yapamazsan kemik yapin buna uygun değil ve devlette sezaryan oldum sence özelde ki nasıl doğurtacakti ?
0 oy
(91 puan) tarafından
Bence haksizsin çünkü özelde cidden keyfi sezeryan yapılıyor parayı veren düdüğü çalıyor doktor hastaya seçenek sunuyor hasta hangisini isterse ama öyle olmamalı hangisi saglikliysa onu doktor secmeli
0 oy
(1,218 puan) tarafından
Canım valla ben özelde doğum yaptım doktoruma yalvardım beni sezaryen yapmadı ikisinde de gayette normal olur dedi sezeryan zoraki biseydir dedi yapmadi
0 oy
(372 puan) tarafından
Özeldeki doktor önce normal öneriyor .sen ısrarla srzeryan dersen tamam diyor .ben de öyle oldu. Sonuçta sezeryan olumca işi kolaylaşmıyor . Tabi ekstra maaşına yansıyor ama iş yerleri, doktorları sezeryana yönlerin istiyor . Dr un merhametine kalmış 
0 oy
tarafından
Doğuma kadar gittim sonra devlete gittim bir gün bile demedi sezeryan ol yada normal hiç birsey demedi 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 267 göst.
25 Şubat 2022 Diğer kategorisinde azra01 (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 65 göst.
+1 oy
8 cevap 200 göst.
25 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Cigdem_fetihim (485 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 450 göst.
27 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde yaprak dokumu (2,939 puan) tarafından soruldu

382,954 soru

11,463,249 cevap

35,056 kullanıcı

...