0 oy
68 göst.
Diğer kategorisinde (274 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kızlar 35 haftalık gebeyim rahîm azinda mantar olmuşum fıtıl verdi doktor ilkini kulandim bişey olmadı 3 gün sonra dün akşam kulandim fitili kasintidan oluyorum gece daha kotuydum  gyno lomexin 600 mg olanı neden böle olmuş olabilir 

4 Cevaplar

0 oy
(2,762 puan) tarafından
Bacım boşuna kimyasal kullanma. Hemen içine oturup sığabileceğin legenin içine 1 su bardağı Epsom tuzunu erit. İçine 10 damla nioli yağı damlat yarım saat ılık suyun içinde otur.  mantardan enfeksiyondan eser kalmaz. 
-Reklam-
0 oy
(1,778 puan) tarafından
Bende 18 haftalık gebeyim geçen hafta bende kaşıntıdan duramıyordum travazol verdi sabah akşam sürdüm üç günde geçti artı olarak banada fitil vermişti iki tane kullandım ama o iç taraftaki enfeksiyon için yani dış taraftakine fayda etmez ki eczaneden sorup alın ona gore kullan canım 
0 oy
(3,004 puan) tarafından
Özel bölgeni kuru tutmaya özen göster, pamuklu çamaşır giy. Gece daha fazla olmasının nedeni yorgan veya battaniye altında sıcaklık olunca mantarlar sıcakta daha çok harekete geçerler. Hamilelikte olabiliyor mantar, enfeksiyon. Tüm hamilelik boyunca ara ara tekrarladı bende de malesef. 
0 oy
tarafından
Bir maşrapaya su koy içine sadece 1 kapak sirke koy onunla orayı yıka kurula hemen kaşıntı gider icligini ha bire değiş hamileyken benimde öyleydi ha bire içlik degistiriyordum 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 182 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Esr96 (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 278 göst.
0 oy
1 cevap 52 göst.
19 Ekim 2023 Diğer kategorisinde 175766 (274 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 103 göst.
3 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya-ya (513 puan) tarafından soruldu

381,398 soru

11,418,192 cevap

34,973 kullanıcı

...