0 oy
275 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (128 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Kizlar kızım bir aydır aşırı derecede kaşınıyor. Alerji diye düşünüp alerji bölümüne gittik bişey çıkmadı. Uy.z mu acaba dedik iki gündür ilacını kullanıyoruz kaşıntı hafiflemiyor. Bu neye benziyor sizce? Kaşıntı kasıklarında başladı göbeğine geçti şimdi koltuk altına kadar kaşınıyor. Normalde çok bir kabarık yok ama bu şekilde sinek ısırmıs gibi kabarikliklar var. Başına gelen yada bilen varsa söylesin ne olur

10 Cevaplar

0 oy
(3,336 puan) tarafından
Cildiye götür  cnm olmadisıysa bende 1 aydır kaşınıyorum  doktora gittim uyuz  değilsin dedi bende niye kaşındigimi  bilmiyorum  **** değilse niye kaşınıyorum  evde tek ben kaşınıyorum  siz bir  tahlil ve idrar enfeksiyonu testi  yapın  bende idrar enfeksiyonu  cıktı cnm **** değilse enfeksiyon  olabilir kanda 
(3,336 puan) tarafından
Cildiye goturdun  mu cnm **** değilse alerji olabilir
(128 puan) tarafından
Cildiyeye goturmedim çocuk doktoru ve alerji doktoruna gittik. İkisi de tam olarak bir şey diyemedi dogrusu
(3,336 puan) tarafından
Cildiye doktoru anlar cnm
(454 puan) tarafından
Umay benimde bitmeyen kaşıntılarım var sürekl değl ama arada hep olur sivilce yaralar d çıkıyor cildiye u.yuz olmadığını söyledi gerçi u.yuz olsa çocuklarıma eşime de bulaşırdı bende anlamadım ama derdime derman da bulamadım
(3,336 puan) tarafından
Vallah dilek bende 1 aydır kaşınıyorum  geceleri ama eniştemde o sekil kaşıntısı  VAR doktor  ikimize  de ****  değilsiniz  dedi ama kaşıntınin  sebebi nedir anlamadim gitti ailede bir bende kaşıntı var hamilelik  filanda yok yani eniştemde izmirde  demek herkes de olan birşey ama sebeb ne
-Reklam-
0 oy
(3,529 puan) tarafından
Kasıkta başlayıp göbekten koltuk altına geçtiyse U.y.u.z canım fazla yayılmadan doktora götürün
(128 puan) tarafından
Götürdüm canım şimdi bir şampuan verdiler onu kullanıyoruz ama o da kaşıntı sini hafifletmedi. Acaba etki etmesi zaman mı alıyor ki
0 oy
(5,296 puan) tarafından
Karaciğerle alakalı bişeyler oluncada öyle kaşıntı oluyordu sanki birinde duymuştum bide egzema filan olabilir mi foto yok galiba kurulukta kaşıntı yapar geçmiş olsun 
(128 puan) tarafından
Evet yüklenmemiş canım şimdi yükledim ama. Karaciğerine direk bakmadılar ama kan değerlerine baktılar çok kez çıksa ondan cikarmiydi acaba
0 oy
(288 puan) tarafından
uyu zz kasıklarda çok etkili oluyomuş ablam da oldu özellikle kasık bölgesi yara olmuştu kaşımaktan 
(128 puan) tarafından
Evet ilk de kasıklarda başladı kaşıntı sonra yayıldı iyice. Şimdi iki gündür şampuanıni sürüyorum ama ne yapmam gerekiyor acaba? Ne kadar zaman da geçer eğer uy.zsa. dün tüm çarşafları çamaşırları 60 derecede yıkadım. Kıyafetlerin hepsini yıkadım. Her yeri iyice süpürüp çamaşır suyu ile sildim. Başka ne yapabilirim.
(128 puan) tarafından
Bir de görsel ekledim şimdi ablanizda da bu şekilde miydi acaba bakarmisiniz
(288 puan) tarafından
canım ikinci görseli görmedim ama iyi yapmışsın temizliğini canını sıkma ama ha deyince geçmiyo düzenli kullan ilacını inşallah Rabbim şifa versin
0 oy
(3,336 puan) tarafından
Cnm bu **** değil ilaç yan etki etmiş olabilir  o kaşıntı yapmış büyük  ihtilmal  cildiye götür  alerji ignesi vursunlar  
(128 puan) tarafından
Elarji şurubu kullandık canım ama fayda etmedi hiç
0 oy
(307 puan) tarafından
Atardan karışım aldım ben kızıma hafifleti ama geçirmedi en son tekrar cikdiyeye gittim bir kirem yazdı bunu kulan başka bir şey sürme birak kurusun dedi hafifledi çok şükür ama bizimki aşı sonrası vücuduna uçuk atmış kolu omuzu ve ensede çıktı 
0 oy
(2,722 puan) tarafından
**** bu malesef eczaneler karışım bir ilaç veriyor bir de haf yazıyor doktor evdeki her şeyi yikaman lazım ic çamaşırlarını da dahil utulemeden giymeyin kükürtlü sabun alın onunla yikanin
(128 puan) tarafından
Nasıl bir karışım peki bilginiz var mı yaptırayım hemen
(2,722 puan) tarafından
İçeriğini bilmiyorum canım eczaneye sor yardımcı olurlar
0 oy
(695 puan) tarafından
U y u z maalesef. Kıyafetler 60 derecede yıkanarak hep. Bide xiabion losyon var çocuklar için pembe olanı. Bunu kullanın en iyisi bu
0 oy
(115 puan) tarafından
Wilkinson Polat diye bir ilaç varmış u.yuz için çok iyiymiş onu deneyin **** olduğunu dusununenler
0 oy
tarafından
U.y z olabilir belki bence iyi bir ciddiye doktoruna götürün 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 286 göst.
20 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Küboşşşş (128 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 179 göst.
10 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde 242819 (985 puan) tarafından soruldu
+1 oy
9 cevap 188 göst.
3 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 109 göst.
20 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatmaa (1,744 puan) tarafından soruldu

378,957 soru

11,343,410 cevap

34,809 kullanıcı

...