0 oy
360 göst.
Diğer kategorisinde (109 puan) tarafından

Merhaba. Aslında iyi, büyük bir özel okulda öğretmenim. Hamileliğimin sonlarına doğru oğlumun odası için peluş oyuncaklar diktim. Görenler hazır sandılar. Acaba e ticarette satılabilir mi bu ürünler? Siz olsanız alır mıydınız? Fil, dinozor ve timsah benim diktiklerim. Diğerleri dikmeyi düşündüklerim. Fikirlerinizi bekliyorum. Upload failed: [object Object]

image

image

image

image

image

image

image

image

18 Cevaplar

0 oy
(5,594 puan) tarafından
Bence gayet güzel emeğine sağlık 
(109 puan) tarafından
Teşekkür ederim. Yorumlar önemli.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Fil ve en sondaki kediye bayıldım yaparsan alırım ☺☺
(109 puan) tarafından
Teşekkür ederim. İlk denememle öyle oldu fil. Daha iyisi elbet olur diye düşünüyorum
tarafından
Bundan iyisi mi olur kız maşallah eline emeğine sağlık
(109 puan) tarafından
Filin dişleri daha yukarıda ve biraz daha büyük olmalıydı bence. Diktikten sonra da üşendim düzeltmeye.  :)
0 oy
(4,174 puan) tarafından
Çooook güzzeeel. Timsah favorim. Ben kesinlikle alırdım.
(109 puan) tarafından
Ben de en çok timsahımızı beğeniyorum. Mutlu etti yorumunuz beni. (❁´◡`❁)
0 oy
(109 puan) tarafından

Lütfen daha çok yoruma ihtiyacım var. Çünkü vergi mükellefi olarak satış yapabilirim. Vergiler, komisyonlar, malzeme parası derken bu işe yatırım yapmam gerekiyor. Açıkça fikirlerinizi yazarsanız ben de genel eğilim için fikir edinmiş olurum. :)<3

0 oy
(5,240 puan) tarafından
Benim komşunda keçeden meyve sebze kahvaltilik ürünleri pasta pizza yapıp satıyordu bayada sattı hani benlik şeyler değil ama alan var yani 
0 oy
(3,269 puan) tarafından

Diktiğin ürünler evet çok güzel ama vergiye vs gireceksen maliyeti daha yüksek olur fabrikasyon mallar uygun diye onlar daha çok tercih edilir kanımca ha organik kumaş kullanıp farklı ürün çıkarırım dersen maliyet dahada artar e buda fiyat artışı demek o kadar talep olurmu bilemedim 

Heves kırmak olarak algılama objektif baktım biraz 
(109 puan) tarafından
E ticaret yapabilmek için vergi mükellefi olmak, şirket açmak şart. Eğer talep olursa kafamdaki fiyat ile verdiği ve komisyonu düşüp uğraşmaya değer mi diye hesaplama yapmak lazım
(3,269 puan) tarafından
Evet gider gelir dengesini iyi kurman sağlam hesap etmen lazım
0 oy
(2,757 puan) tarafından
Bence gayet başarılı olmuşlar hatta bunları battaniye de yapıp takım olarak uyku arkadaşı gibi de satabilirsin. 
(109 puan) tarafından
Güzel fikir, uyku arkadaşi zaten eklediğim görsellerde vardı. Battaniye ile takım yapmak daha da güzel. Teşekkürler
(2,757 puan) tarafından
Ama ürün portföyünü bununla sınırlı tutmamanı tavsiye ederim. Ne kadar çeşitli olursa bebek eşyası ya da oyuncağına yönelik o kadar çok ilgi çeker. Bir de oyuncakçı ve mağazalarla da görüşüp onlara da satabilirsin.
(109 puan) tarafından
Ustalaşsam çeşitliliği arttırırdım. Ama maliyet, vergi ve kazanç kısmı beni düşündürüyor. Kısıtlı imkanım ile kuracağım eğer kurabilirsem bu işi. İyi bir hesap yapmak lazım. Teşekkür ederim fikirler için.
0 oy
(7,693 puan) tarafından
Harika olmuş maşallah 
0 oy
(60 puan) tarafından
Çok tatlı olmuş emeğine sağlik letgoda bile satılır 
0 oy
(15,144 puan) tarafından
Satılır çok güzel. Ama uygun fiyatlı olması lazim
0 oy
(2,962 puan) tarafından
Guzel urunler. Ilk basta nabiz yoklamak adina dolapta falan satmaya kalksan, daha sonrasinda duruma gore bi karar alip verginle vs.ile daha buyuk satici olsan.
(2,962 puan) tarafından
Evet sadece komisyon giderin olur ilk etapta. Hem de ilgi var mi bakarsin. Cok guzeller,bunlari gorunce odayi hayvanat bahcesine ceviresim geldi :)
Eger dolapta olursan muhakkak burada ismini paylas takipcin olurum. Dolaba yukleme yaparsan da daha cok fikir verebilirim. Aksam saatlerinde yukleme yapmani,roketle one cikarma yapmani vs.vs.
(109 puan) tarafından
Dolap kullanmadığım için ayrıntısına hâkim değilim. Ama mantıklı geldi bana. Elbette paylaşım yaparım. Teşekkür ederim düşünceleriniz için. Olur da bu işe başlarsam yaz tatilinde başlayabilirim. Hem bebeğim büyümüş olur biraz daha hem okullar tatil olur. Benim de tatilim başlar. Vakit ayırabilirim
(2,962 puan) tarafından
Insallah hersey gonlunuzce olur, hayirli geceler ♡
(109 puan) tarafından
Hepimizin her işi yolunda gitsin. Umarım güzellikler bizi bulur. :)
(3,895 puan) tarafından
Letgodan sat buraya yaz bnde satın alabilirim zaten çocuğuma oyuncak fil almak istiyorum.
0 oy
(6,288 puan) tarafından
Çok güzel yapmışsın evet atılabilir 
(109 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim yorum için. Olur da yaparsam umarım işler yolunda gider.
0 oy
(352 puan) tarafından
bence gitmez sansini baska bi seyle dene
(109 puan) tarafından
Peki olumsuz görmenizin sebebi nedir? Tasarımı mı kötü, işçiliği mi, çocukların ilgisini çekmez mi vs.  Soruyorum ki belki iyileştirilebilecek bir şey vardır
(352 puan) tarafından
cocuklar mukemmel kusursuz oyuncaklarla bile hemen sıkılıyor bunlar cok amatör ve ihtiyac dışı seyler hediyelik yapilabilir ama kazanc getirmez.belki gunluk ihtiyaca yonelik seyler yaparsaniz belki bu yeteneginizi kiyafet uzerine deneyin cocuk kiyafetleri bayam kiyafetleri daha cok.gider bence
0 oy
(1,849 puan) tarafından
Çok başarılı bnce yapmalisin
0 oy
tarafından
Çok güzel dikersen alırım gerçekten 
0 oy
(2,242 puan) tarafından
Coookkk güzel şeker şeyler ben çok beğendim 
0 oy
(1,559 puan) tarafından

Cok guzeller bayildim ben <3 alicin olabilirim :D

0 oy
(776 puan) tarafından
Eline koluna sağlık mükemmel olmuş bence satılır

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 49 göst.
8 Haziran 2023 Aile kategorisinde hacerer620 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 123 göst.
3 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Seyhan (2,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 341 göst.
20 Mart 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Emine zerrin (286 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
15 Aralık 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,958 soru

11,343,464 cevap

34,809 kullanıcı

...