0 oy
412 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Eşim bu aralar PlayStation bağımlısı oldu tüm gün başında bende gün içinde işlerimi hallediyorum yalnız kalmak koymuyo ama şu saat oldu hala başında bana ilgisi de azaldı yakınlaşmalarımız da azaldı kızınca da işten dolayı vs diyip geçiştiriyor oyun için kavga ediyorum bir hevesim var geçince bu kadar oynamam diyor. Bende şimdi aşırı sinirlendim yastığını battaniyesini kapıya attım yatak odasını kitledim ne hali varsa görsün 

14 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Yatak ayirma
-Reklam-
0 oy
(512 puan) tarafından
Yani biraz fazla tepki veriyorsun su gençlik geri gelmeyecek eşinin hevesi ilgisi varken oynasın benim eşimde pubg sardı bu ara oynuyor çok ben ses çıkarmıyorum akşama kadar çalışıyor kendine bir eğlence bulmuş oynuyor yani 
0 oy
(5,868 puan) tarafından
Nefretim benim oyunlar bak yemin ederim eşimin oyun bağımlılığı yüzünden bilgisayarı alıp balkona çıkmıştım atarım aşağı yada bidaha ilgilenmezsin diye 1 kere o şekilde kıyamet koptu bidaha eşim sınırını bildi yıllar oldu oynuyor arada açıp 1 saat sonra kapatıp geliyor biliyor ki 1 saati geçerse kıyamet kopar. 
(11 puan) tarafından
Bende böyle tepki vermemek için zor duruyorum
(5,868 puan) tarafından
Ya bacım oynasınlar ama yani çocuk gibi gecenin Bi vaktine kadar başında durmak nedir ya insanın zoruna gidiyor seni okadar iyi anlıyorum ki
(11 puan) tarafından
Gerçekten  öyle bayadır oynamasına bişey demedim ama tadında bırakmadı benım kızgınlığım işte buna
0 oy
(6,512 puan) tarafından

Ayrı yatmak çözüm gibi gelmesin sana dahada uzaklaştırır sizi

Üstüne gitmek yerine dedi gibi hevesi geçene kadar rahat birak 

Benim eşimde öyleydi bende çok sinirlenirdim senin gibi ama çözüm olmadı en son oturdum kendimi eşimle  Metin2 oynarken buldum :D  

(999 puan) tarafından
Senin çözümü bende yaptım bu defa eşim bıraktı oyunu o bırakınca bende bıraktım oh mis gibi  çözüm
(6,512 puan) tarafından
Aynen öyle hatta arada bilgisayarı çıkartta oynayalım diyorum :))))
0 oy
(12,655 puan) tarafından
Bu sebeple yatak ayrılmaz . Benimki de bi ara merak sardı oynuyordu PS 4 almiştım doğum gününde oynadı oynadı hevesı bittı kaynımlar götürdü
0 oy
(11,076 puan) tarafından
İş stresi varsa alsın bakalım bi süre hevesini. Ama ciddi ciddi bağımlılık olduysa önüne geçmek gerek. Bu yatak ayırmayla kavgayla olmuyor ama onu bilesin. Bi aralar benimki pubg bağımlısı olmuştu baya baya sabahlara kadar oynardı. Büyük olay çıkardım yalan yok. Başta konuştum ettim fayda etmemişti. Sonra kendi bıraktı. Kardeşim de çok oyun oynar bekar ama evlense karısına acırım öyle diyim. Nefret ediyorum oyun bağımlılıklarından
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Bildiğim kadarıyla oyunlar 2 kişi oynanıyo sende oyna oğlumdan önce eşimle biz oynardık 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Ben de oyun oynayan birisiyim ya bağımlılık gibiyse gerçekten zor. Benim de eşim oynuyor ya da çizgi film falan izliyor. Ama kalk işime yardım et deyince ediyor. Çünkü etmezse izletmem ya da oynatmam giderim basının etini yerim. Cimciklerim, gıdıklarım uğraşırım yani. Ama yatakları ayirmam. 
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Bence hevesi varsa bırak oynasın. Çocuk olunca yüzüne bakamıyor zaten.
0 oy
(5,047 puan) tarafından
Benim eşim de oynar PlayStation, pubg falan ama bu kadar b.kunu çıkaramaz. O konsolu aldığım gibi atarım balkondan aşağı kendisi de bilir keza telefonunu atmışlığım var.. 
0 oy
(139 puan) tarafından
Ay ben çok severim PlayStation keşke benim eşimde çok sevseydi de beraber oynasaydjk
0 oy
tarafından

Şunların kafasında patlatacaksin oyunu o olacak :ermm:

0 oy
(2,082 puan) tarafından
Ay keşke bizde de olsa da ben de oynasam eşim bilgisayar oyunu oynamak.istediginde ben de katılıyorum ona beraber oynuyoruz sorun olmuyor o zaman aramızda
0 oy
(826 puan) tarafından
Benimki de papci ilk çıktığında çok oynuyordu . Sürekli telefon elinde. Ama 6-7 Ay oynadı. Şimdi hiç oynamıyor. 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 269 göst.
16 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Seherkzll (201 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 264 göst.
31 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,107 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 397 göst.
15 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde MinnosunAnnesii (971 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 729 göst.
21 Nisan 2023 Aile kategorisinde Aysel Güzel (1,151 puan) tarafından soruldu

380,150 soru

11,380,404 cevap

34,869 kullanıcı