0 oy
159 göst.
Aile kategorisinde (26 puan) tarafından
40bitti diye dusunerek korunmasız ilişki yasadim ve 2 3 geçtikten sonra iki gün yoğun kanama ve et parçaları düştü sebebi ne olabilir anlmadim 

Düşük falqn yapmış olabilir miyim hamile olsam kan gelirmiydi ? Sizce 

5 Cevaplar

0 oy
(2,829 puan) tarafından
Yaşım küçük bilmediğimden soruyorumcu bacım bi hastaneye mi görünsen eğer ciddi bişey yaşadıysan eğer kanama anlamında? Korunmasız ilişki cesaretinize de hayranım daha 40lı halde. 
(26 puan) tarafından
Elin sözünü dinledim malesef bikere adet gormeden hqmile kalinmqs dediler:( cahillik ettim
-Reklam-
0 oy
(8,895 puan) tarafından
Kız dikkat et. Herşey olabilir valla.
(26 puan) tarafından
Aynen ya cahillik ettim maalesef inşallah hamile degilimdir
0 oy
(15,658 puan) tarafından
Düşük olacağıni sanmıyorum adettir ama.yinede doktora gidin
(26 puan) tarafından
İki gün yoğun ve bikac et parçası geldi 3.gunu hiç gelmedi 4.gunu az az lekelenme vardı umarım adettir
0 oy
(1,539 puan) tarafından
23 deglde 2-3 gün sinra iki gün kanama yasadiysaniz hamile değilsinizdir 40 sonrası kanamalar da görülebiliyor 40 sonrası hamile kalmak daha kolay diye duymuştum okuduğum doktorların yazısından  süt korur meselesi maalesef ki gerçekliği yansıtmıyor dikkat edin ama ilişkiden iki üç gün sonra hamilelik oluşup düşük vs olmaz 
(26 puan) tarafından
İnşallah ya gerçekten cahillik ettim bebek olmaz diye düşündüm ama artk daha dikkatli olacagim hamile olsam kan gelmezdi demi ilişkiden 2 3 gün sonra geldi
(26 puan) tarafından
Evet dediğiniz gibi 35gunlukken  kanamam bitti 5gun bekledim gelmedi sonra iliski yasadm ardından 2 3 gün geçti kanamam oldu iki gün belki adettir belki de 40in devamıdır diye düşünüyorum umarım hamilelik olmaz dikkat etmem gerekirdi
(1,539 puan) tarafından
Sanmam gelmezdi kan geldiyse bile  sanmıyorum yani
0 oy
(1,925 puan) tarafından
 Ben 40 ım bitince tekrar adet olmuştum bir hafta ondan sonra normal adet döngüsü devam etti. 
(26 puan) tarafından
Belkide benimde öyle olmuştur adettir ve düzensiz olmuştur iki gün çok zorlu bi dogumdu v e dikisimde çoktu
(1,925 puan) tarafından
Kanama normal adet kanamasi gibiyse sorun yok ama ondan fazlaysa mutlaka doktora git

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 207 göst.
2 Haziran 2023 Aile kategorisinde Lazina54 (173 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 245 göst.
0 oy
2 cevap 131 göst.
1 Nisan 2023 Diğer kategorisinde Sustumm.. (455 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 212 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Senem turp (46 puan) tarafından soruldu