0 oy
712 göst.
Diğer kategorisinde (3,769 puan) tarafından

image

Ben saklıyorum hamileyken eşim sandık alalım dedi tamam alalım ddm letgodan bunu aldık bütün ilklerini filan buna koyuorm daha koymadklrm var aslında güzelce küçük küçük hurç lara koyup saklayacağım da daha almaya sıra gelmedi onlara :) 

11 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bir iki saklarım, gerisini veririm, birinin işine yarasın gerek yok dolap beklemesin, 
(3,769 puan) tarafından
Gebelik testi idrr testinin sonucu hastane çıkış bilekligi bir türlü ona sahip cikamdm niyeyse ama duruyor olması lazım.s kuvezde yattı çıkartırken aldığım biberon u orda taktıkları ilk şapka:) emziği süt sağma poşeti ilk coraplari ayiricgm bi kaç tane zıbın tulum filan olcak. Yaptığım yelekler ismine özel yaptirdgm patikleri ilk yaş dogum gününe ait bir kaç şeyler:) ultrason kağıtları vs vs duruyor ayak izi filan
tarafından
İsimliler kalsın, tabi belgeler de vs de ama süt sağma poşeti de kalmasın be bacım :)
(3,769 puan) tarafından
Yok kalsın ben çok zorlandm o günler kuvezde kaldı filan :( tek çocuğum o benim :)
tarafından
:) Allah isteyene istediği kadar versin kuzum
(3,769 puan) tarafından
Amin Inşallah canım allah bakabildiklri kadar versin inşallah rabbim
-Reklam-
0 oy
(4,875 puan) tarafından
Evet bende saklıyorum ☺️
(3,769 puan) tarafından
Ilk doğduğunda giydirdigm seylerden seçip saklaycgm onlar başkanın altında:) zaten cok-da birseyi yok
Tek ccgm sonuçta saklamak lazim:)
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Hastane çıkışı battaniyesi ilk çorabı ilk bornoz u onları sakladım %80 ni verdim.
(3,769 puan) tarafından
Gebelik testi idrr testinin sonucu hastane çıkış bilekligi bir türlü ona sahip cikamdm niyeyse ama duruyor olması lazım.s kuvezde yattı çıkartırken aldığım biberon u orda taktıkları ilk şapka:) emziği süt sağma poşeti ilk coraplari ayiricgm bi kaç tane zıbın tulum filan olcak. Yaptığım yelekler ismine özel yaptirdgm patikleri ilk yaş dogum gününe ait bir kaç şeyler:) ultrason kağıtları vs vs duruyor
0 oy
(2,241 puan) tarafından
nerdeyse herseyini sakliyorum valla ultrason fotograflarini bile atamiyorum :) 
(3,769 puan) tarafından
Gebelik testi idrr testinin sonucu hastane çıkış bilekligi bir türlü ona sahip cikamdm niyeyse ama duruyor olması lazım.s kuvezde yattı çıkartırken aldığım biberon u orda taktıkları ilk şapka:) emziği süt sağma poşeti ilk coraplari ayiricgm bi kaç tane zıbın tulum filan olcak. Yaptığım yelekler ismine özel yaptirdgm patikleri ilk yaş dogum gününe ait bir kaç şeyler:) ultrason kağıtları vs vs duruyor
0 oy
(5,322 puan) tarafından
Bende saklıyorum küçülenleri :)) kıyamam atmaya
(3,769 puan) tarafından
Gebelik testi idrr testinin sonucu hastane çıkış bilekligi bir türlü ona sahip cikamdm niyeyse ama duruyor olması lazım.s kuvezde yattı çıkartırken aldığım biberon u orda taktıkları ilk şapka:) emziği süt sağma poşeti ilk coraplari ayiricgm bi kaç tane zıbın tulum filan olcak. Yaptığım yelekler ismine özel yaptirdgm patikleri ilk yaş dogum gününe ait bir kaç şeyler:) ultrason kağıtları vs vs duruyor bende KIYamiorm trk tek çocuğum sonuçta:)
0 oy
(5,913 puan) tarafından

Benimki daha dogmadi ama ultrason resimlerini ilk idrar testini sakliorum ve ilk giydigi seyleri falan hep saklamayi dusunuorum senin gibi :angel:

(3,769 puan) tarafından
Gebelik testi idrr testinin sonucu hastane çıkış bilekligi bir türlü ona sahip cikamdm niyeyse ama duruyor olması lazım.s kuvezde yattı çıkartırken aldığım biberon u orda taktıkları ilk şapka:) emziği süt sağma poşeti ilk coraplari ayiricgm bi kaç tane zıbın tulum filan olcak. Yaptığım yelekler ismine özel yaptirdgm patikleri ilk yaş dogum gününe ait bir kaç şeyler:) ultrason kağıtları 4aylik ayak iz vs vs duruyor
(5,913 puan) tarafından
Bak su bileklik falan aklima gelmemisti iyi fikir oldu bunlar
(3,769 puan) tarafından
Sevindim canım:)
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Eveeet saklıyorum <3<3

(3,769 puan) tarafından
Gebelik testi idrr testinin sonucu hastane çıkış bilekligi bir türlü ona sahip cikamdm niyeyse ama duruyor olması lazım.s kuvezde yattı çıkartırken aldığım biberon u orda taktıkları ilk şapka:) emziği süt sağma poşeti ilk coraplari ayiricgm bi kaç tane zıbın tulum filan olcak. Yaptığım yelekler ismine özel yaptirdgm patikleri ilk yaş dogum gününe ait bir kaç şeyler:) ultrason kağıtları 4ayllik cikrttgm ayak izi vs vs duruyor
(5,436 puan) tarafından
Ne güzel tatlım bendede hepsi var ama sadece idrar testim yok düşünemedim o zaman yaşım küçüktü smdi 2. 'ye hamileyim ayirdim fazla fazla yaptım ilerde sorarsa biri senin di cem:)
(3,769 puan) tarafından
Bende gebelik testini şimdiki aklım olsa fazla yapardim:))
(5,436 puan) tarafından
Bi ara paylaşmıştım bi kaç tane oglumdan bisiler ultrason, emzik, ilk saçı, ayak izi :)) bilekligi var, ilk ayakkabısı ilk çorabı, adına ağaç dikilmiş onun kağıdı:D sulugu, aklıma gelmeyen vardır
0 oy
(409 puan) tarafından
Bütünnn ultrason resımlerını album yaptım aktına notlar tatıhler saatler tutarak :) hastane çıkısı kundak battanıyr çorap tulum magnetınden hastane bıleklıgı bit öok şeyını saklıyotum ama hurçta bızımkı tabı sandık daha guzrl bır fıkırmış
(3,769 puan) tarafından
Çok güzel yapmışsın valla canım bende istiorm albümde ona para ayiramiorm:(
Ayben canım sandık daha iyi ayrı durmuş oluyor odasinda
(409 puan) tarafından
Fıyatlara bakıyorum şu an almayı düşünüyorum  bakalm
(409 puan) tarafından
Bu arada brn albümü bitane defter aldım kapagını falan uyarladım sonra her ultrasonu yapıştırıyordum altına saatını falan tarıhı atıyordum o gun hıssettıklerımı yazıyordum o şekılde yaotım çok masarflı olmadı aklında bulunsun:)
(3,769 puan) tarafından
Ben doğum yaptım 1yasjnda kızım teyzesi :) hepsi duruyor iki tane siyah yapraklı beyaz kalemi olan defter aldım yazarım diye ama nerdeee zaten yazı yazan biri dglmdir normal hayatım dada yazan biri değilim kalem hemen elimi çok ağrıtıyor bide yorgunluktan hal kalmıyor yazacak.s
(409 puan) tarafından
Benım oğlum 11 aylık şimdi tabi önceden yaptım şu an benm de zamnm olmuyorya şimdide ancaaylık çekımlerıme yetişebiliıyorum:))
0 oy
tarafından

Benim büyük oğlumun ilk kestirdiğim saçı falan duruyo :)

(3,769 puan) tarafından
Ne güzel canım hatıralar güzeldir ♡
tarafından
Evet canım hatıra işte
0 oy
(728 puan) tarafından
Ben gebelik testime varana kadar saklıyorum ilk kızımdada sakladım şimdi 9 yaşında herşeyi duyor tüm ilkleri 
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Kız genişlerinizin ilkini ne demek :D
(3,769 puan) tarafından
Bi dur bende unuttum ne yazdığımı bi an :DDD
(25,223 puan) tarafından
Hahaha ayy Allah seni :D
(3,769 puan) tarafından
Bebeklerinizin ilklerini dedim :)
(25,223 puan) tarafından
Hee şimdi oldu :) bende inşallah saklıcam ilerde :D
(3,769 puan) tarafından