0 oy
90 göst.
Diğer kategorisinde (6 puan) tarafından
Kızlar kızımı sütten keseli 5 gün oluyor ama göğüslerim hala çok sert ve çok ağrıyor doktora gittim ilaç vermedi nane yaprağı koydum başka ne yapabilirim ne zaman geçer bu acı cok sancı yapıyor ?

5 Cevaplar

0 oy
(2,103 puan) tarafından
Bebeğim beni 1 ay emdi sonra sürüm azaldı meme reddi oldu mamaya geçtik damla damla geliyordu sütüm bebeğim 3 aylıkken kesildi komple 
tarafından
Aynı şeyi yaşamışız
(2,103 puan) tarafından
Çok zor ve yaralıyıcı bir şey benim için bebeğimi emziremedim bile doğru dürüst ama olsun sağlıklı olsun csnı yerinde olsun mühim değil
tarafından
Hala çok takarım ve üzülürüm elimde değil:(
(2,103 puan) tarafından
Benimde öyle canım bebeğim 9 aylık ama hala daha takıyorum kafaya
-Reklam-
0 oy
(970 puan) tarafından
Benim düşüncem azcik senin rahatlaticak kadar sağ misal günde 3 kere sağ yavaş yavaş azalır zaten sağmazsan mastit de olabilirsin canım azar azar sağ yavaş yavaş sağmayı da azaltirsin süt de gider diye düşünüyorum bilgili kişiler yazsin ben kızımı sütten kestim ama peşine oğlum oldu onu emziriyorum
(970 puan) tarafından
Rica ederim canım benim birde duşa gir canım sıcak su ile masaj yap göğsüne o da rahatlatir
(6 puan) tarafından
Onu da deniyorum yumuşar gibi oluyor sonra yeniden sertleşiyor ne zaman çekilecek bakalım bekliyorum sabırla
(970 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım benim
(6 puan) tarafından
Sağol canım annelik işte her evresi büyük fedakarliklar istiyor
(970 puan) tarafından
İstemez mı boşuna cennet ayaklarimizin altında değil ❤️
0 oy
(863 puan) tarafından
Ben oglumu sutyen keseli 1 sene oldu ama hala sutum var oyle aman aman degil ama var . Ben ilk kestigimde 2 gunde tas gibi olmustu gece uykusunun arasnda bir kez verdm sonra kesildi 
(6 puan) tarafından
Bende ilk kestiğim günün gecesi verdim sonra daha çok şişti doktora sordum gece de verme süt akışı devam etmesin dedi
0 oy
(1,073 puan) tarafından
Gece uykusunda emzir canm göğsün rahatlar.
(6 puan) tarafından
Doktor emzirme dedi hem 5 gün oldu keseli vermedim hiç tekrar alisabilir ama verirsem
0 oy
(240 puan) tarafından
Valla canım bir sene olacak sütten kestim oğlumu... Vermeyi bıraktıktan sonra göğsüm öyle bir şişti ağrı yaptı ki sana anlatamam ömrümde öyşe bir şey yaşamadım ve göğsüm kıpkırmızı oldu... Doktora gittim süt birikintisi olmuş dedi ilaç yazdı üç gün içinde ağrıda azalma olmazsa ve ateşin çıkarsa mutlaka gel serum takmamız gerekir dedi... Ama çok şükür verdiği ilaçla 3 gün içinde geçmişti 
(6 puan) tarafından
Hangi ilacı verdi canım bende doktora gittim ilaç vermedi bana gerek yok kendiliğinden geçecek dedi

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 68 göst.
6 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde ilayda4646 (854 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
9 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Zisan (1,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 106 göst.
15 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Emine314 (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 208 göst.

379,804 soru

11,369,226 cevap

34,852 kullanıcı

...