0 oy
623 göst.
Diğer kategorisinde (6,687 puan) tarafından
kardesimin duğunune siyah elbise aldim her kes neden siyah aldin diyo.gorumce için çok basit bi renkmiş.

sizce öğlemi?

benim elbisem asil ve şık bana gore.gorenlerde beyeniyo ama siyah keşke almasaydin diyorlar

21 Cevaplar

0 oy
(890 puan) tarafından
Atsaydin fotoğraf daha iyi olurdu ona göre yorum yapardık 
(6,687 puan) tarafından
yok telimde fotografi annemgile gidince atarim
-Reklam-
0 oy
(4,260 puan) tarafından
Ben de bu siyah düşmanlığına anlam veremiyorum valla. Modeline göre elbette ama siyah abiye olarak çok şık ve asil duruyor çoğu zaman.
(6,687 puan) tarafından
modeli falan guzel yani sade bisey değil parıltilı dekolteli bir elbise
0 oy
tarafından
Olur mu kız tam görümce rengi siyah :) kardeşini vermişti yaslara girmiş gibi :))

Şaka bir yana siyah çok asil bir renk bence 
(6,687 puan) tarafından
hahahaha aynen galiba gerçekden öyle düşünüyorlar))
0 oy
(11,036 puan) tarafından
Konu dışı ama merak ettim noldu savaş vs canın sıkkındı bu düğün konusunda, Halledebildiniz mi? 
(6,687 puan) tarafından
evet canim savaş bitdi topraklarımızı aldık şukür.eşim tekrar goreve gitdi ama duğunde burda olacak insallah
(11,036 puan) tarafından
Hamdolsun :)
Bence siyah giymende bi sakınca yok, öyle bi kombinlersin ki hepsinin gözü kalır sende ;)
0 oy
(197 puan) tarafından
Benim de haftaya pazar var ablamın düğünü dapdar balık elbise aldım pembe renginde herkes yok olursun çok dikkat çekersin ağa tesettürlü bir bayana bu şekilde hepsi yakışır mı diyorlar altı ay oldu doğum yapalı fizy efsane olduğu için bence kıskanılıyorum kudursunlar
(6,687 puan) tarafından
bencede kiskaniyolar hemde kendi zevkimiz onemli olan bizim beyenmemiz ama oyle konuşuluncada takiliyorum
(197 puan) tarafından
Takılırsın tabi canım sen boş ver takma onların giydiklerini gör bir de sen eminim onların giydikleri çok şaşalıdır da o yüzden sana söylüyordu basit olmuşsun diye asıl onlar kendilerini çok yüksek seviyelerde bulmuşlar o yüzdendir belki de sana basit elbise almışsın gibisine konuşmaları kendileri büyük ihtimal yaşlı elbise aldılar kendilerini şey yaparlar belki biz böyle giyiniyoruz kız kardeşi böyle giyiniyor acaba biz çok mu abarttı gibisine düşünüyor olabilirler
(6,687 puan) tarafından
evet belkide..ben severek aldim elbiseyi ayakabimi falanda ona gore aldim dugunden sora aticam resim bakarsin.26si dugunumuz insallah
(17,917 puan) tarafından
Tesettürlü isen eğer doğru söylemişler. Ama tabi yine de sen bilirsin. Yani illa kiskandiklari için olmayabilir
(2,104 puan) tarafından
Banada öyle geldi tesettür bide dar giyim olduğu için
Tesettürün amacı vücut hatlarını belli etmemek diye biliyorum çünkü bencede o yüzden demişlerdir :)
0 oy
(9,415 puan) tarafından
Bende geçen kaynımin kinasinda siyah giydim zayıfım diye hiç giymiyodum icimde kalmıştı kimsede bişey demedi düğünde de herkes siyah giydi kimse yadirganadi 
(6,687 puan) tarafından
kardes dugunune yakistirmiyorlarmiş guya.
oglumun sunnetinde kirmizi giydim onada abarti bulmuşlardi
(9,415 puan) tarafından
Aman boşver takılma kaynimda benim kardeşim kinasinda siyah giydim düğününde bordo giydem hiçte pişman değilim
0 oy
(680 puan) tarafından
Asil bir renktir siyah ve herzaman bi ağırlığı vardır bana göre senin içine sindiyse dışarıyı boşver canım 
(6,687 puan) tarafından
evet bende oyle dusunuyorum.asil ve şik bi elbise.duz pariltili ve dekolteli.ayni elbisenin başka renki çook abarti duruyo
(680 puan) tarafından
Ozaman içine sindiyse giy canım:)
0 oy
(2,790 puan) tarafından
Bence siyah çok ta güzel olur bunun gorumceyle eltiyle alakası yok yakisiyordur siyahta giyilebilir herkeste bu siyaha takmış çok ta asıl ve güzel bir renk canını hiç sıkma bence güle güle giy 
(6,687 puan) tarafından
tesekkurler canim insallah.artik heyecandan olduk bir olsada bitse)
0 oy
(3,167 puan) tarafından
Siyah çok asil renklidir abiyelerde de çok beğenirim  senin içine siniyorsa giy derim millet zatrn laf söylemek için bahsne atiyor ne tapsan konuşurlar
0 oy
tarafından
Görümceliğin rengi mi var kız. Renk renkti görümcesi, erkeği, kızı yok bence. Siyah her zaman zarif ve iyi gösterir. Sende soranlara deseydin kardeşim evleniyor diye yastayım :) :) 
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Siyah rengi  bnde çok severim hiç de basit değil bende abimin düğününde siyah giydim . Hem hersey ile kolayca  kombin edebilirsin siyahın bu avantaj i var .
0 oy
(2,685 puan) tarafından
Niye oteki renkler cok asilde siyah kotu yolami dusmus tobe yarabbimmm 
0 oy
(1,881 puan) tarafından
Siyah severim . Benim de siyah bi elbisem var neredeyse her düğünde onu giyiyorum gören başka yok sanır ama seviyorum yani :)
0 oy
(11,204 puan) tarafından
Ay ne alaka.bende siyah çok seviyorum.insallah kardeşim evlenirse düğününe ya burun kanı kirmizi ya siyah alacagim
0 oy
(1,768 puan) tarafından
Siyah bence daha şık ve ağır duruyor..
0 oy
(8,397 puan) tarafından
Abimin düğününde siyah takım giyen ben
0 oy
(9,364 puan) tarafından
Bence modeli güzelse siyah olmasında sorun yok siyah şık bir renk
0 oy
(12,646 puan) tarafından
Erkek kardeşimin kına gecesinde siyah giydim meğer bizim gelinde istemiyormuş söylemeyi unutmuş :) bence gayette olur yani neden olmasın 
0 oy
(121,300 puan) tarafından
bence baait degilde rahibe gibi gereksiz bi renk hani kardes dugununde olmaz
0 oy
(56 puan) tarafından
Çok severim siyah hem ciddiyet hem şık hem asillik çağırıstiriyor 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 692 göst.
5 Şubat 2024 Aile kategorisinde Asli_eren_47 (890 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 139 göst.