0 oy
517 göst.
Aile kategorisinde (762 puan) tarafından
Kızlar bir ay önce abim evi yanmıştı ailem yanina gittim simdikte kız kardeş evlwniyir tekrar gitmek istiyorum eşim izin vermiyor babam gelip alacak beni ne yapmaliyim 

20 Cevaplar

0 oy
(5,954 puan) tarafından
Ne demek izin vermiyor kardeşimin düğünune    gidicem diyceksin  kardeşim benim diyceksin gerekirse  ailene söyleyeceksin
(5,954 puan) tarafından
Ne değişik hayatlar var lan babam aricak düğüne gelebilirmi diycek kocamı  da anasının  kapısına  atarim ararim babasini gelin alın oğlunuzun derim  ben o düğüne  izin almak değil benimle o düğüne gelmek zorunda  ve şunu derim ben önceden gidiyorum aşkım  babam gelcek alcak zaten sende düğünden  1 gün önce gel derim net  taviz vermeyin kimin düğünü el yabancı  değil kan bağım kardeş  yani
(406 puan) tarafından
Gel kiz opcem seni vallaha cok dogru demissin bende aynisini dicektim  taviz vermeyin s... Etmek cok kolay sonra o arkana döner
(762 puan) tarafından
Vallah umrumda değil incelediği yerden kopsun annesi gecen diyi  sen sürekli mi gideceksin babam gelip alır beni umrumda değil abim düğüm vardı yine izin vermedi annem aradı söyledi kendileri düğün sevmiyor engel.olmağa çalışıyor
(406 puan) tarafından
Ruh hastalari ya sana baski yapmalarina seni yonetmelerine izin verme  misal benim erkek kardesim var 13yasinda arada bana gelir kayinvalidemle birlikte oturuyorum ben  kaynanam bigun dediki kardeşinde cok sık gelio bende haramlik helallik var dedi bende dedimki bana baksana sen daha 13 yasinda sen 66 yasindasn benim kardesim seni taciz etmez merak etme korkma sen onun babaannesi yaşındasın dedim ayrica benim kardeşim gelmiyorsa her yil senin gardasim garisiyla gelip 4bende duruyolar o zamanda senin gardasin gelmiycem git evinde agirla gardasini dedim seni ogluma dicem dedi dur deme ben arayip soyleyim dedim aradim yaninda atlattim esim dediki anne sen karisma dilege sana dusmez senin akrabana ses cikartmio dilek dedi akillica otur namazinj kil allaha dua et dedi kapatti telefonu simdi kardesim daha sık geliyo ne hikmetse haramlik helalik olan kaynanam kardesim gelince sohbet muhabbet sevdigi yemekleri yapior noyle yola getirirler adami
(762 puan) tarafından
Agzina sağlık helal olsun sana kesinlikle haklisin bende dik durmaya çalışaca. Size ne dicem benim kız kardeşidir tabiki de gidecek onun bu gününde yanında olacam kimsenin sorunu değil
-Reklam-
0 oy
(915 puan) tarafından
Çok saçma ne demek izin vermiyor kardeşiniz evleniyor bırak seni kendi de gitmesi lazım
(762 puan) tarafından
Bunlar düğün sevmiyor ama bizim taraf seviyor gelmemesi daha iyi çünkü eglenmeme izin vermez
0 oy
(1,061 puan) tarafından
İzin mi istedinki
(762 puan) tarafından
Dedim ihtiyaç alsın diye kulağa çaktırma deyelim
0 oy
(170 puan) tarafından
Benim pislik enistelerim de göndermedi her iki ablamı düğünüme ama sen git ben okdr kötü hissettim ki düğünümde gulemiyordum hep somurttum
(170 puan) tarafından
Pislikelrde ondan canım okdr dedik ama yollamadilar
(762 puan) tarafından
Benimki babam gelip alacak beni peki üzüldüm mu gemedikler için
(170 puan) tarafından
Ben çok üzüldüm tabiki düğünümde gülmedim ki hiç hep somurttum
(915 puan) tarafından
Kısacası en güzeli günün mahvolmuş
(170 puan) tarafından
Aynen öyle vallah:⁠'⁠(
0 oy
(1,430 puan) tarafından
Cocuk mu adam ailenin kavramını öğrenememiş dha
(762 puan) tarafından
Yok simdi ben bundan bir ay önce  geldim ailem yaninda qbim evi yandığı için gittim oda dogir her ay mi gideceksin
(1,430 puan) tarafından
Ne olursa olsun kardeşinin ihtiyacı oldugu en özel gün
0 oy
(175 puan) tarafından
Bunun için izin mi istediniz ? Çok saçma ya 
(762 puan) tarafından
Vallah ne derse desin gidecem
0 oy
(1,885 puan) tarafından
Hata sende. İzin almak ne demek? 
(762 puan) tarafından
Ya izin almak değil ihtiyaçların vat ondan hani alması icin
(1,885 puan) tarafından
Yaptığı çok büyük ayip. Aileye karışmak ne demek
(762 puan) tarafından
Geçenlerde annesi diyidu SEM sürekli mi gideceksin kızları İstanbul da hanimefendiler otobüsle gelmiyor gelseler onlarda benim gibi gelir uçak tercih ediyorlar bende otobüs tercih ediyorum ve ailem ile aramızda 8 saat yol bar otobusle  onlar gecen yıl gelmedi onlar batıyor abim düğününde yine gitmicen dedi annem aradı söyledi dedi düğüne gönder sesi çıkmadı gönderdi vallah inceldigi yerden kopsun sırf kızım için hep suauyirum nereye gitsem kız benimdir
(1,885 puan) tarafından
Öyle şey mi olur ya. İstediğin zaman gidersin ailene düğün bayram şart değil. Sen eşine yok dediğinde o geri duruyor mu ailesinden hiç sanmam.
0 oy
(624 puan) tarafından
Allah böyle kalpsizleri ıslah etsin.
(762 puan) tarafından
Amin inşallah
0 oy
(1,176 puan) tarafından
İzin vermiyor mu o ne demek ya kocan diye bu kararı o veremez!! 

Tabiki hazırlanıp gideceksin 
(762 puan) tarafından
Tabikide hazırlanıp babam gelip alıp götürecek  beni
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Kardeşinin düğününe gitmene karışan adam dinlenmez tam rest çekmelik bir durum 
(762 puan) tarafından
Dedim umrda değil gidecem ne dersen de
0 oy
(304 puan) tarafından
Beni babam almaya gelecek eşimde izinmi vermiycek 
(762 puan) tarafından
Ztn bqbqm gelse eşim hayatta ses cikartqmaz
0 oy
(6,836 puan) tarafından
Bi de izin mi istedin bak kardeşim erkeklere herşey sorulmaz bi ihtiyacın olur al dersin paran biter ver dersin ailene mi gitmek istiyosun gitcem dersin böyle şeyler için izin istersen yapmaz 
(762 puan) tarafından
Valalh öyle babam eşini Arıcak ztn
0 oy
(234 puan) tarafından
Birincisi izin neden istedin 2ncisi neden kari koca ailecek kardeşin dugune gitmiyorsun dügün sahibisinjz
(762 puan) tarafından
Esim dindar yanı nasıl desem düğün sevmiyor eglenmeme izin vermez  izin değil aslında sonuçta elbise almam lazim
(234 puan) tarafından
Tamam duğüne gitmesin eve gider hayirlamaya en azindan ama kardeş yani keskin konusmak istemem ama
0 oy
(3,544 puan) tarafından
Böyle saçmalık mi olur izin vermiyor ne demek sen ebeveynin değil izin alasın oda izin versin ki bu komşu düğünü değil kardeş düğünü ben burada ki evlilik hayatlarıni bazen anlayamıyorum evlilik adı altında eslerinize kölelik mi yapıyorsunuz yapmayın kendinize saygınız olsun ki oda size saygı duysun  izin isteme hiç birşey için gidiyorum bitti diyeceksin tartışmaya kapalı bu konu
(762 puan) tarafından
Dedim ne diyorsan de gidecem o kadar
0 oy
tarafından
Ne demek izin vermiyor kardeşin yaa izin mi alacaksın bunun için canım ne diye gitme diyor peki 
(762 puan) tarafından
Canı istiyor gie diyor gecen ay gelmiş ondan oda mecburen gittim bor hafta kaldım geldim yengem yanmıştı o zmn
0 oy
(8,832 puan) tarafından
Oha kardeşinin düğününe izin vermiyor ne demek.
(762 puan) tarafından
Vallah ne desrse deson gidecem kardeşim yanında olacm
(8,832 puan) tarafından
Aynen hiç sallama. Kendisinin kardeşinin düğünü olsun da gitmesin bakalim
0 oy
(243 puan) tarafından
Nerelisinz nerde yasiyorsunuz bu nasil bi kafa yapisi byle. 
(762 puan) tarafından
Mardinli biriyle evliyim
0 oy
(2,397 puan) tarafından
Bunun icin izin mi aliyosunuz?
(762 puan) tarafından
İzin almak değil hani bana elbise lazim alması için
0 oy
(17,651 puan) tarafından
Nasil bi sacmalik ya ne sifatla izin vermiyor
(762 puan) tarafından
Diyor gecen ay gelmişsin aramızda 8 saat 7 saat yol var abim evi yanmıştı ozmn gotik bir hafta kaldim geldim bu defa kuz kardeş evleniyir diyor hayal bile etme ama babam Arıcak babam dese hiçbirşey deyemez
(17,651 puan) tarafından
İyi bari arasinda sacmalik yani izin vermemesi
(762 puan) tarafından
Ne diyorsan desin gidecem babam gelip alacak ztn
0 oy
(812 puan) tarafından
Kusura bakmayin ama evleniosunuz baska bi erkegin kopegi olmuosunz izin almak nein nesidir ya hangi devirdesins ki kardesnz icn gidiorsnz nasl bi sacmalktr bide babam aricak izin verir diosun kizim ne izni ne diosun sen benm kardesm ben gidiorm diceksn gidiceksn bukadr basit ya bu adamlardan izin isteyeek hareket eden kadnlari anlamiorm herkez ozgur abi maddi acidan olur o farklidir ama izin almak nedir ya 10senelik evliyim bi kere izin almadim ben gidiorm ben yapiorm diorm ve devam ediorm kocam olabilir ama asla bi erkegin kadini yonetmesini ve onu sahibiyms gibj davranmasndan hoslanmiorm abartili sacma isler
(762 puan) tarafından
İzin almak değil ihtiyaçların için dedim izin vsrsede vermese de gidecem baban gelip beni alacak

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 281 göst.
12 Ocak 2024 Aile kategorisinde 63 anne (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 191 göst.
12 Ocak 2024 Aile kategorisinde 63 anne (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 427 göst.
9 Eylül 2022 Aile kategorisinde tazeanneeee (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,114 göst.