0 oy
667 göst.
Aile kategorisinde (1,647 puan) tarafından

Kizlar korunma postu gordumde aklımdaydı coktandır burda sormak istyordum postlardan hatirladım. Ben ikinci bebeye bebeyom daha3 aylikken hamile kaldim cok cok erkendi eşime guvenmiyorum zaten 2ci istyordu yine, doğumdan sonra eşime guvenmiyorumsa nasıl koruna bilecek tek basima korunamam işte benim elimde deyilki, ilaç desen her hergün alcakmı bilmiyorum ve hapla uraşmakda zor ama başka care yok, ben koydeyim koydede eczane yok, spiral deseniz hem pahali hem yine eşim razı olmazsa ne yapacam , aylik iyne desen etrafimda hiç yaptıran yok cogu kişide yan etkisi oluyormus , implant deseniz spirslden pahalı ama 3 yillik koruyo sadece eşim ve ailesi cocougu cok severler yanlisliklada olsa asla aldırmam, ama istemiyorum korunma yontemelri bunlar ama hepsindede eşimin razılığı olmayacak bilyorum ama kendinede guvenmiyorum ne kadar konusursam konusayin napcam?? En iyisi olmamak ama. Nereye kadar. Cünkü 3cü bebeyi istyor 3 cocugmuz olsun istyo bende aralıklı olsun istyorum bu yok hepsinin zorlugunu tek seferde atlatalım diyo, onun annesi cocuk bakmaz zor zamanında agladlənda , annemlerede cocukları vermeme onlaırn bakmasınada musade etmez hangi yontemi düşünsem tüm kapılar kapalı yuzume:ermm:

23 Cevaplar

0 oy
(2,277 puan) tarafından
Bazı erkekler ne kadar bilinçsizce ürüyolar ya. Yanı bu çocuğu yapıp kenara atınca iş bitiyor mu bunun eğitimi var geleceği var. Hepsine aynı şartları sunacak ekonomik güce sahip mi mesela. Hadi herşeyi geçtim dünya hiç iyiye gitmiyor bu dünyaya çocuk getirmek istemiyorum ben mesela. Bize bişey olduğunda arkamda iki üç cocuk kalsın istemiyorum. Allah akıl fikir versin kocana ne diyim.
-Reklam-
0 oy
(28,361 puan) tarafından
Devlet takıyor siprali pahalı derken özele gitme diğer türlü  köyde zor olur ilacın ignen vs eşin niye kabul etmiyor onu doğurup bakıyor zorluğunu bilecek bu erkek milletine ne basit geliyor ya
0 oy
tarafından
Sana bişey diyimmmi o çocuğun rızkını kestiniz bu injn hakkiydi doya doya emmeliydi 

İlgili sorular

+1 oy
12 cevap 619 göst.
12 Haziran 2021 Aile kategorisinde Dilan demir (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 614 göst.
18 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 428 göst.
5 Kasım 2020 Aile kategorisinde Serap2020. (635 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 744 göst.