0 oy
423 göst.
Aile kategorisinde (636 puan) tarafından
Kızlar eşim fabrikada çalışıyor. Ve numune götürmek için sürekli laboratuvara gitmek zorunda. Orda da bi kız var. Eşime mesajlar atıyor. Huhuu şunun derecesi kaç söyler misin , huuu kolay gelsin şunu yapar mısııın çoook teşekkürler kolay gelsn falan gibilerinden. Ben mesajları okudum eşim uyurken ama bir şey demedim. Ertesi günü telefona tekrar baktığım da onunla konuşmalar silinmiş. Bu kim dediğimde fabrikadan biri dedi. Niye sildin dediğimde ise öylesine dedi geçti. Biraz tartıştım tabi ama içimde bi kurt var. Eniştem de aynı yerde çalışıyor. Laboratuvar fa mısır patlatıyorlarmış eşim yiyomuş eline alıp. Eniştem de görmüş. Normal de eşimin çalıştığı yerle laboratuvar çok samimi değil. Allah'ım çıldırcam. Şüphelenmelimiyşm? 

5 Cevaplar

0 oy
(948 puan) tarafından
Kuzum bence kuruntu eşin sadece sen rahatsız olma diye silmiş tır bence olumlu yönden bak
(636 puan) tarafından
Ama durup dururken de silmesi normal miii ? Ve belki de konuşulan bazı şeyleri de siliyor olabilirr. Şüphe düştü içime
-Reklam-
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Mısır olayını anlamadım ama Bi kadının kocamla bu şekilde muhattap olmasını kabul edemem. 
(636 puan) tarafından
Şimd laboratuvar da mısır patlatmışlar bi gün yiyelim diye . Eniştem de numune götürürken eşim içerden çıkıyormuş elinde mısırla. Yani onunla mısır yiyorlarmş. İçerse başka bişi var mıydı bilmiyorum. Kız 18 yaşında. Eşim 32 yaşında. Huhuu demesi normal mi. Abi demesi gerekmez mi. Ben kendimden 2 3 yaş büyük birine bile abi derken. Sinirlerim tepeme çıktı. Bu ne samimiyet ya :( ben de kabullenemiyorum. Eşime yakınlaşasım bile gelmiyor.
0 oy
(4,136 puan) tarafından
Bende derdim bune samimiyet 

Adam biri benimle böyle konuşma hoşuna gidermi 

Kendine yapilmasini istemedigin seyi niye babasina yapiyon.. ama güzel dile söyleki anlasin bagirrir cagrirsan iyi deyil
(636 puan) tarafından
İşte ben de agresif biriyim sakin kalamıyorum. Arada 14 yaş var. Ve abi bile demiyor. Huhuu diyor samimi samimi. Şüphelenmeyeyim de napaym nasıl sakin kalayım kuzum. Umarm yanlış bir şey yapmyosundur sen yan gözle birine bakarsan ben de bakarm ona göre ayağını denk al dedim ya bakam nolcak
0 oy
(942 puan) tarafından
Git fabrikaya göster kendini o kıza
(636 puan) tarafından
Ah bi gidebilsem. 7 aylık bebeğim var :(
0 oy
(3,036 puan) tarafından
Eniştemi sıkıştırırdım bisey gördüysen söyle diye çünkü  bazı insanlar bazen insanlar üzülmesin diye insan gördüğünü saklayabiliyor sende takip et ne münasebet benim eşime öyle mesajlar atacak uhuuu ne bikere 
(636 puan) tarafından
Kız bide 14 yaş var arasında çıldırmamak elde değil. Eniştemi müsait bi zaman da bi yakalasam ağzından lafı alırım da zamanını bulamıyorum bi

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 220 göst.
4 Mart 2024 Aile kategorisinde Azizeak (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 185 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 288 göst.
18 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Sugra (1,186 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 515 göst.