0 oy
332 göst.
Aile kategorisinde (2,475 puan) tarafından
Esim askeri personel komando evlendik evleneli tatile bi kez kaplicaya gittik esim surekli gorevde ama oglunla en azindan ani biriktirmek istiyorum esim diyo kocasiz evli kadinin baska yerde.ne isi vr ustelik konaklama sorunu yok orduevinde kalma gibi guvenli imkanda var siz ne dusunuyorsnz

O izne gelince ailesiyle akrabasiyla vakit geciriyo carsiya bile zor ser goturuyo oglum guzel ani deneyimi olsn istiyorm annemdr esimi destekliyo sizce ben mi haksizim

17 Cevaplar

0 oy
(10,877 puan) tarafından
Öyle düşünüyorsa yemin verecek gelince beraber gideceksiniz o zaman 
(2,475 puan) tarafından
Yapmiyo gezmey7 sevmiyorm diyo kavga cikiyo bu sefer kirici oluyo seninle gitmek bi yere istemiyorm diyo
(10,877 puan) tarafından
Olur mu canım öyle.sen köle misin.seninle gelemez mi annen ablan filan varsa
(2,475 puan) tarafından
Orduevi sadece es ve yakinlari girebiliyo uygun oldugu icin tercigum o yonde olacak o yuzden kimsede benimle gelemez
-Reklam-
0 oy
(444 puan) tarafından
Bende eşim olmadan gitmezdim 
(2,475 puan) tarafından
E es bi yere gitmezse
(444 puan) tarafından
Kardeşimi alırim yanima  öyle giderdim sadece çocuğumla gitmezdim muhtemelen
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Bence gidilebilir evlisin diye bir yere  gitmemek saçma.  Seni düşunmesi lazım sende gezip dolaşmak nefes almak istiyorsun . Bende evliyim 2 cocukluyum  her yere de çıkıyor m saçma geldi . 
(2,475 puan) tarafından
Hayir bende esimle.birlikte yasamak isterim izinde ailesoyle geciriyo kavgayla carsiya gidebil8rsek gidiyoruz bende cocufumla anim olsn istiyorm esime kalirsak hicbir yere gidemem
0 oy
(2,270 puan) tarafından
Normal şartlarda ben de giderdim yani bekarkende tek başıma şehir şehir dolanmisligim var yani ama benimde eşim izin vermez . Ama eşim yalnız giderse bende izin vermem
(2,475 puan) tarafından
Esim gezmey8 sevmiyomus izinde de carsiya zor bela cikiyoruz bende en azindan oglunla ani biriktirmek.istyorum
0 oy
(8,200 puan) tarafından
Canım gitmene izin verse de erkek beyni 150 kere arar rahat bırakmaz gittiğin yerde hesap vermekten zevk alamazsın 
(2,475 puan) tarafından
Oyle istiyorm ki ogkunla bisiler yapmayi oda uysa da su fani dubyada iki murad alsak zaten ayri gayri yasiyoruz izinu de.memlekette heba edjyo carsiya bile zoraki cikiyorz
0 oy
(12,995 puan) tarafından
Ben eşimsiz gitmem. Yani çocuğu alıp tek başıma gitmem en son ablamla gittim mesela ona asla karışmaz ama o da kendi vakti olduğunda sürekli gezelim ister Yani beni asla ihmal etmez 
(2,475 puan) tarafından
Iste kendisiyle gitmek ani biriktirmek dunyada en cok istedifim sey ama kendisi iznini evde uada ailesonde gecieiyo carsiya izinde her fun cikariyo ama ben zorlamasam oda olmaz zoraki gifito
(12,995 puan) tarafından
Kusura bakmasın ama o zaman karışmayacak çünkü o çocuğunda seninde nefes almaya dinlenmeye eğlenmeye ihtiyacınız var
0 oy
(934 puan) tarafından
Ben giderim valla. Eşim de isterse gidebilir yalnız. Evli olmakla ne alakası varmış, evlendik diye esir mi düştük. Çok yanlış düşünüyor eşin. Dört duvar arasında ömür mü bitirelim yani
(2,475 puan) tarafından
Esimle gitmek istuyorm ama o istemiyo napayim oglumu da dusunuyo5m onunla.ani birikt8rnek istoyorm kocayla geciremiyorm hic degilse oglumla bisiler yapmak istitorm
(934 puan) tarafından
Çok haklısın valla. O niye gitmek istemiyor sizinle onu anlamadım.
(2,475 puan) tarafından
Onu inan bende bilmiyorm gezmeyi sevmiyormus izne gelir ailesinde evde yada kahvrde vakit gecirir
(934 puan) tarafından
İyi ki böyle birinden çocuk yapmışsın valla, ben olsam ikinciyi asla düşünmem. Bencil insan belli ki. Hayır ailenin yanına tamam gidersin ama hep de orda durulmaz ki. Sonuçta öncelikleri var yani, o da sen ve oğlu.  Valla aklını kullan bidaha çocuk mocuk yapma
0 oy
tarafından
Ben tatile gidiyorum ama annemin yazlığına ailem var ama olmasa bende eşimsiz tatile gitmem 
(2,475 puan) tarafından
Ee gitmiyosa oglmla da mi yasamiyim
tarafından
Haklısın ama şimdi sen dik başlılık edip eşini dinlemeyip gidersen aranızda sorun çıkacak o zaman ikna et geldiğinde beraber gidin
(2,475 puan) tarafından
O gitmez aslaaaa
0 oy
(4,225 puan) tarafından
Biz kızımla geçen yaz iki kez babamız olmadan tatile gittik. Kusura bakma da kişi kendinden bilir işi. Demekki yalnız tatile giden kadınlara o şekilde bakıyor
(2,475 puan) tarafından
Hemen dine vuruyo 800 metre izinsiz bi yere gitmekte hos drgilmis
(4,225 puan) tarafından
Bacım hiç tekbaşına alışverişe ya da parka falan da mı gitmiyorsun
(2,475 puan) tarafından
Valla her yere gidiyorm gitmekte istiyorm oglumla anim olsn cok istiyorm oglumunda hakki tatil 3 yasinda ne anlasin diyo ama.zaman geciyo ben bu konuda kararliyim
(4,225 puan) tarafından
O zaman markete giderken de onu çağır parka da. Caiz değil kendim gidemem de. Bak nasıl yola geliyor
(2,475 puan) tarafından
Gidecem valla bir iki gun konusur ama goz yumarsw oglumla anim olmas
0 oy
(12,993 puan) tarafından
Çekirdek ailesini benimseyememiş daha benimseseydi sizinle planlar kurardı birlikte vakit geçirmek için 
(2,475 puan) tarafından
Aynen oyle coook haklisiniz babasi yapili babasi da boyle cocuklarinin 3esinin derdi mi var yada ne bileyim ilgilenip onunla bisi yapayom yok anca mal gibi ise gider gelir tv izler kaynatamda esimde babasini seven kardesleronin arasinda tek kisi neredeyse ayni onun gibi
0 oy
(275 puan) tarafından
Ben her yere giderim sadece eşime gidiyorum haberin olsun derim. Mesela şimdi 1 aylık tatile gidiyorum oğlumla. Eşim iyi olur hem rahatlarsin işlerinizi halledersiniz dedi. 
(2,475 puan) tarafından
Aynen ya kendisi yapmiyo bari bize wngel olmasa
0 oy
(5,026 puan) tarafından
Eşim askeri personel değil. Bize de zaman ayırır ama ben yine de ablamla ya da arkadaşlarımla tatile gidiyorum. Evlendim diye kölesi olmadım hoş. O da arkadaşlarıyla gidebilir isterse. Güven varsa hiçbir sıkıntı yok bizim için
(2,475 puan) tarafından
Aynen bide ben ona beraber gidelim diye her gelisinde teklifte sundum istemiyo izinde memlejette olmak istiyotm diyo e ogljmla hic anim olmasin cok uzuluyorm bunaliyorm kendisj surekli gorevde
(5,026 puan) tarafından
Düşünce yapısı farklı tabi. Benim eşim dert etmez böyle şeyleri.
0 oy
(1,187 puan) tarafından
Ben giderdim heleki askeri personel esisin benimde babam asker ve bu imkanlardan çok faydalandım ya kendim giderim yada çok güvendiğim eglencegim bir arkadaş akrabayla giderim
(2,475 puan) tarafından
Iste orduevinw yalnizca karti olan asker in kendi ailesi girebiliyo keske baskalaroni da goturme sansim olsaydi
(1,187 puan) tarafından
Biliyorum istisna yapılan yerler oluyordu birkere öyle girdiğim oldu yinede sorun belki istisna olur
(2,475 puan) tarafından
Istisna olan yrri nasil pgrenebilirz
(1,187 puan) tarafından
Aramanız lazım neryee tatile gidecekseniz yine söylüyorum şuan yardımcı olurlar mı bilmiyorum ama önceden yardımcı olmuslardi
0 oy
(440 puan) tarafından
Evde olmadığı günler günü birlik gidilebilir bence ama eşim olmadan hiç bir yere gitmek istemiyorum kendi de istemiyorsa gelmeyi ben ne yapayım evde oturup sürekli bekleyemem dediğin gibi bende çocuğumla güzel anılar biriksin istiyorum bu zamanlarını geri getiremeyecgim o yüzden bence mantıklı düşünüyosun ama gönlü olmuyorsa yanına kardeşini anneni felan da alıp git o zaman birşey demez bence 
(2,475 puan) tarafından
Ordyevine yalnizca karti olan asker esi ailesini aliyolar o yyzdem kimseyi goturemiyorm
(440 puan) tarafından
Benimde babam askeri personel babaannemle dedeme cikarttirmisti kaynana kayınbaba ya çıkıyor mu onu tabi bilmiyorum
0 oy
(1,104 puan) tarafından
Eşim sorun cikarmiyorsa giderdim
(2,475 puan) tarafından
Iste ikna etmeye caliscm
0 oy
(6,324 puan) tarafından
Ailenden biriyke gidebilirsin aslında annen olur kardeşin olur 
(2,475 puan) tarafından
Onlarla da gidemiyorm orduevine yalnzca asker ailesk gidebiliyo oda karti varsa
0 oy
(807 puan) tarafından
Gidilir niye gidilmesin. He ben gidemem çünkü benim kocam gezmeyi çok sever. Benden önce koşar gider.
(2,475 puan) tarafından
Keske benimki de sevse bende cok seviyorm

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 265 göst.
10 Nisan 2024 Moda kategorisinde heygirls (361 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 360 göst.
9 Kasım 2022 Diğer kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
40 cevap 1,429 göst.
0 oy