0 oy
133 göst.
Diğer kategorisinde (44 puan) tarafından
Kızlar 8 haftalık hamileyim tavuk etinden de kırmızı etten de acayip tiksiniyorum görmeye bile tahammülüm yok sizde de var mı böyle

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğurdum hala öyleyim tiksindim kaldı öyle 
-Reklam-
0 oy
(15,200 puan) tarafından
Ben balıktan tiksinirdim. Normalde pisirmesinden de tiksinmem. Ama çok şükür ki hamilelikten sonra geçti 
0 oy
(2,353 puan) tarafından
Var var kahve çok severdim kahvenin kokusuna bile tahammülum yok o dolaplar o çekmeceler o makineler açtığıma öğüruyordum komple Evden tiskinmistim başka ev kokmuyordu bnm evim halbuki temiz kaç kez sildim çamaşırlı sularla o mutfak dolaplarını ama yok kokuyor yani halada gecmedi altıncı aya girdik 
0 oy
(44 puan) tarafından
Acaba cinsiyetle bir alakası var mii
0 oy
(683 puan) tarafından
11 haftalık hamileyim tüm yemekleri görünce mide bulantısından lavaboda buluyorum Kendimi yemek yapamıyorum tatlı şeylerden aşırı tiksiniyorum eti birisi kavurursa yiyebiliyorum tavuk yiyemiyorum ama
0 oy
(767 puan) tarafından
Bende de olmuştu adını bile duymaya tahammül edemiyordum hemen öğürüyordum 
0 oy
(1,175 puan) tarafından
Cay et türleri soğan  sarımsak ve daha br ck şey iki çocuğum var ikisinde de aynısı oldu 
0 oy
(13,027 puan) tarafından
Ben aşırı et seven biri olarak hamilelikte kavuşmadan midem bulanıyordu hamilelikten sonra geçti yiyebiliyorum ama pişerken yine kötü oluyorum 
0 oy
(2,147 puan) tarafından
6 aylık hamileyim ve İlk aylar tavuktan tiksindim Yeni yeni yiyorum et ile ilgili bir sıkıntı yok
(16 puan) tarafından
Cinsiyet ile ilgili olabilir mi
0 oy
tarafından
Bende aşırı vardı canım tahammulum yoktu ben doğum yapana kadar neler çektim evde bırak yemeyi kokusundan istifar ediyordum balığı da aynı şekilde 
0 oy
(11,074 puan) tarafından
Bulgurla yapılan bi iki bişi var duymak bile istemiyorum şu an. Önceki gebelikte de taze fasulyeden tiksinmiştim hâlâ almaz midem
0 oy
(5,326 puan) tarafından
Etten değilde kimyon kokusundan iğreniyordum çoğu şeyden tiksinirdim afedersin hemen kusardim.ilk üç ay çok zordu sonra duzeldi
0 oy
(1,375 puan) tarafından
Hamileyken bende tavuktan tiksinmistim 
0 oy
tarafından
Bende de ilk zamanlar öyle olmuştu ama sonradan geçti 
0 oy
(659 puan) tarafından
Ciğ köfteden çok tiksinmiştim ben 
0 oy
(3,477 puan) tarafından
Doğuma kadar ağzıma sürmedim doğum yaptıktan sonra hemen geçti igrenmem
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Doğurduktan 2 ay sonra tiksinti gitti.Aç geçirdim hamileliğimi.Bende de 8. Hafta başladı tiksinti 
0 oy
(1,710 puan) tarafından

Ben sadece haşlanmış patates ve yoğurtlu makarna yiyebiliyorum herşeyden tiskindim kokusuna bile tahammül edemiyorum :sick:

0 oy
(15,976 puan) tarafından
Bende öyle olmuştum tavuktan değil ama etten tiksinmistim. Soğan ve salcadan da tiksinmistim. Kavururken falan midem bulandı sogandan salcadan falan ama yerken bulamıyordu. Eti de 3 4 ay geçtikten sonra yiyebildim
0 oy
(7,729 puan) tarafından
Normal 4. Ayda geçiyor 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 160 göst.
22 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Minik20 (5,326 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 167 göst.
0 oy
6 cevap 301 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde ❤❤❤❤MAŞÂLLAH❤❤❤❤ (2,765 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 474 göst.
16 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Genc_anne (2,852 puan) tarafından soruldu

379,717 soru

11,366,765 cevap

34,848 kullanıcı

...