0 oy
211 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (5 puan) tarafından
Selam kızlar et kokusundan ve kendinden tiksiniyorum içim kalkıyor kokusunu aldıkça yazarken bile tuhaf oluyorum sizde de oldu mu? Bebeğinizin cinsiyeti neydi?

27 Cevaplar

0 oy
(2,816 puan) tarafından
Kız. Evet ve hala pek yiyemem et. 
(5 puan) tarafından
Oğlumda hiç tiksinme yaşamadım ama bunda Allah canımı alıyor sanki cinsiyet de belli değil daha
-Reklam-
0 oy
(188 puan) tarafından
Evet zaten yiyen biri degildim pek canım hata dün oldu midem bulandı kusturcaktı kokusu etini bile yiyemedim pişince 
(5 puan) tarafından
Eşim et yemek istiyor ama ben yapamıyorum o kadar kötü oluyorum peki cinsiyeti ne bebeğinizin?
(188 puan) tarafından
Kız canım ama beli olmaz bence onla degildir
(5 puan) tarafından
Hayırlısı olsun belirtiler farklı olunca bi umutlandim bende
(188 puan) tarafından
Öyle canım Hayırlısı olsun
0 oy
(14,810 puan) tarafından
ilk kızımda aşırı tiksindim ikinci kızımda sürekli et istedi canım. Cinsiyetle alakası yok bence. 
(5 puan) tarafından
Bu beni üzdü:) neyse hayırlısı olsun sağlıklı olsun da
0 oy
(17,266 puan) tarafından
Ben balık kokusunda tiksindim. Yiyebiliyodum. Ama pisiremiyodum. Doğumdan sonra geçti. İki hamileliğimde de aynı oldu. Sonra geçer merak etme. Belki hamileliğin ilerleyen zamanlarında bile gecrr 
(17,266 puan) tarafından
Kızım da var oğlum da var
(5 puan) tarafından
Anlaşılan cinsiyetle ilgisi yok :) teşekkür ederim
0 oy
(1,131 puan) tarafından
Millet kebap yerken ben çorba ve salata yedim bide adanalıyım hiç et yiyemiyecem sandım ama geçti şükür doğumdan sonra
(5 puan) tarafından
Bende o durumdayım çorba salata hafif şeyler midemi bastırıyor yatıştırıyor
0 oy
tarafından
Hiç tiksinme yaşamadım ikisi de kız :)
(5 puan) tarafından
Aaa orada bir yanlışlık var belki sen hissetmedin:) kız istiyorum tabi onca sağlık hayırlısı diyorum
0 oy
(8,825 puan) tarafından
Erkek bebekte ete aserilir kiz bebekte tiksinilir diyolar tesaduf mu bilmiyorum benim oglum var cok et asermistim esimin kuzeni kiz dogurdu o da tiksinmisti 
(5 puan) tarafından
Bende bu dediklerinizden yola çıkarak bekliyorum sonucu ne olacak acaba
(8,825 puan) tarafından
Hayirlisi neyse o olsun canim
(5 puan) tarafından
Amin inşaallah
0 oy
tarafından
Ben ilk gebeliğimde çok tiksinmiştim ki normalde etçil biriyim. Erkekti bebeğimin cinsiyeti.
(5 puan) tarafından
Bende et tavuk seven biriyim hatta her hafta mutlaka yapardım ama şimdi adını bile duymak istemiyorum
0 oy
(2,572 puan) tarafından
İlk oğlumda tavuk izgarasindan igrenmistim
(5 puan) tarafından
Izgaradan da igrenme var bende
(2,572 puan) tarafından
Gelip geçici o
(5 puan) tarafından
İnşaallah geçer
0 oy
(8,752 puan) tarafından
Ben varım değil et kokusu yemin ederim et lafına bile kusardim tavuk öyle görmek dokunmak kokuyu geçtim kelimesine kusardim .. bebeğim kızdı 

Oglumdada igrendim ama o kdr değil tadına bakabilir dokunabiliyordum en önemlisi et tavuk denilince kusmuyirdum
(5 puan) tarafından
Bende kusma olmadı ama et kokusu görüntüsü bile yetiyor içimin kalkmasına bakalım cinsiyet ne olacak merak ediyorum
0 oy
(775 puan) tarafından
9+2 oldum daha ağzıma et süremedim. Eşime oğluma yapınca da asla yiyemiyorum kokusu mahfediyor beni. Tavukta da aynı şekilde hiç yiyemiyorum maalesef. Cinsiyet ne olur bilemem sağlıklı olsun da gerisi önemli değil 
(5 puan) tarafından
Öyle tabi önce sağlık ama bu hamilelikte böyle şeyler yaşayınca cinsiyetle alakası var mı diye merak ettim
(775 puan) tarafından
Ben de oğlumda etten tiksindiğimi hatırlamıyorum bu kadar. Bu sefer görmek bile istemiyorum. Belki de dediğin gibi cinsiyetle alakası vardır
(5 puan) tarafından
Cinsiyeti öğrenince kesinleşecek bakalım ne olduğu
0 oy
(922 puan) tarafından
İlk bulantımın başladığı zaman geceden tavuk göğsü çıkarmıştım gündüz pişiririm diye ertesi gün şiddetli bulantım başladi öğüre öğüre zorla pişirdim. Bidaha da yiyemedim o eti 6.aydan sonra 1 veya 2 defa anca yemişimdir hala fazla yiyemiyorum. Oğlum olacak canım
(5 puan) tarafından
Demek ki belirtiye göre cinsiyet tahmini yapmak yanlış
0 oy
(969 puan) tarafından

Valla şu an kendimden bile tiksiniyorum hiç bişey gözüm görmüyor
(5 puan) tarafından
Allah yardımcımız olsun
0 oy
(77 puan) tarafından
Cinsiyet le alakasi yok değişebiliyr herkesn ben tiksinmedm bebegim erkek bunda tatlı şeylerden tiksindm yiyemiyorum tatlı şeyler bir lokma bile yesem sanki şekerim yukseliyr fenalasiyrm oysa şekerde çıkmadı bende anlamiyrm niye gecen tansiyonm düştü ayran filan ictm kaynanam tatlı ye dyrdu yemiyrsn ondan dusuyr dyrdu olmuyr ama zorluyrmda:)
(5 puan) tarafından
Bende merak ettim farklı belirtiler cinsiyetin farklı olduğundan mı kaynaklı diye
0 oy
(515 puan) tarafından
Cinsiyetle zerre kadar ilgisi yok, etten tiksindin diye mi bebeğinin pipisi veya vajinası oluşacak :)) 
(5 puan) tarafından
Sen olayı bayağı yanlış anlamışsın:)
0 oy
(1,303 puan) tarafından
Cinsiyet kız tavuktan tiksinmiştim o kadar kötü geliyordu ki kokusu 
(5 puan) tarafından
Bende genel olarak etten tiksindim bu hamilelikte
(1,303 puan) tarafından
Geçer inşallah ☺️ Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
(5 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim:)
0 oy
(9,176 puan) tarafından
et değilde tavuktan tiksindim. kızım oldu
(5 puan) tarafından
Bende de var bakalım cinsiyet ne olacak
0 oy
(5,250 puan) tarafından
Bende tavuktan tiksindim eskiden çok severek yerdim. 
(5 puan) tarafından
Bu hamilelikte bende öyle oldum
0 oy
(524 puan) tarafından
Alakası varmı bilmiyorumkase kase et suyu ictm hasladim limonladim ictm hayatta yapmam normalde kızım oldu canim ilk belirtim anormal derecede et suyu icmekti :))
(5 puan) tarafından
Allah Allah:) ben tiksindim ya bayağı
(524 puan) tarafından
Bilmiyorum valla canım ama sucuk kokusuna falan tahammül edemeeim bn
0 oy
(3,422 puan) tarafından
Ilk oglumda et denilince kusasim geliyodu. Pismis cig farketmez hemen ogurmeye basliyodum. Bana inanilmaz kokuyodu. Ama ikinci oglumda yedim, tiksinmedim de. Yani cinsiyetlik bi durum degil anlayacagin :)
(5 puan) tarafından
Anlaşılmıştır:) cinsiyete bağlamak yanlış yani

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 203 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Susam (4,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 659 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde Yagmur26y (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 421 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu