0 oy
724 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kizlar hem iç basur hem dış basur varmış . Perşembe günü ameliyat oldum. 15 dk gibi bir sürede ameliyatım bitti . Cuma gününe kadar hiçbir şeyim yoktu. Cumartesi sabahı lavaboya çıkmamla dünyam başıma yıkıldı resmen :'( . Daha lavabodayken birden mide bulantısı göz kararması bayılıyordum.  Seslendim bizimkilere çünkü bayılıyordum belliydi düşerim bı yerimi carparim falan . Sıcak suya oturma falan hiç fayda vermiyor . O acidan bağıra bağıra ağladım. O kadar acı veriyor ki.  İlk iki gün oturabilen ben her zaman bu şekilde devam edecek diye sevinirken lavaboya giderken kâbus yaşıyorum . Ah kizlar dua edin . Bu acı çok kötü çok . 

23 Cevaplar

0 oy
(120,693 puan) tarafından
zorladinmi acaba hani uyusturucu krem yazmadimi dr
tarafından
Hayır cnm hiç uyuşturucu krem vermedi. Sadece fitil arveles ağrı kesici doxium hemoroid için bı dr duphalac yumuşatıcı yazdı .
Hiçbiri de fayda vermiyor . İlk lavaboya çıkışim beni öldürüyordu . Bugün bir tık dinmiş ama bu hâli bile beni bitiriyor
-Reklam-
0 oy
(249 puan) tarafından
Lazerli yöntemler dikişsiz yöntemler daha konforlu ve daha az acılı devlet hastanesi kesip biçtigi için çok acı çektin sanırım özelde olsaydın keşke 
tarafından
Ben de ağlıyorum ☹️ benim dikişli. Hem iç hem dış
(249 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun canım dikişsiz yapıyor onlar inşallah en kısa sürede şifa bulursun ya doktor neden sonrası için ilaç falan vermedi ağrı kesici kaç gunoldu canım
tarafından
Tam geçen hafta oldum canım Ağrı kesici arveles verdi
(249 puan) tarafından
Bir iki ay sürer Canim dikişli ise malesef keşke paraya kıyıp özelde olsaydın
tarafından
Keşke cnm
0 oy
(103 puan) tarafından
Acaba nasıl oldunuz şuan geçti mi sıkıntınız
(7,886 puan) tarafından
Post sahibi cupcake kullanicilardan bul yaz canim

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 532 göst.
18 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.
30 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 24 göst.
2 Eylül 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bebek vargungmail (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 28 göst.
29 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Taze_anneee1 (224 puan) tarafından soruldu

396,414 soru

11,858,023 cevap

35,956 kullanıcı

...