0 oy
100 göst.
Diğer kategorisinde (1,075 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
O kadar sey yasadık rezil olduk elin memleketinde aradan günler gecti yarın cocukları kahvaltiya götüreckmis bende gelebilirmisim diyor  ben yüz versem eskisi gibi samimi olmaya çalısıyor .Nasıl yapabiliyorlar ya  bunu anlamıs degilim.Seviyor diyecegim ozlemistir vs diyecegim  ama bu kadar rezillige imkan vermezdi en başta  ...Benimde hatalarım var biliyrm ama ne olursa olsun onun bana vurmaması gerekirdi ki kac kez konustuk bu konuyu..Ne yapayım simdi yarın konusmak icin gideyim mi yoksa cocuklari götürür sonra köyüne götürür tekrar kendi kafasina göre kücük cocugumu okula yazdrms yani istemiyorum oraya gitmesini benim yanımda okula gelecek diye planladim ben niye baska bi okula göndereyim ki yanımda olma imkanı varken.

1 cevap

0 oy
(10,878 puan) tarafından
Ay vallaha yorum da yapamadım.git desem olmaz.cocuklar gitsin desem olmaz sana ihtiyaçları olur ,çocukları da yollama desem o masumların suçu ne
(1,075 puan) tarafından
Büyük onun yanında okula gidiyor yollamasam kac gün yollayamycgm kücük desen rezil oluyor yani köydeki okula gitmesini istemiyrm benimle geleck okula  oyle planladım ben .
(10,878 puan) tarafından
Bak bu böyle olmaz.senin güvendiğin bir durumda snei koruyacak birini çağır eve.bununda çağır konuşun.
(1,075 puan) tarafından
Kendi memleketim degil kimse yok yani burada
(10,878 puan) tarafından
Yavrum bir kolu komşu ya da onun ailesinden mert biri yok mu
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 172 göst.
31 Mayıs 2021 Aile kategorisinde Hicrannn (1,075 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 792 göst.
23 Aralık 2020 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 727 göst.
24 Şubat 2019 Diğer kategorisinde ikranur'un annesi:) (225 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 98 göst.
6 Eylül 2023 Diğer kategorisinde dunyali _birisi (205 puan) tarafından soruldu

379,173 soru

11,350,235 cevap

34,818 kullanıcı

...