0 oy
143 göst.
Aile kategorisinde (264 puan) tarafından
1 yaşında bebeğim var, çocuklu ortamlarda kendini ezdiriyor sürekli. Yaşıtları elinde ki oyuncağı  çekiştirip alır vurur eder benim çocuğum hiç karşılık vermez. Acaba normal mi bu ? Kendisi hiç başkasının elinden birşey almaz eğer hoşuna gittiyse uzaktan bakar masum masum

8 Cevaplar

0 oy
(6,233 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Sen 2 yaşını gör:) D 

Eğer erkekse 1 yaşında sonra cozuluyorlar ajsj

S
(264 puan) tarafından
Erkek :)))
(6,233 puan) tarafından
2 saat sonra oğlum 2 yaşına girecek 1 saniye gotum yer görmüyor;)

Hersey 1 yaşından sonra oldu
(2,092 puan) tarafından
Benimki erkek iki yaşında sadece sallanır ya parkta git diyorum milletin icine katil yok yok sadece saklanacak kendi gezicek falan umarım benimkide açılır

Benimkide dört gün sonra ikiye girecek :)
-Reklam-
0 oy
(7,290 puan) tarafından
Tatlım daha bir yaşında 10 deyil çok bişi beklememek lazım
(264 puan) tarafından
Ama 1 yaşında başka çocuklar çocuğuma zarar veriyorlar
0 oy
(8,906 puan) tarafından
Kız el kadar bebe daha ne pısırıklığı. Acele etme annesi daha o günler de gelir 
(264 puan) tarafından
Başka çocuklar bebeme vurunca hoşlanmıyorum ya ama
(264 puan) tarafından
Başka çocuklar bebeme vurunca hoşlanmıyorum ya amaķ
(8,906 puan) tarafından
Evet insan bir gıcık oluyo öyle durumlarda ama vuranlar da bebek daha canım. İşte öyle güle oynaya vura vura oynayacaklar
0 oy
tarafından
1 yaşında olduğu için kendini koruma gücü yok hele bi 1 buçuk  yaşına gelsin o zmn elinden kimse birsey alamaz 
(264 puan) tarafından
Hadi inşallah
0 oy
(2,471 puan) tarafından
Hayır o sadece bir bebek 1 yaşında çocuk nasıl kendini müdafaa etsin dirensinbacım daha ayakta denge kurmakta zorlanır gücü neki oyuncağına sahip çıksın vurana karşılık versin ne olduğunun farkında değil gelsin 3yaşına hele bir sabret
(264 puan) tarafından
Tamam :D
0 oy
(868 puan) tarafından

Biraz büyüyüp kendini ifade etmeye başladığında bir birey olduğunu farketmeye başladığında kendini kimseye ezdirmeyecek kendi hakkını savunacak annesi ;)

0 oy
(2,777 puan) tarafından

Bir yazı okumuştum aslında saygılı çocuk budur. Ama anneler herşeyi elde edebilen, diğer çocukları ağlatarak da olsa elinden oyuncağı alan çocuk ister diye. :) Seninki daha 1 yaşında, pısırık demek için çok çok erken. Ayrıca kardeşi yoksa sık sık yaşıtlarıyla olacağı ortamlara sok ki hem paylaşmayı hem de elindekini korumayı öğrensin. 

(264 puan) tarafından
Kuzenleri çok var aslında hepsi de küçük küçükler ama en küçük benim bebeğim  ve gelen vuruyor geçen vuruyor ya
0 oy
(2,092 puan) tarafından
Bunun için erken be

Benimki iki yaşında ayni öyle kimsenin yanina gitmiyor parkta sadece sallanıyor bakalim ilerde değişir umarim.

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 298 göst.

379,618 soru

11,364,026 cevap

34,841 kullanıcı

...