+1 oy
703 göst.
Diğer kategorisinde (35 puan) tarafından
Sadece merak 

20 Cevaplar

0 oy
(2,838 puan) tarafından
Cııkkssss=) 
(35 puan) tarafından
,...:)..
-Reklam-
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Çıkan olmadı allahta öyle yerlere dusurmesin kolay değil oradaki hayatlar ya cinayet için geliyorlar ya evlilik birliği bozulduğu için Rabbım dusmanima öyle acılar yaşatmasın 
(35 puan) tarafından
Amin.....
0 oy
(3,417 puan) tarafından
Müge anli var eski komsumuzdu
(35 puan) tarafından
İsmi neydi
(3,417 puan) tarafından
https://youtu.be/oqhkrJ58JWA?si=rbTM491KV8_hs7eE  komsumuzun eski damadi torunu babasini aramak icin cikmisti muge anliya cok üzülmustum ben dusmanini zaten yakinda aramak lazim amca oglu oldurmus
(35 puan) tarafından
Etkilendim ya gece gece. :(
(3,417 puan) tarafından
7 sene oyalamis adam herkesi ya  duyunca bende cok üzülmustum
0 oy
(187 puan) tarafından
Almanyadan bir kadın katılmıştı.. Tüm mal varlığını uyduruk bir hocaya kaptırmıştı.. Kadına birşeyler içirmişler, azıcıkta saftı zaten kocan seni bırakacak herşeyini alacak deyip neyi var neyi yok almışlardı.. 1 sene önceydi sanırım o aileyi tanıyorum.. Yazık kadın hala burda hastanede tedavi görüyor.. Müge Anlıya çıkıncada durumu herkes duydu, tüm arkadaşları dışladı onu iyice bunalıma girdi.. 
(187 puan) tarafından
Evet kızı geldi Düsseldorftan.. Gülseren di kadının ismi.. Komşuları ayıp etti biraz, düşmez kalkmaz bir Allah hata yapmış kadın bedelini hâlâ ödüyor..
(3,862 puan) tarafından
parayi geri aldilar mi ben de hatirliyorum o kadini ev falan da kaptirdi sanki
(187 puan) tarafından
İzmir deki evlerini alma ihtimalleri var ama mahkeme devam ediyor onu 3. ele verememiş adamlar.. Antalyada kocaman arsaları gitti, kadının altınları, birikmiş paraları gitti.. Almanya'daki evlerini almak için imza almaya götürmüş o ara kadın bulunuyor.. Buna birşey içirmişler hep az daha devam etseler kadın ölecekmiş..
(122 puan) tarafından
Baktım şimdi YouTubedan yazık kadına yaa. İşte öyle hemen herkese güvenmememiz gerekiyor. Herkes herşeyi yapabilir yani.
(187 puan) tarafından
Aynen öyle canım özellikle hacı-hoca tayfası çok tehlikeli.. Zaman çok kötü..
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Önceki gün iş arkadaşımı gördüm Esra Erol da vurulmuşa döndüm. Hayat şaka gibi 
(2,092 puan) tarafından
Kimdi
(2,791 puan) tarafından
Bende merak etm ipek  mi yoksa
(1,246 puan) tarafından
Songül
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Esra erola çıkan tanıdığım vardı 2 sene önce falan . Genç bir kız yaşlı birine kaçmıştı 
0 oy
(813 puan) tarafından

Esra Erol’a güverciniyle gelen Nurgül :D

0 oy
(2,291 puan) tarafından
Amcam abim yıllar önce iki gün muge ye çıktı sonra o zamanlar Ebru diye biri vardı ona gittiler orda 2 haftadan fazla kaldılar sonuç alamadılar sonra devlet eliyle çözüldü olayımız çok kötü bir süreçti Rabbım kimseye yaşatmasın 
(10,047 puan) tarafından
Aa ne olmustu meraketiim
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Tanıdık çıkmıştı akraba değilde esra erola oyle şeyleri izlemem hiç 
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Eşimin ailesi çıkmış. Ablası hasta. %98 özrü var. Evden kaçmış bulamayınca müge anliya çıkmışlar.
0 oy
tarafından
Yok ama 4 sene önce falan mugeye çıkmaya niyet etmişti kuzenim 

Sebebi babaannem doğum yapıyor ve bebeği kaçırıyorlar yaşıyor mu bilmiyoruz ama 55 60 yaşlarında bir amcamız var ve nerde bilmiyoruz
0 oy
tarafından
Var evet mugeye 
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Bizim burda birileri katılmıştı müge anlıya karmaşık aşk olayları ve çifte cinayet idi fethiye olayı yazınca çıkıyo
0 oy
tarafından
Yengemin eniştesi Didem arslana çıkmıştı bakiciyla ilişkisi çıkınca eşi evi terketti adamda bakiciyi terkedince kadın programa çıktı bana imam nikahı kıydı şimdi beni reddediyo diye adamda çıktı yalan dedi o sdce bakıcı niyetiyle evdeydi filan sonra işte eşi bunu affetti adana ya taşındılar sonuç adam eşinin boğazını çocukları önünde keserek öldürdü şimdi hapiste hiç kimseye ikinci şansı vermeyin 
(15,240 puan) tarafından
Çok korkunç
(122 puan) tarafından
Ayy Allah belasını versin yaa
0 oy
(15,240 puan) tarafından
Bizim yaşadığımız ilçede bı kızın cansız bedeni bulunmuştu. Onun katilleri aranırken şüphelilerden biri de bizim eski kiracimizin oğluydu. Bı sene aynı binada oturduk. Kucucuktu o zaman . Diğer şüpheli de kardeşimin ilkokul arkadaşıydı. Başka şüpheliler de vardı. Onlar temize çıktı zaten sanırım yayin yasağı getirildi sonra . 
0 oy
tarafından
Esimin  is arkdasinin  Esi başkasına kaçmıştı  o cikmsti  kadin  evlenmden  oncde sevglyms hic ayrilmams  5.6 sene iksni  idare etmis en son kaçmış gecen sezon  cikti  hata 
0 oy
(48,695 puan) tarafından
tanıdık değil de bizim burdan cikan oldu. bide annemlerin komsu dünürü cikacakti cikmadi korkutmuslar kadini
0 oy
(2,373 puan) tarafından
Var canım cinayetten çıktılar 
0 oy
(444 puan) tarafından
Müge anlı ya Eşimin arkadaşı birden bire kayıp oldu aylesi onu aramak için çıkmıştı adam evli iki çocuk babası ydi  çocuklarına da çok düşkün bir adamdı dışarıda çalışıyor memelektinde geliyor eşiyle aralarında sözlü tartışma oluyor adam babasina para vermeye diye çıkıyor çıkış o çıkış. Arefe günü cesetini sulma kanalında buldular  adam dan bir yıl sonra yine şeker bayram arasi annesi vefat etti  kadın hergün ağlayıp üzülüyor Muş oğlu öldükten bir yil doldu dolacak kadında öldü 
0 oy
(256 puan) tarafından

Arkadaşımın annesi çıkmıştı müge anlıya büyükşen cinayeti için teyzeleri olan kadın

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 355 göst.
2 Eylül 2020 Aile kategorisinde Akima (2,078 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 277 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 369 göst.
17 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 230 göst.