0 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde (287 puan) tarafından
Dünya öyle kötü bir hale geldi ki, artık iyilik duymak istiyorum...

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Soru güzel baya güzel hem de:) 
-Reklam-
+1 oy
(10,871 puan) tarafından
İyiliği demek doğru değil be bacım.ne demişler bir elin verdiğini bir el bilmeyecek yada yatigin iyiliklede boburlenip anlatmayacaksin.ama yaptığım şeylerden bir kere yarım agaz bile olsa Allah razı olsun aldıysam bu bana yeter
(483 puan) tarafından
Aynen ibadet ederken bile gösteriş olmasın diye gizli yapmak lazım.supheye düşmemesi için
(10,871 puan) tarafından
Bu benim düşüncedir ve bir düşüncedir .herkesin düşüncesi farklı olduğu gibi görüşleri de farklıdır.ben bunu böyle yaparım sen öyle bu kadar basit.su aralar öyle dersler aldım ki bu hayattan
(287 puan) tarafından
Bütün ibadetler için geçerli değildir araştırın. Zaman zaman açıktan zaman zaman gizliden yapılır. Bazı farz zaten zorunlu ibadetlerin gösteriş için yapıldığını söyleyenler zaten o farzı yapmayanlar oluyor ne hikmetse bu da çok garip. Ayriyeten, aşırı mütevazılık kibir barındırır bu da bi gerçek:)
(483 puan) tarafından
Kız laf sokmuş gibi olmuş o niyete yazmadım yanlış anlama Allah korusun kalp kırmak istemem imanı güzel olanın dili de güzel olur
(287 puan) tarafından
Yok bebeğim öyle anlamadım sorun yok
0 oy
(1,069 puan) tarafından
Karşımızda kini insan yerine koydum 
(287 puan) tarafından
İnsanı insan yerine koymak aslında zorunlu bir davranıştır:) ama bu kadar kötülük yaygın olunca tabi sizinkinin de değeri oluyor:)
0 oy
(643 puan) tarafından
Üniversitede yakin arkadaşımın hoşlandığı çocuğun beni sevdiğini ona asla söylemedim herkes farkında olsa bile ama şimdi bakıyorum zerre kadar değmemiş hata yapmışım 
(287 puan) tarafından
Ne oldu neden pişman oldun
(643 puan) tarafından
Arkadasim için değmezmiş zaten sonra bin sevgili değişti ota bo.ka aşık oluyor gerçekten degmezdi ben hep değer verdim o bana hiç değer vermedi aptallık benimki
0 oy
(287 puan) tarafından
İyilik yok mu iyilikler gelsin:))
0 oy
tarafından
Teyzem hamileydi bende calisiyordum o zaman canı pastirmayla karpuz çekmiş halden karpuz getirttirdim bi de pastirma aldım gönderdim hala konuşur onu hala anlatır:))
(287 puan) tarafından
Vay be gerçekten çok iyi yapmışsın:))
tarafından
Annamnemde köyde mesela yaşlı eskiden çalışırken çok eksiğini alisverisini yapmışımdır
0 oy
tarafından
Sayamcicagim kadar çok oldu ama izi geçtim sonu ya yapmasaydin yada sanki birtek sensin yapan oldu
0 oy
(1,176 puan) tarafından

İyilik yap denize at balık bilmezse Halik bilir bu atasözü ne bayılıyorum 

(287 puan) tarafından
Bu da güzel
0 oy
(653 puan) tarafından
Kuzenimin mutlu bir yuva kurmasına vesile oldum evlenmeden önce çok zor bir hayatı vardı hayatı düzene girdi çoluk çocuk sahibi oldu maşallah diyeyim beni kendine elti kuma gibi bilmeye başladı benimle yarışıyor ama olsun ben yaptığım iyilikle kaldım diyorum 
(287 puan) tarafından
Canım benim
0 oy
(3,761 puan) tarafından
Babaannem pek beni sevmezdi  annemi çok korurum diger ablamı sever şimdi Allah var ablamda çok nbakti yanında durdu.ama  elden ayaktan dusunce  hastaydı annem bakıyordu bnde annem iyice bunalmış ona yardım etmek için hemde psikoloji olarak da yipranmisdi  ben baktimm
(287 puan) tarafından
Allah senden razı olsun
(3,761 puan) tarafından
Amin cümlemizden ..Allah rahmet eylesinn.mekani cennet olsun
0 oy
(1,047 puan) tarafından
Hayata yaptığim en. Büyük iyilik hep karşimdaki ne durumda olursa olsun kendimi onun yerinde koyup hisedip öyle davranmam bilmem anlatabildim mi ama aşırı empati kurarim herkesle bu huy bende yılardır var mesala köyde bi dedikodu olur bir genç kız hakında konuşulur hemen atlarım onun hayatı onu ilgilendirir kötü konuşmayın falan hemen herkese siper olurum garip bi huyy bende yılardır çözemedim
0 oy
(686 puan) tarafından
İyilik yapacaksak yapmak istiyorsanız lütfen sma hastası bir yavrumuza destek olun gönüllü olun...

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 504 göst.
0 oy
16 cevap 472 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Aslkyx (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 499 göst.
19 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Mekiye (1,217 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 388 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,286 puan) tarafından soruldu