0 oy
388 göst.
Diğer kategorisinde (2,286 puan) tarafından
Gecen hafta riskli gebelikde tanışmıştık kadının 16 sene sonra bir kez hamile kalmış ondan öncede rahim ağzı kanseri olmuş rahim agzini almışlar kadının

kendiliğinden hamile kalmış rahminin ağzını dikmişler sonra kanser rahmine atmış bebgin yaşamaz demişler 37 haftaya gelmiş hiç bir doktor kabul etmemis riskli olunca ozelede durumu yok 

kanserle birlikde hem hamile bu cuma doğuma gün vermişlerdi sezeryana doğumdan hemen sonra kanser tedavisi başlayacakmis  yaşı 38 olduğu için rahminide alamiyorlarmis 40 dan önce sağlık bakanlığı tarafından yasakmış 

Kadında şekerde tavan dusmuyormus nasıl yapacaklar aklımdan cikmiyo kaç gündür 

Ve tek arzusu 5.6 ay ilacı hafif verselerde bebeğimi emzirebilsem diyo ... 

Hani bazilarimiz derdimiz var sanıyoruz ya aslnda çok hata yapyoruz ne dertler var 

Sizden ricam minik bir dua Rabbim yardımcısı olsun kimin duası kabul olur bilinmez ama belki faydamız olur evladına kavuşup çabucak iyileşsin hepinize iyi geceler ❤️

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Allah şifa versin sıkıntısız sağlıkla kavuşsun yavrusuna inşallah ❤️
(2,286 puan) tarafından
Amin canım
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Ahhh ahh bende 3 ay emzirdim ilaçlara başlamam gerekiyordur çok isterdim kızımı emzirmeye devam etmeye sabaha kadar emiyor diye uyumazdim ama bir kes şikayet etmezdim keşke hala emse çünkü gerçekten de emzirmek harika bir şey 

Anne de bebek de ikiside sağ salim bir birine bağışlasın Rabbim
(2,286 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(446 puan) tarafından
Öncelikle sağ Salim kucağına alsın inşallah çocuğunu Rabb'im ona şaffi isminin hürmetine şifa versin inşallah Rabbim yar ve yardımcısi olsun 
(2,286 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(6,721 puan) tarafından
Bebeği ile sağlıcakla kavuşsun. ☹️ rabbim şafi ismi ile şifa versin. Bebeği doğunca herşey düzelir inşallah. 
(2,286 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
Allah acil şifalar versin canim evladını ona bağışlasın öyle bir mucize olsun ki doğurduğu gibi de hastalığı da yok olsun 
(2,286 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(1,204 puan) tarafından
Rabbim yardımcısı olsun. İnşAllah emzirmek güzel günlerini görmek nasip olur. Rahim aldırmak yasaklandı 40 yaşına kadar demişsiniz. Az kalsın 15 gün önce aldıracaktım eminmisiniz bundan ?
tarafından
Daha yeni benim arkadaşım aldırdı ,29 yaşında bende şaşırdım
(2,286 puan) tarafından
Valla kadın öyle dedi kuzum ben hiç bilmiyorum ki anlattı yani aldirmayi çok istiyorum ama yasak diye doktorlar sokulmuyo dedi ozelede imkan yok dedi
(1,220 puan) tarafından
Ben kırk yaşına kadar olduğunu sanmıyorum eğer kanserse ve vücuduna atacak hayati riski varsa yasa mi bakar orası birZ degisik
(1,575 puan) tarafından
Devlet hastanesinde ehaım kanserı yayılıyor dıye annem 39 yaısnda aldırdı rahmini hayat söz konusu ne yasagı o kısma takıldım o yasak ozele yık mu bence olamaz oyle bırseh
(1,204 puan) tarafından
Aldıracak boyutta değildir hastalığı bence o yüzden öyle demiştir
0 oy
tarafından
Rabbim evladina bagişlasin tez zamnda şifasini bulsun
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Kıyamam yaa Rabbim sağ salim kucagina almayı nasip etsin insallah 

Evet bizde oturduğumuz yerde dertsiz başımıza dert arıyoruz rahatlık dürtüyor 
0 oy
(288 puan) tarafından
RABB'İM şafi ismiyle şifalar versin çocuğuna bağışlasın insALLAH elbette tüm dualarımız onunla RABB'İM yar ve yardımcısı olsun insALLAH 
0 oy
(48,610 puan) tarafından
Rabbim sifa versin bebegine bagislasin annemin yasi oldugu icin rahmi alindi kurtuldu çok şükür insallah oda kurtulur
0 oy
(7,693 puan) tarafından
Rabbim hayırlı şifalar versin inşallah bebeği ona şifa getirsin 
0 oy
(982 puan) tarafından
ben oğlumu 20 gün emzire bildim cnm ilaç tedavisine başladım çünkü psikolejik bitik durumdaydim 8ay ağladım her mama ictigindee içim  alev alev yanıyordu emziremiyorum diye çok yıprandım bu konuda halada atlatamadim oğlum ooper koklar gogsumu sanki anne üzülme der gibi 29aylik şuan çok zor durum Allah'ım yardimcisi olsun 
0 oy
(246 puan) tarafından
Allah yar ve yardımcısı olsun sag salşm kavuşur inşallah bebegine ikisininde sağlıklı huzurlu günleri olur inşallah Rabbım şifa versin inşallah 
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Çok üzüldüm İnşallah çabucak o hastalığı yener derdi veren Allah'ım dermaninida ver Yarabbim sen ya şafi ismiyle şifa versin inşallah o sabiti anasına bağışla anasinida o sabiye bağışla Allah'ım sen imkansizladi olduran gücü kudreti yere göğe yetensin Allah'ım dualarimizi kabul eyle inşallah 
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Rabbım yardımcısı olsun inşallah 
0 oy
(11,093 puan) tarafından
Allah yavrusunu ona onu da yavrusuna bağışlasın, kalıcı şifa versin, doğumu da sonrasını da kolaylıkla atlatmayı nasip etsin.. 

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 248 göst.
21 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bbttnnmm (287 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 58 göst.
30 Aralık 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 125 göst.
0 oy
32 cevap 919 göst.
4 Temmuz 2020 Aile kategorisinde Annemin kızıyım (128 puan) tarafından soruldu