0 oy
451 göst.
Aile kategorisinde (153 puan) tarafından

Kizlar bütçeniz sadece buna yetse alirmiydiniz ankestire yeri bile yok nereye koyulur

image

19 Cevaplar

+1 oy
(1,176 puan) tarafından
Küçük olsun ama senin sana ait bir evin olsun kiraciyim  daha dün ev sahibinin eşi geldi oğlumun odasının duvarina  duvara zarar vermeyen yapışkanlı  yildizlar yapıştırdım  bir ton laf yaptı sinir oldum . Gösterdim ablacım bak çıkınca iz bırakmıyor  . Bana demez mi duvara çivi felan cakmayin sakın abla dedim bu ev gerekirse çivi de çakarım çivi sökerim sonuçta evin temiz mi temiz? Kirik bir cam duvar parke dolap var mı yok .eee  dedin o zaman 
(153 puan) tarafından
Doğru söylüyorsun Allah her kese bu dünyada da güzel ev nasip etsin insallah
(1,176 puan) tarafından
Amin amin amin ❤
(735 puan) tarafından
Katılıyorum kendi evin olsun zamanla içi dışı yaptırırsın. Bende kiradayım 2.kiralık evim şuan yeni taşındım çok şükür 2 ev sahibimde iyi ama sonuçta el evi.Şimdilik idare et canım
(1,176 puan) tarafından
Evet öyle valla el evi oturma odam kocaman ısınmıyor  kışın balkona cam takma teklifini yaptık reddetti ev sahibi . Üzüldük bebek te var
(735 puan) tarafından
Zor canım valla. Şuan evler yapılırken görünce veya güzel ev görünce iç geçiriyorum Allah'ım biz nasıl ev alırız bizim evimiz olur mu diye eşimde Allahın izniyle olur alırız yaparız diyor ama trilyon oldu evler hayal geliyor alması.Onceki evimde 2+1 doğalgazlı 600 TL ye duruyordum şimdiki evimde 2+1 Doğalgazlı 1.800 e duruyoruz
-Reklam-
0 oy
tarafından
Alıp yatırım mı yapıcam ıcınde yasıcam mı
(153 puan) tarafından
Yaşayacağım Allah nasip ederse
0 oy
(659 puan) tarafından
Alırım tabi ılerde kendı ıstedıgın gıbı yaptırırsın mutfagı sorun degıl kı
0 oy
(8,834 puan) tarafından
Kendi evim olsun da bir göz oda olsun.. içini yavaş yavaş yaptırsin. Küçük mutfakları öyle bir yapiyolar ki şimdi. Fırınlı Ocak için.illa yer.vardir. oraya modül yapiyolar ondan yaptırırsın 
(153 puan) tarafından
İnşallah şimdiki mutfağımda bunun kadar küçük ondan kararsız kaldim
(8,834 puan) tarafından
Büyük mutfağın da derdi çok oluyo. Benimki çok büyüktü çok dolabım vardı. Çok güzeldi herşey derli toplu. Ama tek bir gün mutfağa ayırmam lazımdı temizlik yaparken. Sil sil bitmiyodu sıkılıyodum. Depremde gitti malesef. Rabbim yine nasip eder inşallah büyük yada küçük
(153 puan) tarafından
Amin inşallah Allah dileyen her kese içinde bana ve sizede nasip etsin evet karar verdim bygyn gidip bakacağız hakkımızda hayirlis olsun
(8,834 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım.
0 oy
(12,818 puan) tarafından
Butcem neye yetse onu alırım benim evim kendimin 2+1 büyüklüğü bize yetiyor ama tek cephe ve güneş görmüyor pek ama kendime ait karışanım görüşenim yok çık diyen yok zam diyen yok ilerde de birikim yaptıkça üstüne koyup 3+1 ferah bir ev almayı düşünüyorum zamanında bunu almasaydım şu an asla alamazdim 
(153 puan) tarafından
Evet benimde şuan oturduğum ev aynı güneş görmüyor 2+1 bu resimdeki de aynı evet illaki eşyalara yer bulunur en iyisi yarın evi gezmek
(12,818 puan) tarafından
Sen nir gez içini canım. İçine sinerse alırsınız
0 oy
(340 puan) tarafından
Şuan yaşadığımız evin mutfak tezgahı bunun yarısı kadar bacım :)
0 oy
(5,756 puan) tarafından
Canım benim mutfağım da böyle. Zamanında 260 a aldım şimdi 1500. İyi ki almışım. Karşı tarafa bir alan yapıp ocağı oraya alabilirsin
0 oy
(984 puan) tarafından
Ben kadar canım ve nerde 
(153 puan) tarafından
Erzurum canım aslında burada büyük evi isitmakta zor ama nebiliyim şaştım kaldim
0 oy
(560 puan) tarafından
Benim mutfağımdan büyük güzel.  Yukarıda bı arkadsin dediği gibi karşıya Ocak ve fırın için yer yapabilirsin.

Darısı başına ve isteyen herkesin basina
0 oy
(6,864 puan) tarafından
Aman bacım varsa paran ev al 
0 oy
(673 puan) tarafından
Benimki bundan küçük ve pencere yok maalesef ama kiradan iyidir
0 oy
(2,235 puan) tarafından
Bnmde ankastrem falan yoktu aldım yaptırdım smdi hepsini kız bunlar sorun değil ev olsun yeterki
0 oy
(9,504 puan) tarafından
Bana göre ankastre seti  çok gereksiz bişey zaten  hele aspiratör açıyor çekmiyor ben faydasını görmedim markasından mı bilmem ama mermere gömülü ocak hiç mi hiç hoşuma gitmiyor tezgah üstü daha güzel alıcaksınn güzel bir davul bizim oralardaki davullar çok güzel hızlı pişirir bence şart değil olmasa da olur ankastre 
(48,536 puan) tarafından
ankastre guzel benim evde eski yeri yok bulasik makinesi ustunde aygaz gep cekip siliyorum yanları arkasi yağ oluyor ankastre olsa derli toplu olurdu
(9,504 puan) tarafından
Ocak tezgah üstü olursa daha kullanışlı olur bulaşık mak üstü olunca sıkıntı oluyor
(48,536 puan) tarafından
mutfak büyük ama tezgah küçük canim orsya onu koysam bana yer kalmiyo
(153 puan) tarafından
Ama ben seti daha önce aldım dükkan deposunda duruyor yani mecbur kullanmam gerek bi sekilde
0 oy
tarafından
Alırım boru tam fotoğraf çekilen yerde duruyor oraya konuluyor galiba 
0 oy
(15,049 puan) tarafından
Ankastre yerini gerekirse.ileride yaptırırsın. Ama ev her zaman alinmiyo. Valla fiyatı yükselmeden hemen alın hemennnn
0 oy
(2,040 puan) tarafından
Her ay zam geliyor bence hazır elinde para varken al 
0 oy
(48,536 puan) tarafından
diger yerleri nasıl evin ilerde degistirirsin Rabbim bize de nasip etsin inşallah 
0 oy
(1,449 puan) tarafından
Senin olsun huzurun olsun zamanla onu da yaparsın benim mutfağım bukadar L geçmişler ankastreyi en başa eklemişler baya güzel duruyor demek istediğim küçük diye olmaz düşünme çok güzel tasarımlar var ki önce huzur 
0 oy
(325 puan) tarafından
ev kac metre fiyatı ne canim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 106 göst.
22 Ekim 2023 Aile kategorisinde Zeynebbbbb (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
48 cevap 980 göst.
23 Haziran 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Elif vurkan (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 378 göst.
6 Mart 2024 Aile kategorisinde Seldaa (60 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 117 göst.
13 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hale01 (1,871 puan) tarafından soruldu

378,448 soru

11,328,016 cevap

34,783 kullanıcı

...