0 oy
135 göst.
Diğer kategorisinde (475 puan) tarafından
2 gun once kan geldi biraz..... sonra kesildi daha adetime bir gün var test yapacagim ama erken gebelik testi mi almaliyim yoksa normal test mi birde günün herhangi bir saatinde yapabilir miyim sabah yapmasam olur mu

4 Cevaplar

0 oy
(257 puan) tarafından
Sabah yaparsan daha net sonuç alırsın ama gece tuvalete sürekli çıkıyorsan günün herhangi bir saatiyle aynı olur 3-5 gün sonra yap testi adetin kesin olarak geçtikten sonra 
-Reklam-
0 oy
(26 puan) tarafından
Normal gebelik testinde çıkmayabilir varsada benim 3gunum geçiyordu çıkmadı kan verdim kan da çikti
(475 puan) tarafından
Erken gebelik testinde cikar mi peki şuan
0 oy
(2,286 puan) tarafından
Valla ben akşam üstü yaptım adetimde üç gün vardı leke geldi bir gece önce ben adet başlangıcı sandım sonra sabah kahve rengimsi leke devam etti akşama kadar bişey yok bende eşime dedim hiç böyle bişey olmazdı dedim test alıp yapalım akşam ustuydu de pat direk çıktı sen farklı eczanelerden bir iki tane al birini bugün birini yarın sabah idrarınla dene
(475 puan) tarafından
Erken gebelik testo mi yaptin canim normal mi alayim erken gebelik mi
(2,286 puan) tarafından
Gebelik testi dedim ben normal verdi erken gebelik testi olduğunu bilmiyordum canm ben
0 oy
(5,002 puan) tarafından
Erken gebelik testi daha net sonuç verir. Ben akşam yapmıştım direkt çift çizgi çıktı. Sabah akşam fark etmiyor bence

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 146 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,460 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 235 göst.
16 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 340 göst.
9 Ekim 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Esmaagl (94 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 383 göst.