0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Kizlar oglum henuz konusamiyor kelimeleti soylemek istiyor ama tam soyleyemiyor hangisi daha yararli olur konusmasi icin siz hangisinden menun kaldiniz 

image

image

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ben cocukakademi kullanıyorum.  Biraz ağır kolaylari yaptık kızım tas olayını çok sevdi. Adeda yi da alicam canım onu  zorlarıni yapacağı zamana kadar onu yaptırmayı düşünüyorum. Bu ara farkli hobilere sardigi icin askiya aldim set isini .28 aylık kızım da 
-Reklam-
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Benim ki 3 yaş daha yeni yeni anca. 2 cümle kuruyor her çocuk aynı değil sen onunla muhabbet etmeye calisacaksin . Zamanla öğrenecek dert etmeye gerek yok
tarafından
Napim canim  kafama takiliyor  yardimci olmak istiyorum daha cok sey ogreymek istiuorum ona
(13,887 puan) tarafından
Daha yeni 1 ay oldu bende merak ederdim niye cümle kurmuyor diye ama şuan cümle kuruyor aniden konuşmaya basliyorlar tabi ben ekstra bişey yapmadım senin için rahat etmiyorsa tavsiye edenlerin önerilerini denersin
0 oy
(329 puan) tarafından
Yükselen zekayı tavsiye ederim biz hem eğlendik hemde konuşmayı ilerlettik ins tegramdan dm den yaz şikayetini ona göre tavsiyelerde bulunuyorlar  
0 oy
(649 puan) tarafından
Ne yazik ki tek bunları yeterli degil uzman birinden destek alin ona göre ilerleyen bu tip şeylerde erken davranmak çok önemli
tarafından
Cnm  doktora goturdum cok sukur bisey cikmadi
0 oy
(1,321 puan) tarafından

image

bundan alabilirsin canım 
0 oy
(1,077 puan) tarafından
Bunlar dikkat seti daha karışık olabilir diye düşünüyorum. Kızım çok erken konuştu ben hep kitap okudum ekrandan uzak tuttum ve sürekli masal dinlettim. Set olarakta konuşma için özel olanlar var hamile iken araştırmıştım onları bence onlar daha faydalı olabilir dikkat setlerine göre 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Konuşmasına destek için abc kartları, ilk sözcük kartları almalısın. Bunlar eğitim seti konuşmaya başladıktan sonra bunlara geçmen daha keyifli olur 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 78 göst.
22 Aralık 2022 Diğer kategorisinde O bir anne... (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 97 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 136 göst.
23 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Fatmanurun Annesi (483 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 147 göst.
4 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Laplusbelle (2,482 puan) tarafından soruldu

381,405 soru

11,418,427 cevap

34,975 kullanıcı

...