0 oy
478 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (191 puan) tarafından
Her gün her gün yapmaktan yemek fikri aklıma gelmiyor nasıl bir şeydir anlamadım :)) siz ne düşünüyorsunuz yemek olarak 

26 Cevaplar

0 oy
(257 puan) tarafından
Kapya biber dolması yaptık gece yaninada corba salata yoğurt yeter diye düşündük bugün için 
(191 puan) tarafından
Oh çok şükür afiyet olsun canım
-Reklam-
0 oy
(238 puan) tarafından

Dünden ıspanak var yanına bi çorba yaparım yeter zaten çok yemiyoruz yani ben hamileyim çok yiyorum ama ıvır zıvır yiyorum :D

(191 puan) tarafından
Rabbim saglikla kucağına almayı nasip etsin gerçekten zor ikiz olması daha zor neden dersen aynı yaşta eee biri yatınca diğeri uyanıyor onuda uyandırıyor gecem gündüzüm yok nerdeyse düzelmedi bir türlü bebekken de kolik bebeklerdi yaşım 23 ama gel gör içim 70 olmuş :))
(238 puan) tarafından
Ayyy 23 yaşında 2 bebekle hemde ikiz. Vallahi cesaretini tebrik ediyorum bacım :D 28 yaşındayım 2.yi yaparken bile 30dan sonra yapmaya cesaret edemem çocuk yalnız kalmasın diye yaptım.
(191 puan) tarafından
Benimki ikiz olması Allah'tan yani ona bişey yapamam genç evlendim sevdiğimle o yüzden erken evlendim
(238 puan) tarafından
Allah bozmasın canım ben de sevdiğimle evlendim ben de erken anne olmak isterdim tabi ama 25 yaşında evlenince anca :D
(191 puan) tarafından
Rabbim sizinkini de bozmasın canım olsun ya ben 19 da evlendim 21 de anne oldum şimdi 1 ay önce 23 yaşıma girdim bebişlerim de 1 yaşına girecek 15 gün sonra rabbim evlatlarımızı bağışlasın hepimize huzur sağlık nasip etsin :))
0 oy
(15,854 puan) tarafından
Tavuk bulgur yapacam 
(191 puan) tarafından
Bende düşündüm aslında ama dur bakım :)) afiyet olsun canım
(15,854 puan) tarafından
Dünde patlıcan kebabı pirinç pilavı yapmıştım fikir olur belki sana
(191 puan) tarafından
Ayy çok sağol canım :)) valla fikirler çoğaldı bende hepinize teşekkür ederim
0 oy
(78 puan) tarafından
Karışık kızartma istedi eşim onu yapcam kolay baya kurtuldum bugünlük 
(191 puan) tarafından
Kız kolay evet de işte yağlı yiyemiyorum ben ya niye bilmiyorum yiyince kötü oluyorum kızartmaya hasret kaldım afiyetle yiyin
0 oy
(8,980 puan) tarafından
Dün annemler bizdeydi fazla fazla yapmıştım yemek bugün onları bitirmece. Mercimek çorbası fırında köfte patates bulgur pilavı 
(191 puan) tarafından
Oh mis gibi daha ne olsun afiyetle yiyin
0 oy
(564 puan) tarafından
Fırında tavuklu patates yemeği pilav cacık 
(191 puan) tarafından
Evet bende düşündüm aslında ama dur bakalım afiyetle yiyin canım :))
0 oy
(1,119 puan) tarafından
Bugün kuru fasulye çekti canım ama akşamdan islamadım :( o yüzden sebzeli yeşil mercimek yemeği ve makarna yapcam
(1,119 puan) tarafından
Akrabanın yüzüne patlamıştı çok kötü ondan bir süre sonra zaten vefat etti: (
(575 puan) tarafından
Aaa Allah rahmet eylesin gerçekten bende korkuyorum kullanırken rabbim korusun
(1,119 puan) tarafından
Amin İnşallah canım
(1,119 puan) tarafından
Evime düdüklü bile sokmadım hiç
(191 puan) tarafından
Aynen ıslatmadan da yaoabilirsin bende denedim gayet güzel oldu valla ama makarnayı da çok severim yaniiii :))
0 oy
(4,924 puan) tarafından
Tavuklu patates yemeği,pilav, ıspanak çorbası 
(191 puan) tarafından
Menü çok iyi afiyetle yiyin bende düşünüyorum valla dediğinizi dur bakalım
(4,924 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(946 puan) tarafından
Dolma biber düşündüm kocam mesaiye kalırsa dünden nohut yemeği ve pilav var onu yeriz kızımla 
(191 puan) tarafından
Afiyetle yiyin canım hadi hayırlısı
0 oy
(316 puan) tarafından
Dün memleketten döndük annem karnıyarık koydu i var sadece :)
(191 puan) tarafından
Yanına da bir pilav misss :)) canım çekti acaba onu mu yapsam afiyetle yiyin
0 oy
(3,323 puan) tarafından
Hergun ne pişireceğimi  düşünmekten  yoruldum bugün karar verdim basite kaçacam  yoğurtlu makarna yapcam  canım çekti kaç gundur
(191 puan) tarafından
Ayyy bende makarna çok severim her türlüsünü :)) afiyetle yiyin
(3,323 puan) tarafından
Tşk ederim cnm
0 oy
(735 puan) tarafından
Soğan kavurması yapicam canım yanina bilmiyorum daha düşünmedim henüz 
(191 puan) tarafından
Soğan kavurmasi hiç yemedim yapmadım güzel oluyor mu ki acaba tarif versen denesem :))
(735 puan) tarafından
Bence denemelisin canım çok güzel oluyor. Soğanı yemeklikten biraz daha büyük olacak şekil dogruyosun yağda az kavurup üstüne sıcak su koy iyice pissin soğanlar diri kalmasın sonra yumurta kır içine 2 3 Tane sonrada tuz bu kadar canım eşim onu istedi onu yapicam bugün:)
(191 puan) tarafından
Ayyyy güzel bir tarife benziyor hadi dur bu akşam bunu yapayım meraktan çatlarım yoksa yemezsem :)) çok teşekkür ederim canım benim
(735 puan) tarafından
Rica Ederim canım yapınca yiyince beğenip beğenmediğini haber ver bakalım merak ettim :)
(191 puan) tarafından
Tamam canım çok teşekkür ederim tekrardan :))
0 oy
(1,575 puan) tarafından

noddle 

didi 

patlıcan salatası

mercımek corbası

tursu :D 

(191 puan) tarafından
Ayyy :)) noddle bende hep yiyorum ya her gün hemde napayım çok seviyorum afiyetle yiyin
(1,575 puan) tarafından
Allahtan kızım ve esım de sevıyor da menu olarak kullanıyorum haftada 1 veya 2 kez :D hem kolay hem asırı lezzetlı valla bırakamıyorum bende sagol canım size de afiyet olsun
(191 puan) tarafından
Aynen valla bende teşekkürler ❤️
tarafından
Yeme kız nooddlee☺️
(1,575 puan) tarafından
mümkün degıl canım ya :D hep saglıklı beslendim yıne hasta oldum o yuzden saldım artık gun 1 gun oda bugun :D
0 oy
(13,889 puan) tarafından
Et pilav salata.   
(191 puan) tarafından
Pilav salata bende düşünüyorum et de bu hamilelik döneminde bir tiksinti geldi daha gitmedi bir türlü keske yesem 1 yıl önce doğum yaptım ama geçmedi tiksintim size afiyet olsun canım :))
0 oy
(4,612 puan) tarafından
Hastaneye gitcez şimdiden hazırladım karnibahar yoğurtlama etli biber dolması mercimek çorbası
(191 puan) tarafından
Ohhh mis gibi çok geçmiş olsun canım inşallah kötü bir durum yoktur rabbim yardimcin olsun ellerine sağlık afiyetle yiyin
(4,612 puan) tarafından
Kızın beyin mr var benim iki diz mr var
(191 puan) tarafından
Yaaa çok çok geçmiş olsun rabbim şifa versin canım ❤️
0 oy
(11,166 puan) tarafından

Brokoli yapcam yanına ya etli un çorbası yaparım ya da kızartma üzerine yoğurt et ne diyolar adına  :D

(191 puan) tarafından
Brokoli bende çok seviyorum eşim hiç yemez kaç defa dedim al dedi yok bulamıyorum halbuki sevmiyor diye almıyor valla çorba iyi gidiyor hava soğuk diye afiyetle yiyin canım:))
0 oy
(906 puan) tarafından

Pizza yapicam birkaç gün hep etli tavuklu menü oldu bu sefer basit kaçayım dedim:)

Maklube yaptım bı gün, bı gün yaprak sarması, bı gün patates kızartması köfte, bigun tava.. 

(191 puan) tarafından
Oh oh maşallah ne güzel yemekler ellerine sağlık valla bende pizza seviyorum eşim biraz seçici pek yemez öyle ama bende mi yapsam pizza çocuklar da seviyor :))
(906 puan) tarafından
Sağol kuzum yap ya enişte beyde başka bisiler yesin çoğunluk neyse o:))
(191 puan) tarafından
Aynen valla haklısın :)
0 oy
(772 puan) tarafından
Balık

Roka salata

Şalgam 
(191 puan) tarafından
Ayyy balık efsane dün gidip dışarda yedim evde ikizlerim var diye yapamıyorum 1 yaşındalar menünüz çok şahane afiye bal şeker olsun
(772 puan) tarafından
Geç gördüm cnm allah razı olsun
0 oy
tarafından
Hamur yoguraym kizartrim aksama tavada gozleme gbi bde cay tamm iste valla bende aklima bsey gelmyo :-) 
(191 puan) tarafından
Ya hiç deme bu yemek derdi bitirdi bizi afiyetler olsun size eline sgalik :))
0 oy
(325 puan) tarafından
kuru fasulye pişirdim yanına pilav ayran yeter canim
(191 puan) tarafından
Kış yemeğinin olmazsa olmazı bende beğenerek yiyorum ama onu 2 gün önce yaptım diye şimdi yapsam eşim der yine mi :)) afiyetle yiyin siz

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 270 göst.
1 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Hlltrn (45 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 260 göst.
25 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Tuba Y (746 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 363 göst.
30 Ekim 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Ceylan3804 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 176 göst.
2 Eylül 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Nur.06 (557 puan) tarafından soruldu

378,374 soru

11,325,732 cevap

34,778 kullanıcı

...