0 oy
196 göst.
Diğer kategorisinde (32 puan) tarafından
18 aylik kızım gunduz uykusu hiç kalmadı yardim doktora götürsem ne yapar ki iştahı güzel gece uykusu da berbat oldu artık gecenin bir yarısı komple ayikio uykudan bakınıyo gezsin istiyor gunduz bi kere yatsa 20 dk geç de yatırmayı denedim oglen uykusuna gene aynı ne var ne sıkıntısı var uyumuyor

6 Cevaplar

+1 oy
(6,512 puan) tarafından
20 aylık olmak üzere iki gündür benim kızda aynı dün gece 3 de kalktı geziyor evin içinde aldım emzirdim salladım inat uyumuyor deli etti beni inşallah devam etmez böyle 
(6,512 puan) tarafından
Demi gece bari dinlenelim diyoruz onada müsade yok :)
(32 puan) tarafından
Hic deme canim
(12,655 puan) tarafından
Bir iki gün kalkınca alışıyorlar o saatte kalkmaya normal sanıyor. Ekran da önemli TV telefon izliyorsa onlar da etkiliyor. Defne YouTube short videolara alişmiş full kedi videoları izliyordu iki gün kalktı gece ama hiç uyumamış gibi enerjik ☺️
İzletmiyorum kalkınca inat la uyutmaya çalıştım kı o saatte uyanmaması gerektiğini geri uyutacamı anlasın
(6,512 puan) tarafından
Benim kızda YouTube izliyor arada ama ondan olabilir dediğin gibi balım en iyisi hiç vermemek yoksa delircem az kaldı☺️
(12,655 puan) tarafından
Maalesef sadece bizim istediğimiz gibi olmuyor babbannesine gidiyor amcası fln babası da zora gelince açıyor kedi videoları
-Reklam-
0 oy
(1,939 puan) tarafından
Sabah kaçta uyanıyor 
(32 puan) tarafından
Bazen 6 bazen 6.30 en geç 7 9a kadar uyuyan çocuktu
(32 puan) tarafından
Gec de yatırsam en geç 7
0 oy
(1,666 puan) tarafından
4 aylık oldu benim kızım doğduğu günden beri aynı neler denemedim doktora sürekli götürdüm gene uyumuyor şimdi ne yapcaz şimdi ne yapcaz bazı bebekler uykuyu sevmez yeni beceriler kazanınca onları tekrarlamak ister sevilmek ilgi görmek varken uyumayı istemiyo olabilir dedi kahve çay cikolata uyarıcı hiçbir şeyi yiyip icmiyorum uykuya geçişini etkiliyor 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Sabh erken kalıyorsa yor biraz ev işine yardım ettir bn öyle yapiyordm makineye çamaşır attiriyordm eline süpürge viriyordm al süpür diye bez veriyorm silsin iş bitince yemek hazırlama onada görev veriyormd snrada dışarı çıkıyorduk görülüyordu enerji atıyordu yemek süt öğlen  uyku uyanncada oyun faln yemek atitistrima çizgi film yatma  bu şekilde ilerledik hep gece kalkınca kziyordum bn yat erken diye 
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Sabh erken kalıyorsa yor biraz ev işine yardım ettir bn öyle yapiyordm makineye çamaşır attiriyordm eline süpürge viriyordm al süpür diye bez veriyorm silsin iş bitince yemek hazırlama onada görev veriyormd snrada dışarı çıkıyorduk görülüyordu enerji atıyordu yemek süt öğlen  uyku uyanncada oyun faln yemek atitistrima çizgi film yatma  bu şekilde ilerledik hep gece kalkınca kziyordum bn yat erken diye ...
(32 puan) tarafından
Ah ah yapsa canim bi supurge alio eline somra atio bez veriom islak mendil alio benimki hantal niraz kovalamaca saklambac oynuoz nafile yorulsada ayni
0 oy
tarafından

Arada öyle periler geliyor onlara :'(

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 77 göst.
26 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Unalgll (58 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 234 göst.
25 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,403 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 181 göst.
6 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde semaunal (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 133 göst.

380,149 soru

11,380,404 cevap

34,869 kullanıcı

...